R e k l a m a
Strona głównaWiadomości"Always be with me" - nowy utwór Nadii Gołębiowskiej i Bartosza...

„Always be with me” – nowy utwór Nadii Gołębiowskiej i Bartosza Sienkiewicza

Lato to czas, w którym kreatywność kwitnie na nowo, a artystyczne dusze znajdują inspirację w otaczającej ich rzeczywistości. Dla Nadii Gołębiowskiej i Bartosza Sienkiewicza wakacyjny klimat stał się płodnym gruntem dla ich artystycznej współpracy. Chociaż ich drogi się rozeszły, to wspólne tworzenie muzyki wciąż łączy ich w wyjątkowy sposób.

Duet ten już raz zaskoczył nas swoim wcześniejszym dziełem „Izolda”, które zdobyło uznanie słuchaczy. Teraz przynoszą nam coś jeszcze bardziej wyjątkowego – pierwszy solowy utwór Nadii Gołębiowskiej. „Always be with me” powstał  we współpracy z Bartoszem Sienkiewiczem, który jest zarówno autorem muzyki, jak i tekstu. Ten nowy numer, narodził się podczas jednej z letnich sesji nagraniowych.

Wraz z nadejściem gorących dni, atmosfera sprzyjała twórczości, a Nadii i Bartoszowi udało się stworzyć prawdziwie magiczną kompozycję. „Always be with me” to dźwiękowy pejzaż, który przenosi nas w świat emocji i refleksji. Melodia jest hipnotyczna, a tekst porusza głębokie uczucia i myśli. Ciekawym aspektem tego utworu jest także fakt, że za produkcję odpowiada brat Nadii, Igor Gołębiowski. To rodzinne połączenie dodaje jeszcze więcej intymności i osobistego charakteru całej produkcji. Razem stworzyli harmonijne dzieło sztuki dźwiękowej, które jest nie tylko efektem artystycznej współpracy, ale także więzi rodzinnej.

„Always be with me” to niczym nieograniczona podróż przez emocje i dźwięki, które są w stanie przenieść słuchacza w zupełnie inny stan umysłu. Jest to hołd dla letnich chwil, chwili twórczej inspiracji i artystycznego zaangażowania. Dla Nadii Gołębiowskiej i Bartosza Sienkiewicza ten utwór to także dowód, że nawet w momencie, gdy drogi się rozeszły, muzyka jest siłą, która ich łączy i pozwala wyrazić to, czego słowami czasem trudno się wyrazić.

Wszyscy miłośnicy ich wcześniejszych dokonań, a także ci, którzy dopiero odkrywają ich twórczość, z pewnością znajdą w „Always be with me” kolejny powód do zachwytu i refleksji. Ten utwór to zaledwie kolejny krok w muzycznej podróży Nadii Gołębiowskiej i Bartosza Sienkiewicza, która nie przestaje nas zaskakiwać swoją głębią, emocjonalnością i niezwykłą jakością dźwięku.

fot.: Paweł Sienkiewicz

R e k l a m a

4 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

4 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Pajęczanka
Pajęczanka
11 miesięcy temu

Jesteście genialni. Gratulacje moje serdeczne. Nadio pięknie wykonałaś utwór. Z małej dziewczynki wyrosłaś na wspaniałą super gwiazdę. Z całego serca Was podziwiam

Waldemar
Waldemar
odpowiedział na komentarz  Pajęczanka
11 miesięcy temu

Talentem przerósł swego ojca -twórcę
Wspaniali młodzi ludzie, genialne .

Słuchacz
Słuchacz
11 miesięcy temu

Brawo.
Życzę dalszych wielkich sukcesów.

franek
franek
10 miesięcy temu

Nadia pięknie śpiewa, a Bartek, chociaż nie znam, przezdolny chłopak