R e k l a m a
Strona głównaWiadomościBezpłatne treningi karate

Bezpłatne treningi karate

Urząd Gminy w Sulmierzycach informuje, iż można zapisywać dzieci, które ukończyły 5 lat na zajęcia karate. Treningi ruszą od początku października jeśli zbierze się grupa przynajmniej 15 chętnych. Zapisy jak i bliższe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 44 684 60 56 wew. 102.

Treningi prowadzić będzie Tomasz Jończyk – Mistrz Europy, brązowy medalista Mistrzostw Świata, wielokrotny Mistrz Polski w karate tradycyjnym.

 

Zajęcia odbywać się będą w środy (16:00-17:00) oraz soboty (dokładne godziny zajęć do ustalenia) w hali ZSG Sulmierzyce i będą bezpłatne. Zapraszamy wszystkich chętnych.

tekst i fot.: sulmierzyce.eu
R e k l a m a

11 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

11 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
zuza
zuza
9 lat temu

Ciekawe dlaczego gminy Pajęczno nie stać na bezpłatne treningi. Zresztą na co Nas stać, chyba tylko na konie

czarna
czarna
odpowiedział na komentarz  zuza
9 lat temu

No tak konie to priorytet!:( A może nasza gmina wyskrobała by pieniążki na nasze dzieciaki?

uczony
uczony
9 lat temu

No to mówicie że kampania ruszyła.
Jedyne co Tokarskiemu możecie zarzucić to konie ale zapominacie że na nich miasto zarabia pieniądze w przeciwneństwie do karate które by pewnie kosztowało przynajmniej kilkanaście tysięcy rocznie.
Przecież jesteście skończonymi debilami jeśli myślicie że to jest za „darmo”. Za takie karate musieliscie zaplacić pewnie 3 razy tyle w podatkach.
Ale jak patrze po moich znajomych którzy mają zamiar znowu głosować na PO to widzę że jednak głupich u nas w mieście nie brakuje.

spider
spider
odpowiedział na komentarz  uczony
9 lat temu

Takiś „uczony” ale nie czaisz, że gmina nie na wszystkim musi zarabiać. A zdrowie dzieciaków? A realizacja ich zainteresowań? Jestem ze Sulmierzyc i moje dziecko w tamtym roku ćwiczyło. Mega zadowolone. Zresztą wszystkie dzieci chyba choć nie chcę wypowiadać się za innych rodziców.
Jak Tusk wprowadził niby „darmowy” podręcznik to jest OK. Ale jak się coś na niższym szczeblu robi to już malkotenctwo i narzekania. Co za naród :/

Uczony
Uczony
odpowiedział na komentarz  spider
9 lat temu

Akurat Sulmierzyce czy Rząśnia to gminy bogate więc mogą sobie na to pozwolić ale niech kolega spider wytłumaczy dlaczego akurat do karate mają dokładać, może lepiej do kółka szachowego albo astronomicznego? Zajęcia poza lekcyjne powinny być opłacane z pieniędzy rodziców.

Dla mnie „darmowy” podręcznik Tuska to populistyczna zagrywka przez którą ludzie tylko tracą.

spider
spider
odpowiedział na komentarz  Uczony
9 lat temu

Nie ważne do czego ma dokładać. Ważne czego chcą ludzie. Może być i kółko szachowe. Ciekawy pomysł z niedalekiej gminy Lututów.
Zajęcia pozalekcyjne to może opłacać sobie bogaty rodzic z dużego miasta. U nas powinna dokładać gmina wg mnie bo skąd ludzie mają na to brać tym bardziej, że rozrywek dzieci mają dużo mniej niż w miastach.
Poza tym jakby Pajęczno i Działoszyn nie zapraszało na letnie imprezy Patrycji Markowskich i innych takich to by się na zajęcia dla dzieci znalazły fundusze.

Adrian Usarek
Adrian Usarek
9 lat temu

akurat darmowe zajęcia dla dzieci są inwestycją, więc ja jestem jak najbardziej za! Dzieci powinny umieć się bronić, a po za tym to sport i bardzo dobrze, że dzieciaki chcą się ruszać, zwłaszcza w obecnych czasach

Uczony
Uczony
odpowiedział na komentarz  Adrian Usarek
9 lat temu

Może zamiast jakiegoś śmiesznego karate lepiej pieniądze wpakować np. w Zawisze albo tak jak pisałem wyżej kółko szachowe. Nie swoimi pieniędzmi to każdy umie się rządzić.

spider
spider
odpowiedział na komentarz  Uczony
9 lat temu

Startuj w wyborach i rządź! 🙂

Anonimowo
Anonimowo
9 lat temu

NO tak u nas to tylko czekają na następne wybory i kasę ale żeby w sprawie dzieci się odezwać to nikt nie otworzy ust bez sensu sie gimnazjum remontuje jak by to było najwazniejsze, .aszkoła podstawowa w Pajęcznie monitoringu nie ma w kazdej chwili może wejść jak i wjechać kto chce . a na lekcjach w-f zamiast z dziećmi ćwiczyc to się gra w nogę lub w siatkę a po co cos wiecej robić a jeszcze niedawno to dzieci po korytarzach cwiczyly a sala była dla wybranych.a można by było jakieś dodatkowe zajęcia jestem za szachami tenisem , mozna z… Więcej »

Anonimowo
Anonimowo
9 lat temu

ludzie,każdy z was chce inaczej będzie karate będą chcieć szachy, będą szachy będą chcieć taniec,zawsze ktoś będzie narzekać,ale to prawda,że w naszej gminie za wszystkie zainteresowania trzeba płacić,a nie każdy może choć ma chęci i talent,ale nie sądzę,że komuś na tym zależy,ważne,że dzieci tych na stołkach mają dobrze,bo oni mają kasę i znajomości