R e k l a m a
Strona głównaWiadomościBrett Perkins w Pajęcznie - wideo

Brett Perkins w Pajęcznie – wideo

Brett zaszczycił Polskę swoją obecnością po raz pierwszy i dobrze się stało, że wybrał Pajęczno jako jeden ze swoich muzycznych przystanków.

Jak autentycznie, pięknie i dojrzale powinna wybrzmieć klasyczna, amerykańska ballada – pokazał we wtorkowy wieczór w kinie Świteź Brett Perkins – niezależny wokalista i songwriter, pochodzący z  Los Angeles.

Brett zaszczycił Polskę swoją obecnością po raz pierwszy i dobrze się stało, ze Pajęczno stało się jednym z jego muzycznych przystanków. Artysta pięknie czarował swoim głosem publiczność zgromadzoną w kinie. Podziw wzbudzały popisy artysty na gitarze akustycznej oraz  umiejętność przeistaczania się z rockowego kowboja w lirycznego barda. Takie utwory jak : „Shoes”,  „Red light-green light”, „Sure will miss you” zahipnotyzowały wręcz pajęczańską publiczność.  Każdy utwór stanowił niezwykłą opowieść wynikającą z bogatych doświadczeń życiowych muzyka.

Niezwykłe było też jego przeżywanie muzyki – widać było jak głęboko wczuwa się w  swoje ballady i jak bawi się wspólnie z publiką przy szybszych kawałkach. Podczas bisów artysta zszedł ze sceny, aby być jeszcze bliżej publiczności. W finale koncertu wybrzmiała poruszająca ballada „Last bus home”. Zapraszamy na naszą krótką relację wideo oraz do obejrzenia galerii zdjęć Wojtka Beśki.

źródło: Oficjalna strona GiM Pajęczno
foto: Wojtek Beśka
R e k l a m a

2 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

2 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
kamilaG
kamilaG
10 lat temu

Lubie takie niespodziewanki, koncert mnie mile zaskoczył!

devil
devil
10 lat temu

Kurcze, czemu w tygodniu?!