R e k l a m a
Strona głównaWiadomościCepeliada w Sulmierzycach

Cepeliada w Sulmierzycach [ZDJĘCIA]

Piąta Cepeliada w Sulmierzycach już za nami. Z roku na roku impreza zaskakuje nowymi atrakcjami.

Podczas tegorocznej edycji nowością był zlot motocyklowy, który przyciągnął do Sulmierzyc ponad 200 maszyn z całej Polski, od dostojnych cruiserów po szybkie „ścigacze”.  Dla fanów dwóch kółek przygotowano także pokaz wyczynowej jazdy na motocyklu w wykonaniu mistrza Polski.

W części artystycznej imprezy wystąpiła młodzież z gminnych placówek oświatowych, orkiestry dęte, mażoretki ze Strzelec Wielkich oraz zespoły ludowy Kwiaty Polne i Jankowskie Wolanki. Gwiazdą wieczoru był zespół IRA. Jednak zanim na scenie rozbrzmiało rockowe granie, do wspólnej zabawy w rytmie disco-polo publiczność porwał zespół „Cliver”.

Sulmierzyckiej Cepeliadzie towarzyszył Jarmark Nadwarciański, na którym gminy należące do Lokalnej Grupy Działania „Wielkiego Łuku Warty” mogły pochwalić się swoim dorobkiem kulturalnym. Dzięki czemu każdy z odwiedzających mógł skosztować przepysznych swojskich dań.

Oczywiście nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych. Dzieciaki bawiły się w dmuchanym wesołym miasteczku na trampolinach czy karuzelach. Jak zawsze dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko malowania twarzy.

W roli konferansjera ponownie mogliśmy zobaczyć redaktora naczelnego tygodnika Kulisy Powiatu Sławomira Rajch. Tym razem w nowym wcieleniu. Dziennikarz przebrany za kobietę rozbawiał publiczność i rozgrzewał do wspólnej zabawy. Impreza trwała do późnych godzin nocnych – i jak zapewniali nas mieszkańcy gminy – z pewnością się udała.

R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments