„Darmowy” występ Andrzeja Grabowskiego w Wieluniu

5

Wielu mieszkańców Pajęczna, będąc na zakupach w pobliskich wieluńskich marketach, otrzymało tajemniczą zdrapkę. Jak się okazuje każda zdrapka wygrywa, a do wygraną jest bilet wstępu na spektakl Andrzeja Grabowskiego, oprócz uczty dla duszy, wygrywamy również ucztę dla naszego żołądka, ponieważ występ połączony jest z degustacją pysznych potraw. Jednak w całej wygranej jest mały haczyk …
Jak możemy przeczytać pod tym
linkiem  przed występem Pan Grabowskiego, należy wziąć udział w pokazie niebywale drogich garnków. Zręczni marketingowcy za wszelką cenę starają się sprzedać, patelnie za 1800 zł, garnek za 1950 zł czy szybkowar za 3000. Wiele osób nie potrafi oprzeć się świetnie przygotowanemu pokazowi i kończy z kredytem na kilkanaście tysięcy złotych. Czasem zdarza się że występu na którzy wszyscy czekali nie ma w ogóle, a odtworzony zostaje jedynie filmik z przeprosinami, wygłoszonymi przez zapowiadanego celebryte. Pewnie niedługo ta wesoła świta zawita i do Pajęczna, dlatego postarajcie poinformować osoby w swoim otoczeniu o tym „ciekawym” procederze.

Poprzedni artykułPracownik produkcji – Albertów
Następny artykułOktoberfest w Wola Jankowska Club
guest
5 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Sławny
Sławny
8 lat temu

Nieźle musiał upaść grabowski czy pazura żeby w takim czymś brać udział. WSTYD!!!

mundry
mundry
8 lat temu

Tylko skończony debil kupuje garnki za kilka tysięcy.

Irek
Irek
odpowiedział na komentarz  mundry
8 lat temu

@mundry:
Niestety najczęściej ofiarami są starsze osoby. Pamiętaj, że rozmawiają z nimi specjaliści od „prania mózgu” i nawet młodsze osoby po takiej „sesji” są w euforii i rozważają zakup. Tak samo działają akwizytorzy wciskający odkurzacze za 6tyś., magicy od filtrów wody którzy pokazują elektrolizę i wmawiają jaką to mamy syfiastą wodę a ten sam proces na wodzie filtrowanej nie wytrąca syfu bo cwaniak odwrócił zasilanie elektrod (autentyczne wydarzenie).

Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

Ta sama ściema co z odkurzaczami, kołdrami, magicznym sokiem itp. Albo te pokazy takie skuteczne albo ludzie tacy głupi. Jak można zadłużyć się na kilka tysięcy dla takich pierdół???

Cycu
Cycu
8 lat temu

No a czego można było się spodziewać po Ferdku Kiepskim 😉