R e k l a m a
Strona głównaWiadomościDni Rząśni 2014

Dni Rząśni 2014 [WIDEO]

Za nami pierwszy dzień festynu w Rząśni. Podczas sobotnich występów mogliśmy zobaczyć m.in. Biesiadę Frantowską, Universe i BIGCYC. Występy na scenie były przeplatane licznymi zabawami i konkursami prowadzonymi przez znanego wszystkim z poprzednich edycji – Sebastiana Barczaka.

Przed występem gwiazdy wieczoru, wójt Tomasz Stolarczyk podziękował wszystkim przybyłym i zaprosił do wspólnej zabawy. Najwidoczniej goście wzięli sobie słowa wójta do serca, ponieważ publiczność podczas koncertu dosłownie szalała.

Drugi dzień odbywał się w bardziej rodzinnej atmosferze. Najpierw na scenie wystąpiła Młodzież z Gminnego Ogniska Muzycznego, następnie pojawiła się Młodzieżowa Orkiestra Dęta Gminy Rząśnia która obchodziła swoje 10 lecie istnienia. Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs w przeciąganiu liny który wygrała drużyna z Białej.

Jednak większość uczestników festynu czekała na występ gwiazdy wieczoru czyli formacji RH+. Zespół znany z takich przebojów jak „Po prostu miłość”, czy „Nadzieja” porwał do wspólnej zabawy nie tylko młodzież ale i odrobinę starszą publiczność. Impreza zakończyła się zabawą taneczną do późnej nocy.

W celu przyśpieszenia ładowania strony galeria zdjęć została podzielona na dwie części.
Należy nacisnąć przycisk „Następna >” aby przejść do kolejnej porcji zdjęć.
foto: rzasnia.pl
R e k l a m a
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

4 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

4 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Michał
Michał
9 lat temu

Kto to tak latał ?

Rura Mariana
Rura Mariana
9 lat temu

Zapewne Usługi Budowlane Krzysztof Kluska 🙂

Michał
Michał
9 lat temu

Tak zgadza sie, lecz bardziej chodzilo mi o to kto latał, widziałem dwie paralotnie.