Dni Rząśni 2015 ZDJĘCIA i WIDEO

2

Nawet rzęsisty deszcz nie przeszkodził w dobrej zabawie podczas koncertu zespołu MIG, który odbył się w miniony weekend w ramach festynu z okazji „Dni Gminy Rząśnia”.

Dwudniowa impreza rozpoczęła się w słoneczne sobotnie popołudnie. Na scenie wystąpił rockowy Sleepwalker, po którym do wspólnej biesiady zaprosił Darek Nowicki. „Odrobinę reggae, ska i punk rocka” zaserwowała nam rewelacyjna grupa Raggafaya, która rozgrzała publiczność przed sobotnią gwiazdą wieczoru — zespołem Red Lips.
„Ruda” – energiczna wokalistka – „Lipsów” zrobiła na scenie prawdziwy show i porwała publiczność do wspólnej zabawy. Sobotni wieczór zakończył się zabawą taneczną.

Niedziela upłynęła w bardziej rodzinnej atmosferze. Drugi dzień festynu rozpoczął się blokiem występów dla najmłodszych. Zaraz po pokazie dzieciaki mogły udać się do wesołego miasteczka, w którym czekały na nie karuzele, samochodziki wata cukrowa i masa innych atrakcji.

Na scenie zaprezentowała się Orkiestra Dęta Gminy Rząśnia oraz utalentowana młodzież z lokalnego ogniska muzycznego.
Na uwagę zasługuje świetny występ kabaretu K2, który swoimi skeczami, ciętym i błyskotliwym dowcipem doprowadził całą publiczność do łez… ze śmiechu.
Istniejący już ponad 35-lat zespół VOX pokazał, że nadal potrafi porwać publiczność i to nie tylko tą bardziej wiekową.

 

 

Gwiazdą wieczoru był bijący rekordy popularności MIG, czyli czwórka rodzeństwa: Dorota, Marek, Krzysiek i Sławek. Pomimo deszczu pod sceną zebrała się liczna grupa fanów zespołu. Muzycy wspólnie z publicznością odśpiewali takie hity jak „Wymarzona”, „Miód malina” czy „Nie ma mocnych na Mariolę”.

Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej.

 

Poprzedni artykułZasnął za kółkiem i potrącił rowerzystę
Następny artykułDni Działoszyna 2015 – program
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

2 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
bajlando
bajlando
8 lat temu

Działo się działo 😀

Ks. Prałat
Ks. Prałat
8 lat temu

Były chętne tancerki? 😛