R e k l a m a
Strona głównaWiadomościDonald Tusk ponownie odwiedzi Pajęczno?

Donald Tusk ponownie odwiedzi Pajęczno?

1 września w Publicznym Gimnazjum w Pajęcznie odbędzie się oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego 2014/15. Podczas uroczystości szkoła otrzyma sztandar oraz zostanie nadanie jej imię „Polskich Noblistów”.

Burmistrz Tokarski chcąc uświetnić inauguracje roku szkolnego zaprosił do Pajęczna prezydenta Bronisława Komorowskiego oraz laureata pokojowej nagrody Nobla byłego prezydenta Lecha Wałęsę. Prezydenci niestety nie będą obecni podczas planowanych uroczystości, pojawiła się jednak szansa, że Pajęczno ponownie odwiedzi Donald Tusk.

Premier zapowiedział swój udział w wieluńskich obchodach 75. rocznicy wybuchu II wojny światowej i istnieje duże prawdopodobieństwo, iż pojawi się także na rozpoczęciu roku szkolnego w pajęczańskim gimnazjum. Jeśli informacja się potwierdzi będzie to zapewne najbardziej huczne rozpoczęcie roku szkolnego jakie widziano w Pajęcznie.

Poniżej zamieszczamy film promocyjny nakręcony z okazji zakończenia inwestycji pn. “Termomodernizacja i przebudowa Publicznego Gimnazjum w Pajęcznie”.

źródło: Pajeczno.pl
R e k l a m a

8 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

8 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
grek
grek
9 lat temu

Nie wiem ile osób ma podobne zdanie, ale ja go tu nie chcę.

wicherek
wicherek
9 lat temu

ja też, niech tą kasę zainwestują w coś innego

andi
andi
9 lat temu

Niech nie przyjeżdża do Pajęczna! 2 razy w roku to za dużo. Niech jedzie do Działoszyna, albo Trębaczewa.

oska
oska
9 lat temu

nie chce patrzac na tego zlodzieja!

pfsjfpijq
pfsjfpijq
9 lat temu

też jestem zdania żeby premier spier**ał stąd z dala

chamwaudi
chamwaudi
9 lat temu

Znowu Pajęczno bedzie miało swoje 5 minut w TVP Info i NTL… Przyjedzie, zje obiad za który my zapłacimy, powie kilka ladnych slow i w Makowiskach zapomni ze istnieje wies Pajęczno. Dzieci w gimnazjum będą ucieszone bo zobaczą pana (celowo z malej litery) premiera i to jedyne grono mieszkańców którzy będą zadowoleni z jego wizyty. Oczywiście pan Dariusz bedzie opowiadal jak to wszystko pięknie u nas jest, ze nie ma dlugow i bezrobocia, ludzie sa szczęśliwi i ogólnie zyje sie lepiej… Niedługo kolejne wybory i kolejne podwyżki u naszej władzy, ale to wszystko BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ. Dziękuję, dobranoc PS.… Więcej »

wicherek
wicherek
9 lat temu

niech lepiej kupią wszystkim dzieciom wyprawkę do gimnazjum za tą kasę, bo podejrzewam tyle będzie kosztowała wizyta

chamsaudi
chamsaudi
9 lat temu

@wicherek dobrze prawi, ale a taki pomysl nikt nie wpadnie