R e k l a m a
Strona głównaSportDrużynowi Mistrzowie Polski w Taekwondo

Drużynowi Mistrzowie Polski w Taekwondo

W ubiegłą niedzielę 26 kwietnia w Zawierciu po raz pierwszy od 9 lat odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski w Taekwondo.

W zawodach udział wzięło 206 zawodników i zawodniczek z 10 klubów z całej Polski, w tym KS ORIENT. Młodzicy rywalizowali w konkurencjach drużynowych tempówek, walk soft-stick i tag team semi-contact. Starsze grupy wiekowe walczyły w 3-osobowych tag teamach (semi-contact) i 2-osobowych doublematchach (light-contact).

Wisienką na torcie byłą rywalizacja drużynowa. Nasz klub reprezentowała ponad siedemdziesięcioosobowa, w skład której weszło troje reprezentantów Pajęczna. Wspólna motywacja, wielkie sportowe emocje i ciężkie treningi złożyły się na sukces całego klubu – KS-ORIENT okazał się najlepszą reprezentacją zawodów!

Pajęczno reprezentowali: Maja Sukiennik, Jakub Mielczarek i Marcel Pęciak.

W gronie medalistów znalazła się Maja Sukiennik, która wróciła z turnieju z dwoma brązowymi medalami: w konkurencji technik szybkościowych i walk soft stick. 

Zawodnicy z Pajęczna trenują pod okiem trenerki Magdaleny Makowskiej III Dan, Klub Sportowy ORIENT, w Hali Sportowej przy Gimnazjum.

tekst i fot.: ksorient.pl
R e k l a m a
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

1 KOMENTARZ

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

1 Komentarz
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
9 lat temu

[…] Pajęczno  […]