R e k l a m a
Strona głównaWiadomościDzień Kiełczygłowa, tak bawili się mieszkańcy

Dzień Kiełczygłowa, tak bawili się mieszkańcy

W słoneczną niedziele 14 czerwca odbyły festyn z okazji Dnia Kiełczygłowa. Imprezie towarzyszył festiwal kulinarny „Nadwarciańskie Smaki Miodowa Kraina ” podczas którego, każdy z gości odwiedzających kolorowe stoiska gmin należących do Lokalnej Grupy Działania „Wielkiego Łuku Warty”  mógł skosztować przepysznych swojskich dań. Na scenie zaprezentowała się Orkiestra Dęta z Kiełczygłowa oraz lokalne zespoły. Do wspólnej zabawy porwała  Krystyna Giżowska oraz zespołu pieśni i tańca „Bałdrzychowaicy” z Poddębic. Oczywiście nie zabrakło także atrakcji dla najmłodszych, był popcorn, wata cukrowa i dmuchane wesołe miasteczko. Na orliku odbył się turniej sportowy o Puchar Wójta Gminy Kiełczygłów.

Wieczór zakończył się koncertem  zespołu Long&Junior.

R e k l a m a
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

6 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

6 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
SSS
SSS
9 lat temu

O Puchar Wójta Gminy Kiełczygłów. Poprawcie to

Haha
Haha
9 lat temu

Wieczór zakończył sie koncertem zespołu i mega bijatyka. Była policja i pogotowie i takie tam:) atrakcje. Tak powinien brzmieć koniec artykulu:) pozdro 600

jaaa
jaaa
odpowiedział na komentarz  Haha
9 lat temu

na dniach pajeczna czy dzialoszyna sie sztachetami z płotów biją 😀 wszedzie tak jest

mój
mój
9 lat temu

co tak mało zdjęć?

keks
keks
9 lat temu

Było bardzo sympatycznie. Te nadwarciańskie smaki to naprawdę dobry pomysł, coś innego i nowego. Przy Pani Giżowskiej również osoby w moich wieku mogły sie pobawić nie tylko młodzież.