R e k l a m a
Strona głównaWiadomościDzień Otwarty w Cementowni Warta S.A.

Dzień Otwarty w Cementowni Warta S.A.

Zorganizowany już po raz dziewiąty Dzień Otwarty w Cementowni Warta S.A. przyciągnął tłumy gości. Podczas pikniku na scenie wystąpili m.in.: Młodzieżowy Big Band przy Cementowni Warta S.A., Orkiestra Cementowni Warta S.A., Zespół Folklorystyczny „Trębaczewianie” oraz Darek Nowicki z Biesiadą Polską. Gwiazdą wieczoru był zespół Brathanki.

– Z roku na rok co raz więcej osób korzysta z zaproszenia, zwiedza zakład, ma okazję zobaczyć, co w ciągu ostatniego roku udało nam się zrobić, aby dalej się rozwijać. – mówił podczas otwarcia imprezy Dariusz Gawlak, prezes zarządu Cementowni Warta S.A..

Nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych. Dzieciaki mogły bawić się na trampolinach, zjeżdżalniach, odwiedzić stoisko malowania twarzy, brać udział w konkursach z nagrodami oraz sprawdzić swoje umiejętności w miasteczku rowerowym.

Imprezie przyświecał szczytny cel. W ramach akcji „Kilometry dla Betel” ustawiono pięć bieżni, każdy pokonany na nich kilometr został zamieniony na 10zł dla placówki Domu Chleba Powszedniego Betel w Działoszynie. Dzięki wytrwałości biegaczy udało się zebrać ponad 3000zł.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się wycieczki po terenie Cementowni. Była to jedyna okazja w roku, aby zobaczyć od środka jak funkcjonuje fabryka. W rolę przewodników wcieli się pracownicy zakładu. Podczas przejazdu goście mogli dowiedzieć się o historii powstania Cementowni Warta oraz planach na przyszłość. Zwiedzający zobaczyli również kopalnię kamienia wapiennego, niezbędnego przy produkcji cementu.
Dni Otwarte zakończył koncert zespołu Brathanki, gromadząc pod sceną setki gości.

R e k l a m a

2 KOMENTARZE

guest

2 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Profesor_zw_dr_hab
Profesor_zw_dr_hab
7 lat temu

W marketingu to się nazywa ,,ocieplanie wizerunku” 😛

konrad
konrad
7 lat temu

Wie ktoś po ile działki skupują? Słyszałem że 6pln za metr kwadratowy co jest śmieszną sumą za wyrobiska.