R e k l a m a
Strona głównaWiadomościIII Sesja Rady Miejskiej

III Sesja Rady Miejskiej [WIDEO]

W piątek 23 stycznia odbyły się III w tej kadencji obrady pajęczańskiej Rady Miejskiej. Radni jednogłośnie podjęli uchwałę w sprawie zmiany budżetu Gminy i Miasta Pajęczno na rok 2015. Korekta miała na celu m.in. wygospodarowanie środków na mającą wkrótce powstać siłownię napowietrzną.

Po uchwaleniu nowego budżetu, członkowie rady skierowali do burmistrza Tokarskiego kilka uwag oraz pytań między innymi na temat dróg, bezpieczeństwa oraz zaśmiecania miasta.

http://www.youtube.com/watch?v=DFJRsysy5JQ
R e k l a m a

9 KOMENTARZE

guest

9 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
REALISTA
REALISTA
8 lat temu

Podsumowujac ostatnie slowa Burmistrza dot. powiatu. Ekipa IV RP zle wydala pieniadze bo chyba jednak nie spniewierzyla a my cierpimy przez nastepne kadencje juz kogos innego. To daje do myslenia co moze dziac sie z cala Polska 4.5 w razie takich rzadow 🙁

indoor
indoor
8 lat temu

super można cztery latka brać kaskę nic nie robić jest to czym tłumaczyć zajefajnie

buk
buk
8 lat temu

Panie Burmistrzu podpisał Pan porozumienie w/s budowy drogi Pajęczno – Rząśnia w połowie 2014 roku. Oficjalnie było mówione, że Miasto i Gmina Pajęczno dołoży proporcjonalnie do tej inwestycji. Radni z Rząśni przekazali już w tamtym roku 300 tys. zł na ten cel. A Pan tu opowiada dyrdymały o sytuacji finansowej starostwa. Najłatwiej powiedzieć, że starostwo nie ma pieniędzy samemu nic nie robiąc w tej sprawie. A gdzie obiecywany wkład finansowy Pajęczna w tą inwestycję ? Kieruje Pan wniosek do Starostwa Powiatowego o zabezpieczenie środków na ten cel w w planie inwestycyjnym. A czy Pan w planach Miasta i Gminy Pajęczno… Więcej »

ajwaj
ajwaj
8 lat temu

Kiedy władze miasta zaczną lobbować w Łodzi w sprawie obwodnicy?!
http://wielun.biz/download.php?id=8778

Kamil
Kamil
odpowiedział na komentarz  ajwaj
8 lat temu

Burmistrz już kiedyś odpowiedział na to pytanie: NIGDY nie zaczną lobbować w sprawie obwodnicy!!! Według Burmistrza obwodnica zaszkodziłaby Pajęcznu bo nikt by nie zobaczył tego miasta tylko objechał by bokiem, sklepikarze by nie zarobili bo nikt by tu nie jeździł i w ogóle nie ma sensu budować obwodnicy!

Sandra
Sandra
8 lat temu

Droga przez Rząśnię jest najkrótszym dojazdem do Łodzi, więc powinna być priorytetowa !
Widać tutaj: http://goo.gl/maps/olrEj

indoor
indoor
8 lat temu

popieram

indoor
indoor
8 lat temu

na wielu drogach widać pozytywne zmiany dlaczego nie u nas

ehhhh
ehhhh
8 lat temu

Wszystkie miasta dookoła mają obwodnice (Radomsko, Opoczno, Piotrków, Lubliniec, Kluczbork, Łask, Wieruszów, nawet Krzepice czy Złoczew) albo budowa jest w trakcie (Bełchatów i Wieluń), a w Pajęcznie nie zabiega się o dotacje unijne na ten cel.
Kiedyś koniunktura na drogi się skończy i wtedy P-no i Działoszyn obudzą się z setkami tirów pod oknami.
No cóż, ale lepiej pobierać dietę i zamykać szkoły (w ramach oszczędności oczywiście 😉 ).