R e k l a m a
Strona głównaWiadomościRok 2014 w naszym obiektywie

Rok 2014 w naszym obiektywie

Początek roku to nie tylko czas noworocznych postanowień, ale także podsumowań roku poprzedniego. My również postanowiliśmy przygotować zestawienie najciekawszych wydarzeń ostatnich dwunastu miesięcy.

Poniżej prezentujemy dziesięć najchętniej oglądanych materiałów wideo z naszego kanału YouTube.

 

Największą oglądalnością w roku 2014 cieszyły się filmy z budzącej wiele emocji wśród mieszkańców Pajęczna wizyta Donalda Tuska. Poniżej wideo z odwiedzin zakładu produkcyjnego Korkus (uwaga głośne audio).

 


Drugie miejsce przypadło relacji z majowej edycji targów końskich. W tym roku Plac Targowy zgromadził ponad 500 koni przeróżnych ras, które podziwiało kilka tysięcy osób odwiedzających imprezę.

 


Na trzecim miejscu znalazła się piosenka Kuby Hesa – „Moje małe miasto”.
Wpadający w ucho utwór bardzo nam się spodobał i zaproponowaliśmy autorowi uatrakcyjnienie przekazu audio dodając nasze archiwalne materiały wideo z ostatnich kilku miesięcy. Dlatego ten film jest także swoistym podsumowaniem ubiegłorocznych wydarzeń.

 

 


Czwarte miejscu ex aequo zajmują relacje imprez plenerowych z okazji Dni Działoszyna oraz Pikniku Rodzinnego w Pajęcznie.
Imprezę w Działoszynie uświetniły: Farben Lehre, Formacja Nieżywych Schabuff, Zakopower,Andrzej Rybiński, Stauros, Jamal, Video. W Pajęcznie zagrała grupa Happy Sad oraz Patrycja Markowska.

 


Najchętniej oglądanym wydarzeniem sportowym był mecz Zawiszy Pajęczno z drużyną ŁKS Łódź.
O spotkaniu było głośno również z powodu środków, jakie Policja zaangażowała do zabezpieczenia meczu.
Do Pajęczna ściągnięto mobilne centrum dowodzenia, psy, konie, broń akustyczną LRAD, armatkę wodną, porządku pilnowało około 300 policjantów. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.


Na miejscu szóstym film, który opublikowaliśmy niecały miesiąc temu. Święty Mikołaj – w tej roli burmistrz Tokarski – po raz kolejny odwiedził Pajęczno, wprowadzając wszystkich w atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

 

 


Szczęśliwa siódemka przypadła chórowi Hades Band, który w tym roku obchodził swoje 20-lecie. Niestety nie mogliśmy zjawić się na uroczystej gali, jednak udało nam się sfilmować próbę generalną.

 


Widowiskowe zawody w powożeniu zaprzęgiem na czas były jednym z punktów programu XIV Zjazdu Miłośników Koni. Relacja z imprezy znalazła się na miejscu ósmym.

 


Organizowany przez MGOKiS konkurs tańca brak dance „Battle Lords” odbył się po raz pierwszy, mimo to ściągnął do pajęczańskiej hali sportowej ekipy z całej Polski. Mieliśmy także możliwość oglądać rewelacyjny pokaz umiejętności tanecznych zawodników z Ukrainy i Rosji, którzy nota bene zdobyli nagrodę główną.

 


Piosenka „Jednooka” zamyka stawkę. Wykonywany przez Zuzzanę autorski utwór zdobył prawie dwa razy więcej wyświetleń niż gwiazda wieczoru Czesław Mozil.

 


Dla portalu TwojePajeczno.pl był to niewątpliwie rok bardzo udany. Z każdym miesiącem liczba unikalnych użytkowników odwiedzających naszą witrynę rosła, aby pod koniec roku osiągnąć zawrotne 30 tysięcy. Liczba wyświetleń w listopadzie zbliżyła się do rekordowych 340 tysięcy.
Wszystkim czytelnikom dziękujemy za wybór właśnie naszego portalu i życzymy Wam wszystkiego najlepszego w roku 2015.

R e k l a m a

4 KOMENTARZE

guest

4 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
sąsiadka
sąsiadka
8 lat temu

Dziękuję że jesteście, życzę wiele sukcesów w 2015 roku.Pozdrawiam,wszystkiego najlepszego 😉

Czytelniczka
Czytelniczka
8 lat temu
Lukasso
Lukasso
8 lat temu

To nie był mecz z ŁKS II, tylko z pierwszą drużyną ŁKS, który został zdegradowany do IV ligi za bankructwo. Poprawcie to 🙂