R e k l a m a
Strona głównaWiadomościJubileuszowa Gala Taneczna w Pajęcznie

Jubileuszowa Gala Taneczna w Pajęcznie

Już w najbliższą niedzielę 19 kwietnia na Hali Sportowej przy Publicznym Gimnazjum w Pajęcznie odbędzie się  „X Jubileuszowa GALA TANECZNA PAJĘCZNO CUP 2015 o Puchar Burmistrza Pajęczna”. Organizowany już po raz dziesiąty turniej z każdą kolejną edycją przyciąga do Pajęczna coraz większe rzesze miłośników tańca. W tym roku z uwagi na okrągłą rocznice przygotowano dla widzów wiele niespodzianek.  Organizatorami imprezy są: Szkoła Tańca Dobrowolscy, UGiM Pajęczno oraz MGOKiS Pajęczno. Miło nam również poinformować, iż portal TwojePajeczno.pl wspólnie z Telewizją NTL oraz Radiem Ziemi Wieluńskiej objął patronat medialny nad imprezą.

W programie m.in pokaz tańca wicemistrzów tańca w Show Dance (Marek Fiksa i Kinga Jurecka-Fiksa), oraz występy międzynarodowych gwiazd tańca. Imprezę tradycyjnie zainaugurują elimnacje (od godz 9.00 do godz. 16.00), natomiast od godz. 17.00 rozpocznie się Wieczorna Finałowa Gala.

Plakat_Glowny_Taniec_kopia

 

Dla mieszkańców Gminy i Miasta Pajęczno (za okazaniem dowodu osobistego) – WSTĘP WOLNY!!!

Zmagania taneczne to niesamowite widowisko, o czym możecie się przekonać, oglądając naszą ubiegłoroczną relację wideo oraz galerię zdjęć autorstwa Adama Dłubaka.

fot.: Adam Dłubak
R e k l a m a

3 KOMENTARZE

guest

3 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
zzz
zzz
8 lat temu

fajnie 🙂

maserak
maserak
8 lat temu

Mam nadzieje ze impreza bedzie tak udana jak rok temu pozdrowienia dla organizatorow

Adrian Usarek
Adrian Usarek
7 lat temu

byłem widziałem naprawdę bardzo fajna impreza i w dodatku bardzo prestiżowa. Bardzo się cieszę, że wejście będzie darmowe, bo rok temu troszkę za bardzo pilnowali tych biletów i jednak czasem bywało tak, że rodzina z dziecmi rezygnowała, a naprawde warto zobaczyć. Rok temu spotkałem mojego kolegę ze studiów z Katowic ze swoją córką, która tam tez tańczyła i bardzo sobie chwalił Pajęczno i halę jedyne na co zwrócił uwagę to miejsca parkingowe bo pomimo, że pobliskich uliczek dużo do parkowania na poboczu to auta czasem stawały aż pod „trzynastką” moja sugestia jest taka by można było skorzystać z parkingu na… Więcej »