R e k l a m a
Strona głównaWiadomościKamil Bednarek w Sulmierzycach

Kamil Bednarek w Sulmierzycach [wideo]

Cepeliada zorganizowana przez Urząd Gminy w Sulmierzycach okazała się dużym sukcesem. IV edycja imprezy ściągnęła do Sulmierzyc niesamowitą ilość gości na których czekała masa atrakcji.

Najmłodsi chętnie brali udział w przygotowanych specjalnie dla nich warsztatach plastycznych oraz zawodach strzeleckich. Dużym zainteresowaniem cieszył się również kącik kuglarski oraz wesołe miasteczko. Na scenie swój program artystyczny zaprezentowały przedszkolaki i młodzież z terenu gminy, następnie wystąpił zespół Kwiaty Polskie oraz Orkiestra Dęta z Sulmierzyc.

Najpierw na scenie pojawił się Andrzej Rybiński, swoimi nieśmiertelnymi przebojami porwał do wspólnej zabawy zarówno starszych jak i młodszych.

Kamila Bednarka przywitał euforyczny pisk zgromadzonych fanek, niektóre z nich ustawiły się przy barierkach już na godzinę przed koncertem aby być jak najbliżej swojego idola. Zespół dał w zamian pełen dobrej energii prawie dwu godzinny koncert. Najwyraźniej muzycy  również świetnie się bawili podczas spotkania z publicznością w Sulmierzycach ponieważ bisowali, aż cztery razy.

Zapraszamy do obejrzenia filmu oraz zdjęć udostępnionych przez forum gminasulmierzyce.com.pl

 

wideo: gminasulmierzyce.com.pl
zdjęcia: 1-39 gminasulmierzyce.com.pl
39-43 Sławomir Rajch
R e k l a m a

1 KOMENTARZ

guest

1 Komentarz
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
exix
exix
8 lat temu

Więcej takich imprez w powiecie ! brawo Sulmierzyce !