R e k l a m a
Strona głównaWiadomościKaretka pogotowia na dożynkach w Gawłowie

Karetka pogotowia na dożynkach w Gawłowie

Do zdarzenia doszło 1 września w miejscowości Gawłów (gmina Rząśnia), zabawę na dożynkach zmącił sygnał zbliżającej się karetki pogotowia, była to karetka pogotowia … sexualnego 🙂

Była to jedna z wielu atrakcji przygotowanych przez mieszkańców Gawłowa, mimo iż pogoda nie do końca dopisała, to impreza zgromadziła bardzo wielu gości. Już kilka dni przed dożynkami, sznury samochodów przejeżdżały przez Gawłów aby podziwiać przygotowane na tą okazję przeróżne figury ze słomy.  Osobliwe słomiane kompozycje robiły na przyjezdnych duże wrażenie i co rusz ktoś się zatrzymywał aby zrobić sobie z nimi zdjęcie. W dniu dożynek aby dojechać na miejsce trzeba było stać w korku, co już obrazuje nam ilość odwiedzających. Nie zawiodła również oprawa artystyczna, na scenie mogliśmy posłuchać lokalnych zespołów ludowych, Krakowską Grupe Biesiadną, a pod wieczór występu DJ’a. Jedną z atrakcji tegorocznych dożynek, był współorganizowany przez Lokalną Grupę Działania „Kraina Wielkiego Łuku Warty” festiwal „Nadwarciańskie Smaki”. Największym wzięciem cieszyło się stoisko w którym można było za darmo spróbować swojskiego bimbru. Wśród stoisk dało się również zauważyć przemykająca kamerę TVP, więc wkrótce możemy spodziewać się relacji z tego wydarzenia. Jednym słowem dożynki w Gawłowie uważam za świetnie zorganizowane i w stu procentach udane. Dajcie znać jak wyglądały dożynki w Waszych miejscowościach.

 Zdjęcia dzięki uprzejmości strony rzasnia.pl
R e k l a m a
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

1 KOMENTARZ

guest

1 Komentarz
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
9 lat temu

Byłem zarówno na dożynkach w Gawłowie jak i na tych w Pajęcznie. Mimo iż Gawłów to mała wioseczka i ma pewnie mniejsze środki na takie imprezy, to wyszło im to o wiele lepiej niż w Pajęcznie. W Pajęcznie z roku na rok imprezy są coraz słabsze albo całkiem odwoływane – TRAGEDIA !!!.