R e k l a m a
Strona głównaWiadomościAktualizacja - Komentarz Komendy Powiatowej Policji Pajęczno w sprawie serii pobić

Aktualizacja – Komentarz Komendy Powiatowej Policji Pajęczno w sprawie serii pobić

O komentarz w tej bulwersującej sprawie poprosiliśmy Komendę Powiatową Policji w Pajęcznie, odpowiedzi udzielił nam komisarz Adam Stochniałek.

Jak informuje nas Pan komisarz, po ostatnim pobiciu o którym więcej można przeczytać pod tym linkiem, podejrzany o pseudonimie „Wasyl” został bezzwłocznie zatrzymany. Aktualnie trwają czynności procesowe. Pan kom. Adam Stochniałek obiecał poinformować naszą redakcję o dalszym biegu sprawy.

Aktualizacja.
Komenda Powiatowa Policji w Pajęcznie zamieściła na swojej stronie wpis w którym możemy przeczytać:

W dniu 15 września 2013 roku w godzinach nocnych pajęczańscy policjanci zatrzymali 36-cio letniego Pawła H. , który kilkanaścię minut wcześniej na odbywającym się festynie w Pajęcznie dokonał uszkodzenia ciała Marcina M. W następstwie kopnięcia nogą przez w/w sprawcę pokrzywdzony doznał złamania kości podudzia.   Jak ustalono w chwili zdarzenia Paweł H.  znajdował się w stanie nietrzeźwości. Uzyskana od biegłego lekarza opinia wskazała, że uraz jakiego doznał Marcin M., spowodował u niego naruszenie funkcjonowania narządu ciała na okres powyżej siedmiu dni. Wobec powyższego Pawłowi H. przedstawiono zarzut popełnienia przestępstwa z art. 157 § 1 kk  a następnie wystąpiono z wnioskiem do Prokuratury Rejonowej w Wieluniu o zastosowanie wobec w/w środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Prokuratura nie przychyliła się do wniosku Policji i wydała postanowienie o objęciu podejrzanego  dozorem Policji. Należy nadmienić, że podejrzany był uprzednio karany za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu.

Postępowanie przygotowawcze w tej sprawie prowadzi Policja w Pajęcznie.

R e k l a m a

17 KOMENTARZE

guest
17 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
8 lat temu

Znając życie to pewnie już go wypuścili i wali dalej winiacze.

Wkur*ony
Wkur*ony
8 lat temu

JUŻ ŁAZIŁ WCZORAJ PO OSIEDLU PO 18 GODZINIE ! KPINA !

Emigrant
Emigrant
8 lat temu

To jest śmieszne co sie u was dzieje, widzę ze nic sie w Pajęcznie nie zmieniło od mojego wyjazdu. Wam polaczkom nawet jak by napluć w twarz to tego nie zauwzycie. Pozdrowienia z UK.

Polak
Polak
8 lat temu

A ty juz nie Polaczek?? ty mieszkasz 2 lata w UK i już wielki angol tak??

UK
UK
8 lat temu

W UK jestem dłużej niż dwa lata, ale nadal czuje sie Polakiem. Chociaż jak sobie przypomnę jaki macie syf i płace typu 2000zl to mi sie odechciewa czasem. U nas w UK koleś który jest na warunkowym i robi znowu to samo za co został skazany, po pierwszym takim numerze już by pierdzial w pasiaki. A polaczkom to nie przeszkadza i czekają aż kolo zagra grubiej i kogoś zabije, wtedy bedą sie zastanawiać jak do tego mogło dojść.

Polak
Polak
8 lat temu

Czyli ty się nazywasz Polakiem bo mieszkasz w UK a nas nazywasz (pogardliwie) bo mieszkamy w Polsce „polaczkami”. Ciekawy pkt widzenia. Czyli 3-4 lata i angol z ciebie ? …w UK najpierw pierdolnie w biały dzień w kolesia autem potem go o łeb skróci (allah akbar) u was jest taki porządek i taki ład. Dziękuję to ja już wole naszych wiejskich głupków.

Cebulak
Cebulak
8 lat temu

Polska = dno
Powinni się zebrać w kupę i nakopać temu całemu Wasylowi albo jakiegoś karka z siłowni opłacić, żeby go odesłał, tym razem do szpitala.

UK
UK
8 lat temu

Różnica jest taka ze asfalt zaatakował bez ostrzeżenia, a wasz wiejski głupek już trzeci raz kogoś leje i sie śmieje. W UK oprócz porządku jest o wiele większa kultura i szacunek do drugiego człowieka. Jak znajdę chwile to napisze wam małe porównanie jak to było w PL, a jak jest teraz i ogolne moje spostrzezenia na temat pajeczna z perspektywy czlowieka swiatowego. Ale w wielkim skrócie, zyjecie w bagnie na własne życzenie.

Polak
Polak
8 lat temu

panie światowy (hahaha) to spal pan polski paszport przed ambasadom i będziesz miał pan spokój z polskimi korzeniami, i tak kraj nie ma z ciebie żadnego pożytku. Zrób się pan angolem i wszyscy będą szczęśliwi i zapomnij o tym „bagnie”. Cyt.” Jak znajdę chwile to napisze wam małe porównanie jak to było w PL, a jak jest teraz i ogolne moje spostrzezenia na temat pajeczna z perspektywy czlowieka swiatowego” ja juz sie modlę byś nie znalazł wolnej chwili i nie opowiadał.

UK
UK
odpowiedział na komentarz  Polak
8 lat temu

No i wychodzi z ciebie znowu polaczek. Zazdrość cię z zżera ze musisz zapierdalac za 2000zl, a ja w tym czasie zarobie 6-7 razy tyle. Ja smigam najnowszym modelem BMW, a ty pewnie Cinqecento w holenderskim gazie. Pamiętaj ze możesz sie z cebulactwa wyleczyć, wystarczy na trochę wyjechać do cywilizowanego kraju. Paszportu nie spale bo lubię raz na jakiś czas przyjechać do pna i sie pośmiać z was cebaluaków, jak was chuj strzela widząc ze sie dorobilem.
P.S. Pisze sie ambasadą!!!

Cebulak
Cebulak
odpowiedział na komentarz  UK
8 lat temu

100% racji ma (niestety) „UK”. W porównaniu z zachodem Polska to republika bananowa. Tam ludzie są milsi, bardziej pomocni, choć to ma związek m.in. z lepszymi zarobami. Po prostu nie mają takich problemów jak Polacy, starcza im by kupić sobie nowe auto, elektronikę, częste wyjazdy na wakacje i rozrywkę. Poziom podejścia do klientów jest na zupełnie innym poziomie. Masz jakiś problem z zakupionym towarem, usługą to nie ma możliwości aby ktoś odprawił cię z kwitkiem. Będą stali nad tobą chociażby i 2 godziny, żeby pomóc rozwiązać twój problem. No i wszystko jest tam zrobione z głową a nie tak jak… Więcej »

Polak
Polak
8 lat temu

nono a potem się obudzisz i wrócisz na zmywak;)

Cebulak
Cebulak
odpowiedział na komentarz  Polak
8 lat temu

Prawda jest taka, że on nawet na tym zmywaku zarobi 2x więcej niż ty jako kierownik sklepu.

melon
melon
8 lat temu

u nas w UK??? koles jestes zalosny buhahahahah i pewnie juz polskiego jezyka zapomniales, buhahaha, typowy czop ktory wyjedza na zachod i sie odkleja cos pod kopula a jak przyjezdza do kraju na ODPOCZYNEK to wielki gangsta bo ma 100 w portfelu zalosny maly czlowieczek ktory zachlysnal sie zachodem

UK
UK
odpowiedział na komentarz  melon
8 lat temu

Widać że zazdrościsz, zbieram się żeby napisać tutaj artykuł na temat takich zazdrosnych polaczków których spotykam w Pajęcznie, mam nadzieje że go opublikują i przejrzysz na oczy!!!

zonk
zonk
8 lat temu

kto wyjeżdża do pracy za granicę? cioty które nie potrafią sobie poradzić w kraju

obywatel GC
obywatel GC
8 lat temu

…albo kryminaliści, którym się grunt pali pod nogami;)