R e k l a m a
Strona głównaWiadomościKoncert A.P.A.M.A.U. i 16 Amper

Koncert A.P.A.M.A.U. i 16 Amper

Mamy nie lada gratkę dla fanów dobrego rockowego brzmienia.

Ani piękni, ani młodzi, ani utalentowani to rozwinięcie tajemniczego skrótu A.P.A.M.A.U..
Wrocławską kapelę tworzy pięciu chłopaków — Jacek Fabianowicz (wokal), Grzesiek Bandurowski (gitara prowadząca), Piotr Karoliszyn (gitara rytmiczna), Michał Jurkiewicz (gitara basowa) oraz Witek Abramowicz (perkusja).  

Zespół z każdym koncertem zyskuje coraz większe uznanie i rzesze fanów, mają już na swoim koncie występy z Comą, Luxtorpedą i Cochise, możliwe, że zobaczymy ich także na tegorocznym Woodstocku. Fani grungowych klimatów w twórczości A.P.A.M.A.U. odnajdą inspiracje Pearl Jam czy Audioslave. Zespół słynie z tego, że wprost eksploduje energią podczas swoich koncertów.


Będziecie się mogli o tym przekonać już 14 marca o godzinie 19:30 w pajęczańskim kinie „Świteź”.
Na organizowanym przez Miejsko Gminny Ośrodek Kultury i Sportu koncercie będziecie mogli również posłuchać kapeli z naszego powiatu.

16 amper, bo o nich mowa, to stosunkowo młody zespół ale z doświadczoną już ekipą, w składzie – Michał Podolak (gitara,wokal), Piotr Kuchciak (bas), Dawid Leszczyk (bębny), Marcin Wojtal (klawisze). Z pewnością zelektryzują pajęczańską publiczność.

Wstęp w cenie 10zł – na jeden bilet wchodzą dwie osoby!

R e k l a m a

2 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

2 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Zbigniew K
Zbigniew K
10 lat temu

Muzykuję już od lat,z muzyką idę przez świat,muzykuje cała rodzina,każdy się instrumentów ima.Z muzykami znam się osobiście,posłuchać ich na żywo jakże bardzo uroczyście.Zapytacie dlaczego bilet ma iść do Ciebie? Powiem krótko zwięzłowato – bez ich muzyki świat wygląda ponurowato,bez ich muzyki zwiędne jak bez wody kwiatu liść,podarujcie mi bilet,ja na koncert muszę iść 😉

olka
olka
10 lat temu

no tak słynne kino świteź :)))