R e k l a m a
Strona głównaWiadomościKontrowersyjne Targi Końskie w Pajęcznie

Kontrowersyjne Targi Końskie w Pajęcznie

W sobotę 7 września na Placu Targowym w Pajęcznie ponownie odbędą się targi końskie. Kolejna edycja Ogólnopolskich Targów Końskich znowu ściągnie do naszego miasta zarówno zainteresowanych zakupem lub sprzedażą koni, jak również obrońców praw zwierząt którzy co roku pojawiają się na targach aby zaprotestować przeciw warunkom w jakich sprzedawane są konie. Wielu mieszkańców powiatu Pajęczańskiego jest niezadowolonych że miasto znajduje pieniądze na „konie”, a nie ma środków na zrobienie „Dni Pajęczna”, jednak jak tłumaczy burmistrz Dariusz Tokarski, targi nie tylko nie stanowią kosztu ale przynoszą konkretny i wymierny zysk finansowy dla gminy, jak również dla promocji naszego miasta w kraju, a nawet za granicą. A co Wy sądzicie na temat targów końskich?

Relacja z Ogólnopolskich Targów Końskich Pajęczno 2014

Program Dni Pajęczna 2014

R e k l a m a

6 KOMENTARZE

guest

6 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Piotrek
Piotrek
9 lat temu

Czy to na dniach Pajęczna czy to na targach końskich zjeżdżają się wsioki z całej okolicy, więc co to za różnica?

Marciucha
Marciucha
9 lat temu

Sam jesteś wieśniak, a ja wolała bym 100 razy bardziej dni Pajęczna niż jakieś konie!!!

Anonim
Anonim
9 lat temu

Jak kogoś interesującego się końmi można nazwac „wsiokiem”? to jest właśnie „kultura” Pajęczna..

Anonimowo
Anonimowo
9 lat temu

A Od kiedy to Pajęczno jest wielkim miastem? to duża wiocha!!!

Miejscowy
Miejscowy
9 lat temu

Jeśli chodzi o targi to w dniu kiedy Pajęczno jest oblężone na maksa, drogowcy uznali że przeprowadzą remont aby jeszcze bardziej sparaliżować ruch. Zero pomyślunku!!!

123
123
9 lat temu

Bo pajęcznem zarządzają idioci.