R e k l a m a
Strona głównaWiadomościKto burmistrzem? Kto wójtem?

Kto burmistrzem? Kto wójtem?

Zakończyliśmy ostatni w tym roku sondaż wyborczy. Mieszkańcy Działoszyna i Strzelec Wielkich oddali swój wirtualny głos na kandydatów, którzy przeszli do drugiej tury wyborów.

Według wyników ankiety na stanowisku burmistrza Działoszyna pozostanie aktualny włodarz Rafał Drab. Wynik Krzysztofa Piekarza jest tylko o jeden punkt procentowy niższy, jednak należy pamiętać, iż w sondażach przeprowadzonych przed pierwszą turą jego poparcie w ankiecie było znacznie wyższe niż realne wyniki.

Zupełnie inaczej sytuacja wygląda w przypadku Strzelec Wielkich. W tej gminie przeprowadzony przed pierwszą turą sondaż dosyć trafnie przewidział wynik wyborczy startujących kandydatów. Jeśli i tym razem sondażowy rezultat  się potwierdzi, Janusz Komar ustąpi ze stanowiska na rzecz swojego kontrkandydata Marka Jednaka, który uzyskał znacznie lepszy wynik.

Mieszkańcy gmin Działoszyn i Strzelce Wielkie dokonają wyboru już w najbliższą niedzielę (30 listopada). Oczywiście wynikach głosowania poinformujemy na łamach naszego portalu.

[alert type=”info” title=””]W czasie trwania ciszy wyborczej komentarze będą moderowane.[/alert]

Na poniższych grafikach, pierwsza wartość liczbowa przedstawia ilość głosów oddanych na kandydata, natomiast druga jego procentowy udział.

Gmina Działoszyn:

Zrzut ekranu 2014-11-27 o 15.49.51

 

 

Gmina Strzelce Wielkie:Zrzut ekranu 2014-11-27 o 15.50.14

R e k l a m a
Poprzedni artykuł
Następny artykuł

138 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

138 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
JaGłosuje!!!
JaGłosuje!!!
9 lat temu

Proszę wszystkich mieszkańców gminy Strzelce Wielkie aby w niedziele udali się do wyborów. 61% to nie jest pewny wynik, a jeśli zwykli mieszkańcy sobie odpuszczą, a do urn pójdą ludzie powiązani z urzędem gminy to może się skończyć zwycięstwem Janusza.
Niezależnie na kogo głosujecie udajcie się na wybory tak aby zdecydowali mieszkańcy, a nie urzędnicy!

Kris
Kris
9 lat temu

Dokładnie tak! Wystarczy jeden głos by zdecydować. Wszyscy mieszkańcy, którym na sercu leży los gminy idźcie i głosujcie bo tylko wtedy macie prawo do oceny tego, który sprawuje funkcję Wójta. Szanowny P. Komar pełniąc obowiązki włodarza starał sie tylko w I kadencji. W drugiej nistety towarzystwo pod przewodnictwem starych wyjadaczy zaczeło go skutecznie przeciągać na swoją stronę i obecnie nie potrafi p. Janusz już własciwie zarządzać, niestety. By rozbić pewien układ musi się zmienić wójt! Wiecie jak wygląda skład nowej Rady zostało kilku radnych ze starego układu … Jak zostanie Komar znów sie bedziemy cofać!

TyTeżGŁOSUJ
TyTeżGŁOSUJ
9 lat temu

Popieram swoich poprzedników idźcie na wybory i to całymi rodzinami czas zakończyć posiedzenie pana Janusza po którym i tak spłynie to jak po Kaczce (chociaż myślę, że spłynie to po nim jak po komarze czyli dość powolnie). Czas zakończyć to wciskanie ciemnoty mieszkańcom naszej gminy. Miejmy nadzieję, że Pan Jednak przewietrzy gminę dokładnie, by zostali pracownicy z najwyższym wykształceniem i doświadczeniem.

ziom
ziom
odpowiedział na komentarz  TyTeżGŁOSUJ
9 lat temu

glosujmy na jednaka on wyleczy nasza gmine jak krowe u sasiada . krowa i tak padla ale pazerny mareczek ciagnol kase do konca .i takich przykladow moge wyliczac na peczki to jest pazerny typ i nic wiecej,zwroccie uwage na jego dochod z dzialalnosci gospodarczej do wgladu bip strzelce wielkie. facet pcha sie na wojta bo chce wypracowac sobie super emeryture a los mieszkancow calej gminy ma gleboko w d……….

Zorro
Zorro
odpowiedział na komentarz  ziom
9 lat temu

ziom, znowu coś bredzisz …

gość
gość
odpowiedział na komentarz  ziom
9 lat temu

W tym wpisie zawarłeś wszystko o Jednaku.
Przez 4 lata był radnym- przewodniczącym komisji oświaty
i nie zrobił nic, oprócz likwidacji szkoły w Wistce – do czego
teraz nie ma odwagi się przyznać.

Bankier
Bankier
odpowiedział na komentarz  gość
9 lat temu

Teraz Jednak nie dobry ? A nie pamiętasz jak plułeś na Komara jak zamykał szkołe ,zapamiętaj sobie raza na zawsze władzę w naszej gminie trzymał Zięba I Komar i wszyscy wiemy ,że to obydwaj zdecydowali o tym aby szkoła została zamknięta !!!!
I wróce jescze do ulubionego tematy we Wistce ,zamknięcie szkoły było zemstą na Stasi Barteckiej za to ,że 4 lata temu wystartowała w Wyborach .
A nie pamiętasz jak Twój wspaniały Januszek obiecywał Ci gruszki na wierzbie jak to dzieciom zapewni odpowiednie warunki w szkole !
No i gdzie one są ,napisz !

gość
gość
odpowiedział na komentarz  Bankier
9 lat temu

Byłem na zebraniu w Wistce i widziałem jak mocno Jednak był zaangażowany w likwidację szkoły.
Nie wiem dlaczego chcesz go teraz wybielić- nie oszukuj ludzi.

Bankier
Bankier
odpowiedział na komentarz  gość
9 lat temu

To dlaczego cały czas wszyscy obwiniali tylko Komara i Ziębę nie pamiętasz ?
a o Jednaku nie było mowy ?
A co Wam mieszkańcom Wistki takiego dobrego zrobił przez 12 lat Komar ? Wstyd aby nie było nawet kawałka chodnika ,chodzicie wszyscy po rowach nie mówie juz o tym aby dzieci same poszły do sklepu
taki wspaniały Januszek

Goto
Goto
9 lat temu

Wybierzcie Jednaka, to po pół roku zrozumiecie swój błąd. Szczerze? Daję mu max 1 kadencję. On nawet wysłowić się nie potrafi (patrz – przemówienie 11. listopada na cmentarzu w Strzelcach).

Życzę udanych wyborów 😉

Zorro
Zorro
odpowiedział na komentarz  Goto
9 lat temu

Za to obecny wójt skutecznie unika publicznych wystąpień by mu nie zarzucono, że też nie jest mówcą … Wiesz Goto przemawiałeś kiedyś publicznie? Spoglądałeś kiedyś po oczach, które chcą Cię zeżreć i potrafiłeś mimo to się nie zająknąć ? To sztuka, którą posiedli nieliczni więc nie pleć. Wałęsa kiedyś powiedział, że nie ważne czy szłem czy szedłem, ważne że zaszedłem…

ziom
ziom
odpowiedział na komentarz  Zorro
9 lat temu

zorro ja nie bredze tylko przytaczam fakty . w oswiadczeniu majatkowym jednaka na bib strzelce wielkie dochod z dzialalnosci gospodarczej za 2013r to kwota 3248 pln brutto, i powinienes wiedzic ze w przyszlosci proporcjonalnie do dochodow wyliczona zostanie emerytura .Natomiast dochod brutto komara to118000 pln wiec jest o co walczyc. Znajac jednaka to nic innego jak skok na kase . Jak slusznie zauwazyl gosc byl 4 lata radnym i kompletnie nie zrobil nic oczywiscie poza likwidacja szkoly w wistce ,bo jak wiemy jako przewodniczacy oswiaty zbiegal za tym najbardziej A tak na marginesie to przyjzyj sie prosze dochoda jednaka i… Więcej »

obywatel
obywatel
odpowiedział na komentarz  ziom
9 lat temu

Ale jak podajesz dane z oświadczeń majątkowych to podaj jeszcze, że dochód p. Jednaka z umów zlecenie ponad 63.000 rocznie nie zmusza go do zamachu na kasę gminną

Anonimowo
Anonimowo
9 lat temu

ziom – powinieneś wiedzieć, że Jednak miał to wcześniej, on nie pochodzi z rodziny utrzymywanej przez gminę … i nie snuj teorii o krętactwach Jednaka, bo mieszkańcy wiedzą kto najwięcej w byłej Radzie lodów kręcił więc nie galopuj …

ziom
ziom
odpowiedział na komentarz  Anonimowo
9 lat temu

ja przytoczylem fakty mozliwe do sprawdzenia, a ty na swoje teorie nie przedstawiasz zadnych dowodow znaczy to ze ich poprostu nie masz

Megi
Megi
odpowiedział na komentarz  Anonimowo
9 lat temu

Szkołę w Wiatce zamknął Komar. Jednak tak naprawdę w radzie był jedyny w opozycji, bo całą resztę radnych Komar swoimi sposobami przekabacił. Powiem więcej, wiem że dziewczyny z rady rodziców jak chciały cokolwiek do szkoły załatwić to Komar rozmawiał z nimi tylko wtedy gdy szedł z nimi Jednak. Zapytajcie Komara gdzie są te dodatkowe pieniądze co miały iść na szkołę, i jak w przyszłym roku dzieciaki po mieszczą się w podstawówce.

gość
gość
odpowiedział na komentarz  Megi
9 lat temu

Ale Jednak głosował za likwidacją szkoły w Wistce , to chyba przyznasz.
Chyba stać cię na taką odrobinę uczciwości.

Bankier
Bankier
odpowiedział na komentarz  gość
9 lat temu

Ok -to teraz napisz co takiego dobrego Komar zrobił nie dla Ciebie bo domyslam sie z kim piszę ,ale dla wszystkich mieszkańców Wistki przez 12 lat

Bankier
Bankier
odpowiedział na komentarz  Bankier
9 lat temu

gość no pisz jakie to macie luksusy w tej Wistce

Alwarez
Alwarez
odpowiedział na komentarz  gość
9 lat temu

I miał rację nierentowne szkoły powinno się likwidować, ale w zamian trzeba stworzyć dzieciom odpowiednie warunki dojazdu i pobytu w szkole. A co zrobił Komar pytam w tej kwestii … nawet Dyrektor miał już dość współpracy z tym pseudo-gospodarzem.

Alwarez
Alwarez
odpowiedział na komentarz  Anonimowo
9 lat temu

No dokładnie jeszcze powinno się sprawdzić co Prezes Zięba zrobił z kasą od Dareczka za sklepik …

ziom
ziom
odpowiedział na komentarz  Alwarez
9 lat temu

Od kontrolowania GS jet jego zarzad . A odnosnie oswiaty to komar kupil autobus aby dzieci nie byly zdane na laske PKS i mogly dojechac na czas .Wracajac do szkoly w wistce to niestety szkoly gdzie jest garstka dzieci trzeba zamykac bo w przeciwnym razie trzeba na nie zabierac bedzie pieniadze z innych szkol przedszkoli lub inwestycji.Mozna stosowac rozwiazania podnoszenia podatkow ale chyba nie o to nam chodzi. Analizowalem sprawe podatkow i wyszlo na to ,ze gmina strzelce ma najnizsze podatki, oplaty za wode i smieci w calym powiecie .Wiec proponuje zastanowic sie przed druga tura czy ten komar jest… Więcej »

Zorro
Zorro
odpowiedział na komentarz  ziom
9 lat temu

Czyli widzę drogi p. Jarku, że już planujecie podnieś podatki … no i wszystko jasne!

Kris
Kris
odpowiedział na komentarz  ziom
9 lat temu

Ziom autobus to trzeba było wcześniej kupić lub leazingować a nie wydawac gigantyczne sumy, ktore 2x przekroczyły koszt zakupu, ale to trzeba umieć kalkulować.

xyz
xyz
9 lat temu

czemu wszyscy sie tak licytujecie przyznam szczerze ze nie wiem!? Moim zdaniem jeśli kontrkandydat w przypadku gminy Strzelce Wielkie kontrkandydaci nie pojawiają się na debacie publicznej na która zapraszał wójt Komar świadczy o jednym ” krowa która dużo ryczy mało mleka daje”. Widocznie kontrkandydaci a obecnie jeden p.Jednak nie miał i dalej nie ma planu w jaki sposób rozwinąć gminę co zrobić żeby było jeszcze lepiej niż jest. itp. p. Jednak umie tylko burzyć ludzi wciskać im ciemnoty, oczerniać jednym zdaniem „robić wodę z mózgu”. i tak jak ktoś wcześniej napisał p. Jednak bierze kasę a krowa zdycha.Jeśli miałby coś… Więcej »

Zorro
Zorro
odpowiedział na komentarz  xyz
9 lat temu

Co do szkół szanowny Panie xyz zapraszam do naszej podstawówki i konkretniejsze postudiowanie tematu … A co do elit, to jak widzę te którymi otacza się p. Komar, to aż bierze mnie trwoga i śmiech jednocześnie wolę się już dalej nie rozpisywać… mieszkańcy wiedzą o co chodzi.

ziom
ziom
odpowiedział na komentarz  xyz
9 lat temu

xyz Bardzo pozytywnie oceniam twoja zeczowa i spokojna ocene calej sytuacji

Adam
Adam
9 lat temu

Jedno co jest pozytywne z tego , że Jedak będzie wójtem to to że będziemy mieli, po ukończonej kadencji, kolejnego mieszkańca z wysoką emeryturą.
xyz ma rację przy Jednaku zwykli mieszkańcy naszej gminy nie będą mieli wstępu do urzędu.

xyz
xyz
9 lat temu

Sądząc po wypowiedziach widzę za Szanowny Pan Zorro jest z jednego ugrupowania politycznego z takiego samego jak p. Jednak. Wydaje mi sie że człowiek bezpartyjny lub taki któremu leży na sercu dobro gminy powinien kierować sie rozumem a nie tym co prezes Jarosław K nakazuje lub kandydat na wójta gminy Strzelce Wielkie (p.Jednak). Po za tym PiS w sejmiku łódzkim jest na szarym końcu gdyż żądzą tam inne partie jeśli sie nie mylę PSL i jakaś inna partia dokładnie nie pamiętam. Więc nie bądźcie „głupcami” (oczywiście nie pisze tego słowa personalnie lecz ogólnie do społeczeństwa) i nie przemyślcie obietnice ze… Więcej »

Kris
Kris
odpowiedział na komentarz  xyz
9 lat temu

xyz Co ty bredzisz naprawde, ty populisto jakie wysypisko śmieci czy przetwórnia w tym miejscu. Wiesz co to jest plan zagospodarowania przestrzennego gminy, a ustawa O środowisku. Myślisz, że ludziom można dziś wcisnąc każdy kit co?

Adam
Adam
9 lat temu

Jeżeli w powiecie rządzi PSL i PO a wójtem będzie
P.Jednak z PiS, to chyba o drodze powiatowej
Strzelce – Wola Wiewiecka, będzie można tylko sobie pomarzyć.

xyz
xyz
9 lat temu

chciałem tylko jeszcze dodać jedno zdanie. Gdy nie daj Boże w przyszłym roku w wyborach parlamentarnych wygra prezes Jarosław K i zostanie premierem to możemy sie szykować Polacy na 3 wojnę, głód, i ubóstwa. To samo może zacząć sie od poniedziałku w naszej małej Ojczyźnie.

xyz
xyz
9 lat temu

na 100% Adam

Kris
Kris
9 lat temu

Słuchaj no mądralo xyz nie klep bez sensownych sloganów … A Orzeszek z jakiej jest partii i co platformerski sejmik mu nie przeszkadzał mało wiesz …

Adam
Adam
odpowiedział na komentarz  Kris
9 lat temu

Nie porównuj Strzelec z Sulmierzycami gdzie z kopalni jest
3mln zł co roku a ta kwota ciągle się zwiększa.
Orzeszek nie startował na wójta z PiS.
Widocznie mu zbrzydło to „elitarne towarzystwo”.

ziom
ziom
odpowiedział na komentarz  Kris
9 lat temu

orzeszek duzo inwestycji wykonal ze srodkow wlasnych gdyz jego budzet na inwestycje to 7milionow rocznie nasz to ok 1,5miliona .Mimo to trzeba obiektywnie ztwierdzic ,ze przy tak skromnych srodkach duzo inwestycji poczyniono na terenie calej gminy

Anonimowo
Anonimowo
odpowiedział na komentarz  ziom
9 lat temu

Tzn. Jakich …

Wistka za Jednakiem
Wistka za Jednakiem
9 lat temu

Jak dla mnie to Komar jest spalony przez zadawanie się z ludźmi pokroju redaktora Przygody. Może ktoś z Was się orientuje ile tysięcy w tym roku gmina zapłaciła gazecie? Bo jak na moje oko to kilkadziesiąt tysięcy złotych!!!

greg
greg
odpowiedział na komentarz  Wistka za Jednakiem
9 lat temu

a co cie to chłopcze z wistki obchodzi twojej kasy nie wydawał.

Megi
Megi
odpowiedział na komentarz  greg
9 lat temu

A niby czyją, bo swojej też nie

ziom
ziom
9 lat temu

Adam ma sto procent racji Orzeszek odcina sie od pani pieluchy i calego pis gdyż do tej pory ma klopoty w zwiazku z przekretami za czasow pani pieluchy w powiecie 2006-2010

Anonimowo
Anonimowo
odpowiedział na komentarz  ziom
9 lat temu

Skoro jesteś tak dobrze poinformowany to może powiedz jakie p. Pielucha miała postawione zarzuty?

Kris
Kris
odpowiedział na komentarz  Anonimowo
9 lat temu

Ziom to co z tymi zarzutami ? Powiedzieć łatwo, a udowodnić już nie ma po co ewidentnie styl bolszewicki!

xyz
xyz
9 lat temu

Adam ma racje Kris!! widzę ze zatrzymałeś sie i nie nadążasz z nowymi wiadomościami jedynie co mogę ci napisać to to ze jest mi przykro że nie wiesz co się dookoła ciebie dzieje. I wychodzi na to że (tu cytat) od Kris „mało wiesz….”

A po za tym wszystkim nie są to slogany tylko moje osobiste słowa i myśli które jak widzę mają odzwierciedlenie w rzeczywistości, dziękuję za twą wypowiedz utwierdzenie mnie w słowach które napisałem.

xyz
xyz
9 lat temu

ziom napisałeś prawdę i masz rację

ziom
ziom
odpowiedział na komentarz  xyz
9 lat temu

No co z tego, że Komar chce być wójtem tylko dla kasy, przecież z czegoś chłop musi żyć.

gość
gość
odpowiedział na komentarz  ziom
9 lat temu

Ale użyłeś inteligentnych argumentów – po prostu dno.

Obrońca Uciśnionych
Obrońca Uciśnionych
odpowiedział na komentarz  ziom
9 lat temu

To niech będzie wójtem za 4 tyś a nie jeszcze raz tyle

Kris
Kris
9 lat temu

Xyz Orzeszek jest dalej członkiem Pis wiec nie szpanuj, bo nie wiesz o co chodziło … Chodziło o dodatkowy mandat do Rady Powiatu – powiem ci bo nie wpadniesz na to.

ziom
ziom
9 lat temu

Akurat co nieco wiem o inwestycjach powiatu 2006 – 2010, i jedynym mankamentem była zazdrość starego pierdziocha Rysia, który nie mógł zdzierżyć że poprzednicy tyle zrobili. Wykorzystał swoje znajomości i pościągał kontrole skąd się dało, a potem po prostu nie bronił (odebranych już przez UM) inwestycji.

Obrońca Uciśnionych
Obrońca Uciśnionych
odpowiedział na komentarz  ziom
9 lat temu

Nie zapominajcie kto umożliwił Orzeszkowi rozwinąć skrzydla.
Nie PO i nie PSL

Zorro
Zorro
9 lat temu

No widzę ziom, że znasz prawdę to po co wiec ta głupia gadka …

xyz
xyz
9 lat temu

oj kris wydaje misie ze dalsza konwersacja z Tobą nie ma sensu „ja o niebie ty o chlebie”. nic o wójcie Sulmierzyc nie pisałem nic mnie ona nie obchodzi to nie moja gmina.czytaj ze zrozumieniem( najwyraźniej wszyscy u was tak mają) nawet nie potrafisz się odnieść od moich słów i je w jaki kol wiek sposób zanegować. nie ma sensu.

Megi
Megi
odpowiedział na komentarz  xyz
9 lat temu

Czegoś tu nierozumiem xyz odniósł się do wpisu Adama, który pisał o Sulmierzycach. To o co Ci chodzi xyz

p-no
p-no
9 lat temu

Licytujecie się tutaj który kandydat lepszy, a który gorszy, bla, bla bla……., a żaden z was tak naprawdę nie ma zielonego pojęcia jakimi zasadami i prawami rządzi się gmina. Tak dla rozjaśnienia niektórych umysłów i zrozumienia podstawowych kwestii, wyłożę króciutką prelekcję :-)))) – Kris, Zorro……i reszta tych pseudo-inteligentów – skupcie teraz swoją uwagę! Gmina, a właściwie władze gminy, to przede wszystkim władza uchwałodawcza i jednocześnie kontrolna – czyli rada gminy, która w hierarchii tak naprawdę stoi ponad wójtem. To oni uchwalają i zatwierdzają większością (zazwyczaj) wszystkie cele realizowane na terenie gminy. W takim razie jeżeli chcecie kogoś krytykować i opluwać… Więcej »

obywatel
obywatel
odpowiedział na komentarz  p-no
9 lat temu

A kto według Ciebie mądralo przygotowuje projekty uchwał, które Rada później głosuje? Podpowiem Ci – nie radni. A powiat przeznacza na wszystkie gminy wiejskie takie same pieniądze a wójt dokłada drugą połowę i decyduje którą drogę się remontuje – tyle w temacie

gość
gość
odpowiedział na komentarz  obywatel
9 lat temu

„Obywatel” głosował za uchwałami których nie czytał to do ciebie podobne.
A powiat może z gminą zrobić drogę albo nie bo to on zarządza drogami powiatowymi.
Zgadzam się , że jeżeli wygra Jednak to droga Strzelce W.- Wola Wiewiecka jest ” pogrzebana.”

p-no
p-no
odpowiedział na komentarz  gość
9 lat temu

Gość to raczej więcej niż pewne, że droga nie powstanie zwłaszcza jak przyjdzie im posprzątać po Pieluchowej…

Alwarez
Alwarez
odpowiedział na komentarz  p-no
9 lat temu

Ty p-no czyli ziom nie odpowiedziałeś co z tymi zarzutami dla Pieluchowej, jakie były?

p-no
p-no
odpowiedział na komentarz  obywatel
9 lat temu

Obywatel! No właśnie – kto głosuje???? A powiat może i przeznacza na wszystkie gminy takie same pieniądze, ale karty oni rozdają….

PIEKARZ NIE!
PIEKARZ NIE!
9 lat temu

PIEKARZ WON!

Zorro
Zorro
9 lat temu

Jaki bezinteresowny wykład p-no szkoda, że pozbawiony prawdy … Ide stąd bo widzę, że kampania na rzecz Januszka w ostatnim natarciu … Nie ma co i tak wam się amunicja skończyła. Życze mieszkańcom Strzelec by w poniedziałek się obudzili i zobaczyli, że jednak … Marek.

p-no
p-no
odpowiedział na komentarz  Zorro
9 lat temu

Zorro Ty jak Kaczyński widzę prawo pod siebie ustanawiasz…..:-))))

p-no
p-no
9 lat temu

Alwarez. Przeleć sobie po komentarzach, zdaje się że na forum o Działoszynie….tam o ile się nie mylę wstawił ktoś link o raporcie CBA z postawionymi zarzutami. Nie czytałem więc ci nie pomogę….rusz tyłek i nie czekaj tylko na gotowe!

Obrońca Uciśnionych
Obrońca Uciśnionych
9 lat temu

Komar bylby lepszym wojtem gdyby nie wszedł w układ z przewodniczacym rady i kilkoma radnymi bezradnymi nie musze mowic ktorymi bo kazdy wie
Nawet Leszka W przerobili w swoja strone
Oni ciagli wszystko w swoją stronę a wójt nic sie nie odzywał
I tym sposobem podlozyli mu nogę choć sobie też co widać po wynikach głosowania.
Dałbym mu jeszcze jedną szansę gdybym był pewny że odetnie się definitywnie od tych ludzi
Ale widzę ze jednak dalej sie nimi podpiera i dlatego na dzień dzisiejszy jest skreślony.

Obrońca Uciśnionych
Obrońca Uciśnionych
9 lat temu

I mam nadzieje że przewodniczacym rady zostanie radny z Wiewca czyli pan Duchowski konkretny facet co pokazał jego wynik wyborczy

obywatel
obywatel
odpowiedział na komentarz  Obrońca Uciśnionych
9 lat temu

Wszystko zależy kto zostanie wójtem, bo jak Komar – to zięciuniu przejmie pałeczkę po teściu i dalej będą wałki kręcić

ziom
ziom
odpowiedział na komentarz  obywatel
9 lat temu

obywatel co masz na mysli mowiac o kreceniu walkow jezeli znasz jakis fakty to je przedstaw a nie zucaj bezpodstawnych oskarżeń

p-no
p-no
odpowiedział na komentarz  obywatel
9 lat temu

Obywatel…może chłopaki lubią makaron własnej roboty a do tego wałek potrzebny….:-)))))

p-no
p-no
odpowiedział na komentarz  p-no
9 lat temu

ps. Obywatel…..a że sobie pokręcą przy okazji …… no cóż może lubią sporty ekstremalne…

Dębowczanka
Dębowczanka
9 lat temu

Ja wiem bo czytałam IPP, że Komar nie mogąc nic zarzucić Jednakowi teraz się czepia że ten jest z PIS, ale jakie to zaplecze polityczne ma Komar – tych pijaczków z którymi szuka teraz elektoratu

p-no
p-no
odpowiedział na komentarz  Dębowczanka
9 lat temu

dębowczanka! …. jak już coś czytasz to czytaj ze zrozumieniem……Komar nie czepia się jego przynależności do PIS tylko co najwyżej wyjaśnia na czym polega przynależność do danej partii politycznej – że się tak wyrażę – i jak to ewentualnie może się odbić na interesie lokalnej społeczności. I tu akurat zgadzam się z nim w całej rozciągłości.

ołówek
ołówek
odpowiedział na komentarz  p-no
9 lat temu

@p-no nie dość, że jesteś taki mąąądry to jeszcze rozciągnięty 😉

p-no
p-no
odpowiedział na komentarz  ołówek
9 lat temu

Ołówek to lata praktyki….:))

Anonimowo
Anonimowo
odpowiedział na komentarz  p-no
9 lat temu

Ty chyba pisałeś Komarowi ten artykuł, to wiesz lepiej co autor chciał w nim powiedzieć

p-no
p-no
odpowiedział na komentarz  Anonimowo
9 lat temu

Anonim….. jaki ty bystry jesteś….:-))))))))))

Anonimowo
Anonimowo
odpowiedział na komentarz  p-no
9 lat temu

IPP czyli p-no ewidentnie działasz w swoim interesie i swojej gazety, więc przyjmij do wiadomości, iż stanowisko p. Komara to nie jest stanowisko mieszkańców naszej Gminy. To my w niedzielę zdecydujemy, a nie Twoja szmatława gazeta

p-no
p-no
odpowiedział na komentarz  Dębowczanka
9 lat temu

Ps. Dębowczanka. Ja mam w rodzinie już jednego upolitycznionego barana i doskonale wiem czyj interes liczy się dla niego najbardziej!!!

obywatel
obywatel
odpowiedział na komentarz  p-no
9 lat temu

Widać to u Ciebie cecha rodzinna

Dwa Głosy
Dwa Głosy
odpowiedział na komentarz  p-no
9 lat temu

Czytam sobie te wasze wpisy i ty p-no jesteś najbardziej upolityczniony, bo takiego zacietrzewienia jak ty (prawdopodobnie ziom , xxx i xyz to ci sami -bo ten sam styl) u nikogo nie zaobserwowałem. Próżno się produkujesz bo ludzie w Strzelcach już p. Komara mają dość (zresztą z wzajemnością). Nowy wójt to nowe spojrzenie na gminę i jej problemy i nie mówcie, że Jednakowi brak doświadczenia i to go dyskwalifikuje. Jakie miał Komar w pierwszej kadencji kiedy to się jeszcze starał ? No więc po pierwsze miał łatwiej bo gmina nie miała długów, a po drugie nie wchodził w komitywy i… Więcej »

p-no
p-no
odpowiedział na komentarz  Dwa Głosy
9 lat temu

Dwa Głosy! Teorie spiskowe, to wasza specjalność…. Kaczyński przy was wymięka……uczeń przerósł mistrza:-)). Jak myślisz, że Jednak czy inny Iksiński po objęciu stołka nadal będzie ci się kłaniał w pas i uśmiechał to grubo się mylisz. Piszesz, że p. Jednakowi nie można zarzucić braku doświadczenia. Ja tego nie kwestionuje, bo nie znam gościa, tyle wiem ile sami piszecie w sumie nic. Z drugiej strony też niczego konkretnego – jak do tej pory – od was nie można się dowiedzieć na temat dorobku życiowego tego pana na rzecz waszej społeczności lokalnej. Więc oświeć mnie łaskawie i może jako jedyna (bądź jedyny)… Więcej »

hihot
hihot
9 lat temu

Pan p-no się boi ze pan Komar nie przejdzie i że już darmowej IPP badziewnej w gminie Strzelce nie będzie i znowu straty 🙂 ALE kolejny Może powstanie nowy Mamy Pomysł 🙂

ziom
ziom
odpowiedział na komentarz  hihot
9 lat temu

lepsze ipp jak tendencyjna pisowska gazeta kulisy ,która pisze artykuly na zamowienie np jednaka

Patriota
Patriota
odpowiedział na komentarz  ziom
9 lat temu

To chyba mało wiesz o IPP 🙂 Gazete prowadzi gość który nie miał wstydu aby startować do rady powiatu i przy okazji pisać niezbyt pochlebnie na temat swojego konkurenta. Na szczęście ludzie w Pajęcznie go znają i dostał tylko kilka głosów. Dziwnym trafem IPP non stop pisze źle o Tokarskim, a ostatnio o Barczaku. Ciekawe czy ma to związek z tym, że Barczak wykrył przekręty pseudo redaktora kiedy ten był kierownikiem w kinie, a Tokarski zgłosił sprawę do prokuratury. W IPP o Komarze zawsze piszą dobrze albo bardzo dobrze. Ktoś powinien sprawdzić ile gmina „przekazała” w tym roku pieniędzy dla… Więcej »

gosc
gosc
odpowiedział na komentarz  Patriota
9 lat temu

popieram w 100 % tacy ludzie jak przygodzki nie powinni wogole strartowac gdziekolwiek chlopa wyrzucona z kina bo robil przekrety a ze zaczal fikac do Tokarskiego wiec ten skierowal sprawe do prokuratury ,cale szczescie ze koles nie dostal mandatu radnego

p-no
p-no
odpowiedział na komentarz  hihot
9 lat temu

hihot ….zatrudnicie mnie w tym Pomyśle???? …..będę miał chociaż wesoło w nowej pracy :))

Zdzisław D. zasadniczo
Zdzisław D. zasadniczo
9 lat temu

Tak czytam sobie komentarze na stronach TP i dochodzę do wniosku, że ludzie nie głosują na Jednaka. Ludzie głosują przeciwko Komarowi. Spójrzmy prawdzie w oczy – Jednak jest marnym lekarzem i jeszcze gorszym samorządowcem. Pozatrudnia rzesze ludzi z pajęckiego PiS i wątpię aby dogadał się z kimkolwiek spoza kręgów PiSowskich. Rozmowy o realnych projektach z koalicją rządzącą w powiecie i województwie to mrzonki. Gmina straci 4 lata. 2) PiS w powiecie jest tak wygłodniały stanowisk, że w ciągu paru miesięcy skolonizuje gminę. O ile za Komara jest nudno w gminie, to za Jednaka będzie Cyrk Monty Pythona. No i co… Więcej »

p-no
p-no
odpowiedział na komentarz  Zdzisław D. zasadniczo
9 lat temu

Zdzisiu ja na pewno wydrukuję i zachowam…… i za rok się odezwę :-))

p-no
p-no
odpowiedział na komentarz  Zdzisław D. zasadniczo
9 lat temu

Wiesz Zdzisiu, tak mi przyszło teraz do głowy że jeszcze dzisiaj jak mi się uda, sprawdzę listę wszystkich obecnie zatrudnionych w gminie w Strzelcach i dokładnie za rok wydrukuję w IPP listę nowo przyjętych za p.Jednaka….:-))))))

Grzesio
Grzesio
odpowiedział na komentarz  p-no
9 lat temu

Trzeba było w IPP liste zatrudnionych bez konkursu przez Komara wydrukować wcześniej i liste zwolnionych z podatku – ale to by była polityczna śmierć co?

p-no
p-no
odpowiedział na komentarz  Grzesio
9 lat temu

Grzesio! Wiesz IPP nie chce wydrukować listy zatrudnionych u nas w UG, także nie wiem czy będę w stanie to dla ciebie załatwić……może jak ładnie poprosisz???

obywatel
obywatel
odpowiedział na komentarz  p-no
9 lat temu

Jeżeli ty w piątek o godz. 21.17 możesz sprawdzić dokumenty kadrowe w Gminie to chyba jeszcze tam siedzisz albo telefon do przyjaciela

p-no
p-no
odpowiedział na komentarz  obywatel
9 lat temu

Obywatel od tego jest strona UG chyba, że u was wyjątkowe tego nie prowadzą.

obywatel
obywatel
odpowiedział na komentarz  p-no
9 lat temu

Ciepło, ciepło. U nas wyjątkowo nie ma wielu rzeczy, które być powinny

p-no
p-no
odpowiedział na komentarz  p-no
9 lat temu

Obywatel…za to jak p. Jednak odwali wam wypasioną stronę to w samej Brukseli pospadają z foteli z wrażenia

Grzesio
Grzesio
9 lat temu

Te wasze pierdołowate argumenty o Pis itd. to raczej rozśmieszaja niż zachęcają do dyskusji. Co jeszcze wymyślicie przeciwko Jednakowi może, że bedzie masowo psy usypiał (choć na Michałowie by się przydało) albo że ze sali konferencyjnej zrobi operacyjną … brak konkretnych kontrargumentów to tak trzeba. A ty p-no napewno bezinteresownie sie produkujesz ha ha

Zdzisław D. zasadniczo
Zdzisław D. zasadniczo
odpowiedział na komentarz  Grzesio
9 lat temu

a i zapomniałem dopisać….
Jak wygra Komar to wybory sfałszowane. Przyjedzie Kaczyński i wyprowadzi ludzi na ulice!

Grzesio
Grzesio
odpowiedział na komentarz  Zdzisław D. zasadniczo
9 lat temu

Smiej sie Zdzisio smiej, tylko sie nie usmarkaj …

p-no
p-no
odpowiedział na komentarz  Zdzisław D. zasadniczo
9 lat temu

Zdzisiu oni podobno już na 13 grudnia ugadali się na jakiś wiec w Warszawie, nawet posiłki mają wezwać z Niemiec – wiesz tych kiboli co to już kiedyś rewolte robili – bo nie mogą się wszystkich doliczyć….

p-no
p-no
odpowiedział na komentarz  Grzesio
9 lat temu

Grzesio tak mnie wciągnęła i rozbawiła rozmowa z wami, że nie mogę się oderwać od kompa….na forum Działoszyna jest za nudno, bo tam przerzucają się tylko raportami CBA, wyrokami sądowymi…. to nie dla mnie!

obywatel
obywatel
odpowiedział na komentarz  p-no
9 lat temu

Nie to nie na twoją główkę

p-no
p-no
odpowiedział na komentarz  obywatel
9 lat temu

Obywatel…..główkę? …… moja mama mówi że mam łeb nie od parady, a ty mi tak słodzisz.

Józuś G. z Rajchu
Józuś G. z Rajchu
9 lat temu

Ja, ja kamaraten aus PiS!
Ein Volk, ein Reich, Ein Kaczynski ….. und Jednak 😀

Kris
Kris
odpowiedział na komentarz  Józuś G. z Rajchu
9 lat temu

Ja ja Mucke in Montag kaput.

xyz
xyz
9 lat temu

do wda głosy nie życzę sobie abyś porównywała/ł mnie do xxx czy ziom bo ja sobie nie życzę powinnaś wiedzieć ze pisze i myślę innym stylem niż xxx czy ziom tak samo ja mogę porównać cie do osób najbliższego otoczenia pana Jednaka(córki)

p-no
p-no
9 lat temu

xyz co racja to racja! ja też jestem jedyny i niepowtarzalny

Dwa głosy
Dwa głosy
9 lat temu

xyz widzę, że naprułeś się z żalu czy strachu … Rodziny ani jednego ani drugiego się nie dotyka, trzeba miec troszkę taktu.

obywatel
obywatel
odpowiedział na komentarz  Dwa głosy
9 lat temu

Ludzie Komara o dobrym wychowaniu wiedzą tyle co ich PAN

Strzelce
Strzelce
9 lat temu

Nie ma sensu wdawać się w gadkę z panami p-no bo to widać po wypowiedzi,że to pan J. K. , a ziom pan J.S.

obywatel
obywatel
odpowiedział na komentarz  Strzelce
9 lat temu

Dokładnie, psy szczekają a karawana idzie dalej. Niedziela niebawem. Nadchodzi chwila prawdy

p-no
p-no
odpowiedział na komentarz  obywatel
9 lat temu

…..ta ostatnia niedziela, dzisiaj się rozstaniemy… …co ja kuźwa będę robił bez was???

p-no
p-no
odpowiedział na komentarz  Strzelce
9 lat temu

Strzelec….. powiedz mi jeszcze kto to jest ten J.S., bo nie mogę wymyślić odpowiedniej riposty dla ciebie………J.K. to chyba trybie dobrze że Komar????

Kris
Kris
9 lat temu

Na koniec zacytuję znów Napoleona: „Opinia publiczna to dziwka”. Ci co dziś szczekaja przeciwko Jednakowi w poniedziałek jeśli wygra, będą się łasić i wychwalać go pod niebiosa … Idzcie na wybory!

p-no
p-no
odpowiedział na komentarz  Kris
9 lat temu

Kris! i vice versa….

rolnik
rolnik
odpowiedział na komentarz  Kris
9 lat temu

większość tu „szczeka” na Komara, a Ci którzy go popierają wyrażają tylko negatywny stosunek do p. Jednaka

p-no
p-no
odpowiedział na komentarz  Kris
9 lat temu

Kris! jak powiadasz „opinia publiczna to dziwka” czyli ja i ty razem wzięci …:-))))

xyz
xyz
9 lat temu

dwa glosy co zabolało??:)

bo to prawda sama (same) sie przyznałyście:)

xyz
xyz
9 lat temu

skoro ty mnie tak podsumowałaś, podsumowałyście to dla czego ja nie mogę.jestem jedną osobą i pisze jak xyz

Kris
Kris
9 lat temu

Nie szanowny panie p-no wielu z nas już od kilku lat się nie łasi do Komara (wystarczy chodzić na zebrania) i po jego ewentualnej wygranej nic się nie zmieni dalej bedziemy mu patrzeć na ręce i zapewniam cię, że tym razem o wiele dokładniej i wytrwalej. Co nie znaczy, że jeśli wygra Jednak to stracimy czujność. Dobrej nocy i do poniedziałku!

p-no
p-no
odpowiedział na komentarz  Kris
9 lat temu

Kris….od tego patrzenia na ręce Komara przez 12 lat, to powinieneś co najmniej walnąć rentgena na wylot…

grzegorz
grzegorz
9 lat temu

Ja to bym widział Jednaka w roli sołtysa. Tylko nie wiem czy się zgodzi bo to za niska EMERYTURA.

xyz
xyz
9 lat temu

tak teraz przyszło mi do głowy ze p.Jednak sam sobie strzelił gola samobójczego gdyż jeśli prosi panią Ewę K o to żeby jej wyborcy oddawali głosy na p, Jednaka to znaczy jednoznacznie ze p. Jednak czuje ze pali mu sie grunt pod nogami i nie ma takiego poparcie jak sondaże mówią. Za mało stawia alkoholu swoim wyborcom…:)

p-no
p-no
9 lat temu

Ej! chłopaki i dziewczyny zaraz cisza nocna!!!! Rozliczyliście swoich wszystkich radnych???? Na replay nam już więcej nie pozwolą….:-)))

rolnik
rolnik
odpowiedział na komentarz  p-no
9 lat temu

no jeszcze godzinka i skończy się dogryzanie jeden drugiemu 🙂

p-no
p-no
odpowiedział na komentarz  rolnik
9 lat temu

Rolnik, ale jakie to jest pouczające przeżycie intelektualne……w szkole nas tego nie nauczą :-)) Miłej nocki wszystkim życzę!

j.
j.
9 lat temu

i co i kto???

Obrońca Uciśnionych
Obrońca Uciśnionych
9 lat temu

no pewnie dopiero składają karteczki do kupy

jako
jako
9 lat temu

wiadomo coś?

wiadomo
wiadomo
9 lat temu

Wygrał ten,którego chcieli wyborcy.Hurra

Anka
Anka
9 lat temu

czyli kto wygrał?

jako
jako
9 lat temu

po kupkach powinno widać chyba że są równe?

Anonimowo
Anonimowo
9 lat temu

kto wygrał w Działoszynie???

xyz
xyz
9 lat temu

Co tak cicho już was nie obchodzi los gminy strzelce wielkie>?? I jak zwolennicy pana Marka obecnego wójta już gmina przewietrzona>>?? bo z tego co wiem to tylko sekretarz gminy odchodzi ciekawe kto przyjdzie na jej miejsce?? oj gmina popłynie teraz:(:( Słyszałem ze jest zacięta walka o pensje dla wójta bo obecny włodarz myślał ze będzie zarabiał jak wójt Sulmierzyc a ty klops i kopara opadła:):)
A za wywóz śmieci już podniósł stawkę czy jeszcze??

Ździchu
Ździchu
odpowiedział na komentarz  xyz
9 lat temu

Janusz spokojnie… damy radę 😉

tenczyc
tenczyc
9 lat temu

xyz bredzisz

xyz
xyz
9 lat temu

ździchu bardzo sie pomyliłeś!!!!:)

tenczyc to poczekaj do rachunków bo woda ponoć skoczyła w górę:):)

Mieszkaniec
Mieszkaniec
9 lat temu

Woda podniesiona , śmieci podniesione, kanalizacja podniesiona – dobrze , że wójt sobie wypłaty nie podniósł.

xyz
xyz
9 lat temu

przecież podobno prosił o podwieszkę o 100 zł na radzie ale radni nie mogli nawet jak by chcieli.

tencycz i kto tu żyje w nie wiedzy ty!!!!!