R e k l a m a
Strona głównaWiadomościLetni Piknik Rodzinny w Rząśni

Letni Piknik Rodzinny w Rząśni [zdjęcia]

Bieg przez płotki, skok w dal, rzut kulą, rzut oszczepem, bieg w workach, rzut woreczkiem do celu czy przeciąganie liny, między innymi takie atrakcje czekały na odwiedzających „Letni Piknik Rodzinny”. Impreza odbyła się w minioną niedzielę, na niedawno oddanym do użytku kompleksie sportowo-rekreacyjnym w Rząśni.

Piknik rozpoczął się od rozegrania turniej Grand Prix Gminy Rząśnia plażowej piłki siatkowej dziewcząt. Dla dzieciaków przygotowano także dmuchany plac zabaw oraz zawody sportowe. Zmaganiom towarzyszyły ogromne emocje, ponieważ oprócz samej satysfakcji ze zwycięstwa na najmłodszych czekało wiele atrakcyjnych nagród oraz pamiątkowe medale. Nagrody oraz dyplomy wręczył na scenie Wójt Gminy Rząśnia Tomasz Stolarczyk.

Po zakończeniu sportowych zmagań wszyscy mogli podładować energię podczas darmowego poczęstunku, dla każdego przygotowano zapiekanki, kiełbaski i kaszankę z grilla. Nie zapomniano również o części artystycznej. Spektakl ”Właśnie leci show dla dzieci” porwał wszystkich do zabawy, ponieważ oprócz aktorów teatru „MAŁGO” z Częstochowy w przedstawieniu występowali także zapraszani na estradę uczestnicy pikniku. Nie zabrakło również Młodzieżowej Orkiestry Dętej Gminy Rząśnia która dała pokaz swoich muzycznych umiejętności.

Chcemy pokazać i zachęcić dzieci, dorosłych do korzystania ze stadionu, z wszystkich urządzeń, które tam są. Chcemy by rodzinnie zaczęto w Rząśni biegać, ruszać się –  mówił w niedawnym wywiadzie dla Radia ZW Tomasz Stolarczyk.

Trzeba przyznać, że organizatorom pikniku udało się pokazać potencjał nowo powstałego kompleksu, który niewątpliwym powodem do dumy dla mieszkańców Rząśni.

Obszerniejszą galerię zdjęć znajdziecie na stronie www.rzasnia.pl

foto: Gmina Rząśnia
R e k l a m a
Poprzedni artykuł
Następny artykuł
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments