R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPajęczno„Malutka Czarownica” oczarowała publiczność

„Malutka Czarownica” oczarowała publiczność

W sobotę, 5 grudnia, w Pajęczańskim kinie „Świteź” odbyła się premiera spektaklu „Malutka Czarownica” na podstawie opowieści Ottfrieda Prussela.

Tytułowa czarownica mieszka w niewielkim domku, w głębi lasu wraz ze swym przyjacielem, mądrym Krukiem Abraksasem. Główna bohaterka jest jeszcze mała – ma dopiero 127 lat – a bardzo chciałaby być już dorosła, aby móc wziąć udziału w tańcach czarownic na Górze. Opowieść przedstawia perypetie Malutkiej Czarownicy w dążeniu do tego, aby zostać „dobrą czarownicą” i dołączyć do grona dorosłych wiedźm.

Spektakl wyreżyserowany przez Agnieszkę Uchrońską-Kowalską zabiera widzów do niezwykłego świata czarów i magii. Na uwagę zasługują efekty audio wizualne, za które odpowiadał Tomasz Gołębiowski oraz scenografia wykonana przez Edytę Cieślik-Moczek. Jednak największe brawa należą się młodym aktorom z grupy teatralnej Waliza (Natalia Krakowska, Oliwia Miszewska, Kinga Misiak, Monika Rodak, Nikola Garbacz, Maksymilian Dalecki, Julita Dłubak, Weronika Boras, Wiktor Sadek, Ola Iwańska, Sandra Jakubowska). Uczniowie pajęczańskiego Gimnazjum na prawdę „czarująco” odegrali swoje role. Zapraszamy na relację fotograficzną z wydarzenia (fot. W. Beśka)

fot.: W. Beśka
R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments