R e k l a m a
Strona głównaPromowaneManewry OSP z terenu gminy Działoszyn

Manewry OSP z terenu gminy Działoszyn [WIDEO]

Na terenie miejscowości Bobrowniki odbyły się gminne manewry strażackie jednostek OSP z terenu Miasta i Gminy Działoszyn.

W sobotę 8 października na przyrzecznych terenach w miejscowości Bobrowniki odbyły się gminne manewry strażackie jednostek OSP z terenu Miasta i Gminy Działoszyn. Organizatorem manewrów był Burmistrz Miasta i Gminy Działoszyn i zarazem Gminny Prezes Jednostek OSP RP Rafał Drab.

Dziękuje wszystkim jednostkom za udział w manewrach organizowanych w tym roku. Organizacja tego typu manewrów daje możliwość sprawdzenia kwalifikacji zdobytych przez druhów, sprawdzenie sprzętu będącego na wyposażeniu jednostek, a przede wszystkim uczy nas łączenia sił i działania w zespole, gdy na celu mamy ratowanie życia i mienia mieszkańców naszej gminy – mówił Rafał Drab

Działania ratowniczo-gaśnicze odbywały się zarówno na lądzie, jak i na wodzie, gdzie strażacy mogli wykorzystać nowy sprzęt będący na wyposażeniu jednostek. Scenariusz ćwiczeń zakładał ewakuacje dzieci z ośrodka harcerskiego, ugaszenie pożaru lasu oraz ratunek topielca z rzeki. Więcej w naszym materiale wideo.

R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments