R e k l a m a
Strona głównaWiadomościMatka czwórki dzieci usłyszała zarzuty.

Matka czwórki dzieci usłyszała zarzuty.

Jak informuje rzecznik Prokuratury Okręgowej w Sieradzu Józef Mizerski, matce czwórki dzieci które utopiły się w Warcie postawiono zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci. Grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 5.

Wszyscy pamiętamy tragiczne zdarzenia do których doszło 6 sierpnia nad Wartą.
Według śledczych kiedy zaczęło topić się jedno z dzieci, pozostałe chciały mu pomóc, w wyniku czego wszystkie zostały porwane przez rzekę – dwie dziewczynki: 7-letnią Hanię i 11-letnią Kasię oraz ich dwóch braci – 14-letniego Mieczysława i o rok starszego Andrzeja. Niewykluczone również, że dzieci za bardzo oddaliły się od brzegu.

Śledczy ustalili także, iż dzieci nie miały szans na ratunek, kiedy zaczęły się już topić, na pomoc było za późno. Rodzina kąpała się na łuku rzeki, na zewnętrznej stronie. Właśnie tam można zaobserwować najbardziej wartki nurt.

Zarzut  nieumyślnego spowodowania śmierci postawiono już wcześniej asystentce rodziny, dzisiaj usłyszała go również 36-letnia matka. Obydwie kobiety odmówiły składania wyjaśnień, grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

R e k l a m a

3 KOMENTARZE

guest
3 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
miśka
miśka
8 lat temu

Ona już poniosła najwyższą karę gdy straciła czwórkę dzieci

justyna
justyna
8 lat temu

dla tej kobiety to będą pierwsze święta bez dzieci, a prokurator postawił takie zarzuty. brak słów

Odpowiedzialna
Odpowiedzialna
7 lat temu

To co czytam to absurd!. Gdzie jest prawo i gdzie jest w tym bałaganie Państwa człowiek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Liczy się prawo dla zwierząt. Pytam się wszystkich gdzie jest człowiek i ci sprawiedliwi!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nie rozumiem ????? Z. Freud umierając w 1939 roku przewidział naszą ludzkość i wyraził to w swojej książce, że doprowadzimy się do samounicestwienia będziemy chorować lub się uzależnimy od wszystkiego. Dramat człowieka już widać i trzeba nam wojny bo pieniądze i pych zryła nam porządnie głowy. Proszę o racjonalność i mądrość drugiego człowieka. Chciałabym widzieć sędziów jak oni by się zachowali gdyby byli w takiej sytuacji i dotyczyło ich osobiście, ich… Więcej »