Naczelnik drogówki dorabiał w czasie pracy?

77

Adam Wolniewicz znany z umieszczania w sieci filmów dokumentujących pracę pajęczańskiej Policji opublikował nowe wideo. Tym razem mieszkaniec Pajęczna nagrał Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego pajęczańskiej komendy podczas nauczania kursantki na prawo jazdy. Cały szkopuł w tym, że zdaniem autora nagrania w tym czasie naczelnik powinien przebywać na komendzie, a nie na placu manewrowym.

Sprawą zainteresowały się ogólnopolskie media. W wywiadzie dla telewizji NTL Adam Wolniewicz mówił, że nagranie udało się zrealizować dzięki anonimowemu telefonowi.

— Rozmówca nie chciał się przedstawić, chciał być anonimowy, powiedział, że na terenie placu manewrowego, czyli starego STW naczelnik wydziału prewencji wykonuje dodatkową pracę w postaci szkolenia kursantów — relacjonował na antenie NTL Wolniewicz.

Adam Wolniewicz złożył już w tej sprawie zawiadomienie do prokuratury w Sieradzu.

Na zamieszczonym w sieci filmie, widnieje data 18.08.2015 godz. 17:30. Rzecznik KPP Pajęczno Mieczysław Botór potwierdza, że o tej godzinie Bogdan S. powinien pełnić dyżur na komendzie.

Komendant Powiatowy Policji w Pajęcznie Grzegorz Czubakowski rozpoczął postępowanie wyjaśniające wobec naczelnika. Jeśli rzeczywiście doszło do naruszenia, funkcjonariuszowi grożą konsekwencje w postaci kary nagany do utraty stanowiska włącznie.

— W dniu wczorajszym Komendant Powiatowy Policji w Pajęcznie wszczął czynności wyjaśniające, mające na celu ustalenie, czy nagranie, które dotarło do nas 19 sierpnia, rzeczywiście zostało nagrane 18 sierpnia w czasie kiedy funkcjonariusz powinien wykonywać czynności związane z dyżurem — mówi oficer prasowy KPP Pajęczno Mieczysław Botór.

Naczelnik nie został jeszcze przesłuchany. Aktualnie przebywa na zaplanowanym wcześniej urlopie.

wideo, fot.: Adam Wolniewicz
Poprzedni artykułŚmiertelne potrącenie w Sulmierzycach
Następny artykułPożegnanie wakacji, czyli Rap Reggae Day
77 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
SWOJAK
SWOJAK
7 lat temu

już całe województwo śmieje się z nas przez Adam W, ten człowiek powinien podjąć leczenie,

benek
benek
7 lat temu

akurat w tej sytuacji W….. ma rację !!!!!!! S……. nie od dzis tak robi czyli zwyczajnie lamie prawo !!! Niejednokrotnie sam widzialem go w takiej sytuacji ,sprawa dla mnie prosta koles dorabia w nielegalny sposob i takie sprawy trzeba naglasniac !!!!!!!!!!! w tej sytuacji brawo dla W……. za ujawnienie patologii !!!!!!!!!!!

blee
blee
odpowiedział na komentarz  benek
7 lat temu

A masz pewność że nie miał przerwy, albo że nie był po pracy tylko nie zdążył się przebrać?!

anuluj
anuluj
odpowiedział na komentarz  blee
7 lat temu

Masz deklu napisane, co Mieciu Botór mówił, że miał być na służbie :/

Pajęczanka
Pajęczanka
7 lat temu

Pan W. nie ma widocznie co robić.
Nikt nie nagłośnił, że obrażał wielokrotnie przedstawicieli naszego miasta.
Człowiek ma kłopoty a jak wiadomo ” tonący brzytwy się chwyta” nagrywa filmy i udaje że jest takim sprawiedliwym mieszkańcem. Szkoda tylko jak napisano wyżej, że przez niego każdy Nas wyśmiewa. to przykre….

Ja
Ja
odpowiedział na komentarz  Pajęczanka
7 lat temu

Przykre to jest to, że mają co wyśmiewać, a nie fakt, że ktoś walczy z patologią.

muniek
muniek
odpowiedział na komentarz  Pajęczanka
7 lat temu

Może ciebie też obraził? Przedstawicielko naszego pięknego miasta..

xyz
xyz
7 lat temu

Konkurencyjny OSK złożył donos 🙂 ??

pjowadj
pjowadj
7 lat temu

gimby mogą się od Wolniewisza uczyć jak być JP na 100% a może i więcej 🙂

krytyczny
krytyczny
7 lat temu

hehehe… Spokojnie…. Nic mu nie zrobią ! 🙂

ppp
ppp
7 lat temu

Pan W……. po prosu ma zryty beret 🙂 I chce zwrócić uwagę na siebie, chce być w centrum uwagi.Co mu to daje ? Nie rozumiem tego człowieka!!! może zaraz ja będę na jego stronie bo może mu nie pasować że idę jego ulicą!!! Chciała bym się spotkać z tym panem i mu powiedzieć parę słów ale, pewnie ma dyktafon w majtach i te słowa zachowam dla siebie 🙂

diablica
diablica
odpowiedział na komentarz  ppp
7 lat temu

wychodzi tutaj urażona duma czlowieka, któremu zabrali narzędzie pracy?xD

Adam Wolniewicz
Adam Wolniewicz
odpowiedział na komentarz  ppp
7 lat temu

Chętnie się z Panią spotkam i wysłucham. Co do majtek. To zawsze możemy to sprawdzić.

magda
magda
7 lat temu

Nie znam Pana W……… z jego wcześniejszych dokonań i nie mi go osądzać. Ale jeśli uważacie, że policjant (oficer na służbie ?) w godzinach dyżurów w KPP „odwala” prywatę i to jest w porządku, to ja tracę poczucie prawa w tym kraju. Nawet jeśli był po służbie, to powinien to robić w prywatnym stroju, a nie w mundurze.

Anonimowo
Anonimowo
odpowiedział na komentarz  magda
7 lat temu

brawo

dora
dora
odpowiedział na komentarz  Anonimowo
7 lat temu

całkowicie się z tobą zgadzam

ppp
ppp
7 lat temu

http://prawonalewo.info/?p=1275
z tym to przegiął
co mu to auto przeszkadzało ?

blee
blee
odpowiedział na komentarz  ppp
7 lat temu

nie wchodź! chyba o to chodziło żeby sobie reklame zrobić, nie dajmy mu zarobić

anuluj
anuluj
odpowiedział na komentarz  blee
7 lat temu

Oho znalazł się Janusz strażnik internetu, który będzie mówił kto może a kto nie wchodzić na jakieś strony 🙂

ale halo
ale halo
7 lat temu

Popieram, magda.

SWOJAK
SWOJAK
7 lat temu

jak jest pan W taki prawy, to chyba wie ze wtargnął na teren prywatny i nagrywał bez zezwolenia, wiadomo nic nie tłumaczy postępowania pana S. ale W. odwala już od tylu lat taka manione ze to raczej jest już coś nie tak,

Adam Wolniewicz
Adam Wolniewicz
odpowiedział na komentarz  SWOJAK
7 lat temu

Przede wszystkim, to nikt nie wtargnął, ponieważ jest to wolny plac, otwarty, nie zawiera informacji o zakazie fotografowania albo przebywania bez zezwolenia.

aaa
aaa
7 lat temu

Ciekawe kto byl tyl anonimowym informatorem??? P. Li….??:)

SWOJAK
SWOJAK
7 lat temu

na 100 % . brakuje jednej pani B i cała trójca gotowa 🙂

michu
michu
7 lat temu

Wraca mąż do domu i zastaje w nim zapłakaną żonę, która pakuje w pośpiechu walizki. – Co robisz?! – pyta. – Odchodzę! Zdradziłeś mnie! – odpowiada żona i rzuca w niego plikiem zdjęć, na których widać jak uprawia on seks z kochanką. Mąż ze spokojem przegląda zdjęcia PO czym zwraca się do żony: – Kochanie, uspokój się! Wszystko się ułoży! Musimy tylko wyjaśnić kto te zdjęcia zrobił i dlaczego chce zniszczyć nasze małżeństwo. Nie znam człowieka i w życiu na oczy nie widziałem, ale jeśli dochodzi do takiego zdarzenia jak to nagrane, a policjant rzeczywiście pełnił w tym czasie służbę,… Więcej »

majer
majer
7 lat temu

NIECH SIĘ JESZCZE WYTŁUMACZY JAK RADIOWOZEM JEŹDZI DO DOMU (W TRAKCIE SŁUŻBY) NA OBIADKI I PRZESIADYWANIE W DOMU. JESTEM JEGO SĄSIADEM WIĘC WIEM CO PISZE. NO NIESTETY POKOŃCZYŁY SIĘ DOBRE CZASY DLA WSZYTKICH. SAMI GANIALISCIE MŁODYCH PO LASACH , TO TERAZ WAS GANIAJA PO MIEŚCIE Z KAMERAMI!!!!!!

diablica
diablica
odpowiedział na komentarz  majer
7 lat temu

zazdrościsz służbowego samochodu czy tych obiadków?

majer
majer
odpowiedział na komentarz  diablica
7 lat temu

SKOŃCZYŁY SIĘ DOBRE CZASY DLA NIEROBÓW ORAZ KOLESIOSTWA, TAKICH MA PRZYJACIÓŁ NA KOMENDZIE ,ZE GO PODPIERNICZYLI 🙂

xyz
xyz
7 lat temu

Skoro tak bardzo bronicie Pana S. To niech każdy pracownik sobie wyjdzie dorobić w czasie pracy i będzie po sprawie. Gdyby tak zrobił zwykły człowiek pracownik jakiegoś sklepu poszedł by dorabiac na ryneczku zaraz dostał by upomnienie lub od razu zwolnienie… skoro dla was to nic takiego to obawiam się o to co tu się może jeszcze dziać.

diablica
diablica
7 lat temu

dzizas ale wszyscy maja problem, kazdy „orze jak może” nie on pierwszy i nie ostatni… można by również dopisać tutaj kilka nazwisk ze starostwa, gminy czy urzędu skarbowego….. pozdrowienia dla pana Adam W. i młodego MAJORA FOXA ( jak wiecie o kim mowa ponieważ to on jest autorem filmu ) < czyżby urażona duma?:-D

ccccc
ccccc
odpowiedział na komentarz  diablica
7 lat temu

@diablica, czy masz na myśli syna majora Foxa ? a kto to jest pani B?

Magda
Magda
7 lat temu

Widzę, że większość komentujących broni policji. Czyżby rodzina nabijała komentarze? 😛

tadek
tadek
7 lat temu

TO MY PŁACIMY PODATKI NA UTRZYMANIE TYCH FUNKCJONARIUSZY, A ONI DORABIAJĄ W TRAKCIE PRACY ??? ZWIĘKSZYĆ PODATKI 🙂 PO CO NAM TA INSTYTUCJA, JEŻELI NIE MA WYDAJNOŚCI W GODZINACH URZĘDOWANIA. PROGRAM PAŃSTWO W PAŃSTWIE JEST DOBRYM PROGRAMEM ABY PRZEDSTAWIĆ WYDAJNOŚĆ PRACY SŁUŻB MUNDUROWYCH W GODZINACH URZĘDOWANIA, A DODATKOWE PATROLE OPŁACANE Z PIENIĘDZY URZĘDU GMINY PO CO TO WSZYSTKO?? KOMU TE SZOPKI, JAKIE BEZPIECZEŃSTWO ITD ITP

Podpis
Podpis
odpowiedział na komentarz  tadek
7 lat temu

Nie krzycz Adamie

wyrozumiała
wyrozumiała
7 lat temu

Ciekawe ilu z nas nie dorobiło by sobie gdyby miało okazję czy w pracy czy też poza nią…oczywiście każdy by odpowiedział że nie w pracy bo tak nie można i tym bardziej państwowej bo to z naszych podatków itd…boże ludzie co w was siedzi jaka zawiść nienawiść do drugiego człowieka bo my jesteśmy bez skazy-ale nie wiesz czy byś tego samego nie robił będąc na jego miejscu…więc..

Observer
Observer
7 lat temu

Wielka szkoda, że Pan W…….. (taki uczciwy i odważny – można powiedzieć OSTATNI SPRAWIEDLIWY albo SAMOTNY SZERYF) nie podda swojej wieloletniej już działalności pod ocenę np. poprzez start w wyborach. Okazałoby się wtedy, iluż to ludzi popiera jego osobę i jego sposób postępowania. Podejrzewam że dostałby 2 głosy – swój i żony.

szatan
szatan
odpowiedział na komentarz  Observer
7 lat temu

mój też by dostał

Mokap
Mokap
7 lat temu

Wybryki Pana W……. są mi dobrze znane. Dla sensacji ten człowiek napisze wszystko, szkoda że później, zawsze pozostaje bezkarny. Zastanawia mnie czy bawi się On w jakąś straż miejską/policję czy co robi? Moim zdaniem usiłuje być sławny. Szkoda że kosztem wszystkich. Spokojnie, za rok już mało kto będzie pamiętał o tym wydarzeniu. W takim razie co do roboty będzie miał Pan W…….? Możne będzie robił zdjęcia jeżeli ktoś źle zaparkuje i wysyłał na komendę jako „miły obywatel”? Szkoda słów. Pan Schabowicz jak każdy człowiek chciał sobie dorobić. Każdy ma dzieci i każdy chce im zapewnić dobrą przyszłość. Na tej swojej… Więcej »

?
?
odpowiedział na komentarz  Mokap
7 lat temu

Mogłeś zadzwonić, nawet anonimowo-pewnie by się zajął

gwiazdeczka
gwiazdeczka
7 lat temu

Kogoś w oczy kole że człowiek ma więcej niż on. Weźcie się ludzie za robotę a nie będziecie zamęt robić. To jest jego sprawa co robi i kiedy…świadczy to o dobrej organizacji czasu l?

Wkurzony
Wkurzony
odpowiedział na komentarz  gwiazdeczka
7 lat temu

Jeśli ktoś ma państwowy stołek nie powinien mieć prawa pracować dodatkowo a jeśli mu za mało niech się zwolni i idzie do roboty gdzie więcej zarobi. Takie państwowe barany zabierają pracę tym którzy jej szukają. Ludzie z państwowego utrzymania myślą że są świętymi krowami. Żeby w końcu ktoś to dziadostwo zmieni.

szok
szok
7 lat temu

Nie wierzę w to, co czytam. Nie znam Wolniewicza i nie wiem, czy jest bydlakiem, ale jak możecie bronić człowieka, który w godzinach pracy dorabia. Policjanci chyba nie narzekają na brak kasy, ale na brak zajęcia widocznie tak.

pajeczak
pajeczak
7 lat temu

prawda jest taka zle zrobil i tyle malo mu kasy!!!?? wiem ze prowadzi szkolke ale niech robi to po za godzinami a nie w trakcie iii bardzo dobrze sie stalo niech ma k… !!!

mamba
mamba
7 lat temu

Pan Wolniewicz to furiat……………. Próby naśladowania pana Stonogi bardzo nieudane!!!!!!!!!!!!!!!! nie dorasta mu pan do pięt …żenada !!!!!!!!!!!!!!!

ppp
ppp
odpowiedział na komentarz  mamba
7 lat temu

MI się wydaje że ten idiota ma żółte papiery

Magda
Magda
7 lat temu

Jak czytam komentarze niektórych osób, to zastanawiam się w jakim kraju ja żyję.
Chyba, że rzeczywiście policjanta bronią najbliżsi. Kelnerzy u Sowy też winni, bo nagrywali, ale to co wygadywali tam politycy – to samo dobro dla Polski…
Podobnie tutaj '”kowal ukradł – Cygana powiesili”.

michu
michu
7 lat temu

Pan W. może i jest oszołomem, ale obywatelski obowiązek spełnił. Służby mundurowe obojętnie jakie, pracują na koszt podatników, a w demokracji oprócz odpowiednich organów kontrole sprawują również obywatele. Dziwi mnie obrona policjanta, to pokazuje jak daleko wam do standardów moralnych zachodu, a jak blisko do skorumpowanej Rosji czy Ukrainy. Miałem przyjemność jeździć z Panem S., spoko facet, ale tu nie chodzi o sympatie czy antypatie, facet łamie prawo, a prawo równe jest dla wszystkich, przynajmniej powinno być.

edek
edek
7 lat temu

Policjant dorabia na służbie….,policjanci robią zakupy w czasie pracy, wypłacają pieniądze z bankomatu, strażacy z państwowej straży pożarnej w czasie służby robią zakupy interesy, itp -zdradza ich tylko mundur. A CO POWIECIE NA URZĘDNIKÓW REPREZENTUJĄCYCH ORGANY POWIATOWE I GMINNE,KTÓRZY NOTORYCZNIE WYKORZYSTUJĄ CZAS URZĘDOWANIA W CELU ZAŁATWIANIA SWOICH SPRAW PRYWATNYCH? WIDAĆ TO BARDZO PRZED KAŻDYM WEKENDEM 🙂

ołówek
ołówek
7 lat temu

Numer telefonu do Wolniewicza jest powszechnie dostępny, że można poinformować go „anonimowo” o wszelkich nieprawidłowościach?
Któż to czai się w krzakach i wyczekuje dogodnej sytuacji?

Ani to Stonoga ani to Rau.
Przerost formy nad treścią.

Ja
Ja
odpowiedział na komentarz  ołówek
7 lat temu

Tak, jest dostępny na stronie firmowej

2szybki
2szybki
7 lat temu

co tu napisać widzę zdania są podzielone;D każdy popiera ludzi którzy powinni bronić uczciwych obywateli ale ci ludzie powinni być przykładem i pojawiać się na wezwanie;D ale nie kursanta

...
...
7 lat temu

Chwalą postępowanie pana S. Ci, którzy robią tak samo… kradną, oszukują i robią na lewo… nie pochwalam ukradkowego nagrywania i całej tej nagonki… ale jakby każdy był uczciwy sprawy by nie było…

Trebor
Trebor
7 lat temu

A jak w tym kraju nie dorabiać? Gdyby wszyscy godnie zarabiali nie było by tego typu problemów….że w rządzie kradną, piją,imprezuja i wożą się za nasze pieniądze to jest dobrze…

xxxXXXxxx
xxxXXXxxx
7 lat temu

Brawo! bardzo dobrze niech się cała Polska śmieje bo jest z czego! każdego parasola po kolei tak powinien nagrywać i ośmieszać.

kopernik
kopernik
7 lat temu

Wszyscy piszą że płacą podatki i za ich kasę jest utrzymywana Policja a pewnie wielu z was jest na śmieciówkach i tych podatków nie płaci. A przecież policjanci też płacą podatki i to nie małe.
Naczelnika należy ukarać bo tak nie można robić ale pamiętajcie że policja jest potrzebna i nie można ciągle im wytykać błedów. Każdy popełnia błedy tylko nie każdy chodzi w mundurze i rzuca sie w oczy.
W pajęczańskiej policji jest potrzebna nowa miotła. Tam trzeba zmienić kierownictwo.

2szybki
2szybki
odpowiedział na komentarz  kopernik
7 lat temu

ty nie wiesz jak działają podatki chyba?? mimo że masz śmieciówke wydajesz kasę na paliwo, jedzenie, kosmetyki a podatek VAT to co myślisz jest? dokształć się

majer
majer
7 lat temu

Skończyło się , i do roboty, a jak nie pasuje to do cywila 🙂 i na elke bez munduru szkolic 😛

realista
realista
7 lat temu

Kopernik święta racja z tą miotłą.
Ale na tej komendzie S nie jest jedyną osobą wykorzystującą stanowisko , główna miotła też nie jest bez winy – bardziej interesują ją polowania w okolicznych kołach niż praca. Druga sprawa załatwiania zezwoleń na polowania to też ciekawy temat.

obserwator
obserwator
7 lat temu

czytam i stwierdzam że nasze społeczeństwo gnije i to od głowy ,popatrzcie i porównajcie przypadek z naszego miasta z „Aferą taśmową ” -kropka w kropkę.. „lody ” są tylko dla wybranych .po co to nagrał,winny bo nagrał ,tak jak ci kelnerzy .nie ważne jakiego jakiego „loda „się kręci ,ważne żeby się nie dać nakręcić (podsłuchać) .

michu
michu
7 lat temu

dokładnie, ryba psuje się od głowy.
@kopernik – albo idiota oglądający TV albo nieuk i głupek. Podatek dochodowy płacą również „śmieciówki” (nie lubię tego określenia). Około 83 % tego co masz idzie na państwo, raz zanim dostaniesz wypłatę, a dwa przy zakupach.

~;0
~;0
7 lat temu

A wszyscy tacy prawi nie dorabiają na boku płacą podatki i nie mają nic za pazurami!A z panem W. lepiej nie zaczynać bo ma zrytą głowę!

xxx
xxx
odpowiedział na komentarz  kiki
7 lat temu

Bardzo pochlebne opinie wydali dwaj młodzi rozmówcy z Pajęczna , zwłaszcza ten w czapce z ,,daszkiem” Praworządny młody mieszkaniec ,, abiturient” gimnazjum, pierwsze miejsce jeżeli chodzi o frekwencję w gimnazjum . Nawet wieczorami i nocami przebywał na terenie budynku gimnazjum !!!
Na pewno w parku miejskim ,byłoby kilka osób , które wyraziły by swoje opinie.

Ja
Ja
odpowiedział na komentarz  xxx
7 lat temu

a Ty też gimnazjalista nocny, że go tam widziałeś?

Krzysiek
Krzysiek
odpowiedział na komentarz  kiki
7 lat temu
ja
ja
7 lat temu

kto tankuje na mleczarni? działa wam jeszcze auto?

pajęczanka
pajęczanka
7 lat temu

a tam. Bogdan spoko facet. Jak na budowach chleją cały dzień to wam nie przeszkadza. A facet po prostu chce zarobić. Przynajmniej uczciwie, a nie na łapówkach.

Ja
Ja
odpowiedział na komentarz  pajęczanka
7 lat temu

Jakie uczciwie jak w godzinach pracy państwowej? Nie pojmuję toku rozumowania

anuluj
anuluj
odpowiedział na komentarz  Ja
7 lat temu

Pajęczarka słusznie zauważyła, że w czasie nie daj Boże brałby łapówki a takto sobie dorobił chłopina. Jednym słowem mogło być gorzej 🙂 A tak swoją drogą to rzeczywiście chłop w porządku, pewnie ta kursantka miała niedługo egzamin i chciał dobrze. Nie usprawiedliwiam go ale nie można od razu człowieka zlinczować. Pozdro szejset

Kuźniar
Kuźniar
7 lat temu

Pajeczno to jednak dno i zaścianek… Ludzie bronią patologii bo inaczej tego nie można nazwać… UGiM również przegnity nepotyzmem i kolesiostwem, i dopóki nie zmieni się mentalność kmiotów (inaczej nie można nazwać mieszkańca tego kraju któremu coś takiego nie przeszkadza) dopóty będziemy krajem 3 świata… „Bo chłop chciał dorobić” – a mógł zabić.

Krzysiek
Krzysiek
odpowiedział na komentarz  Kuźniar
7 lat temu

O czym my rozmawiamy, Kuźniar? To miasto nie ma przyszłości. Zobacz sobie jakie są najważniejsze tematy w lokalnych gazetach… Wchodzę na tą stronę, żeby poprawić sobie humor, jakimi głupotami żyje społeczność Pajęczna. Gwarantuję, że za kilka lat, Pajęczno nie będzie miastem powiatowym, o ile będzie w ogóle miastem…
Tylko PiS może uzdrowić tą patologię!!!

Krzysiek
Krzysiek
odpowiedział na komentarz  Kuźniar
7 lat temu

Tylko PiS może zrobić porządek z tymi śmierdzielami!!!

interno
interno
odpowiedział na komentarz  Kuźniar
7 lat temu

Znalazł się moralista od siedmiu boleści :/ Byłeś tam kmiocie? Widziałeś? Nawet nie wiadomo kiedy to dokładnie nagrano. Druga strona się jeszcze nie wypowiedziała a takie zero już musi opluć i wystawić osąd :/ PS. Jak ci tu nie pasuje to zawsze sobie możesz poszukać pracy u szkopków czy angoli. Czeka tam na ciebie super praca menagera… oczywiście przy zmywaku, wtedy dopiero zobaczysz nepotyzm jak cie murzyn będzie w wała robił. A wieśniak jesteś i tyle szkoda pisać.

Kuźniar
Kuźniar
odpowiedział na komentarz  interno
7 lat temu

Nie rozumiesz słów których używasz i masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem ale czego wymagać od urzędnika-gamonia, któremu wujek załatwił pracę w gminie albo w KPP, bo któż normalny broni PATOLOGII? Rzucanie inwektyw w moim kierunku nie wybieli czynu owego policjanta ani nie doda twoim postom wyższej rangi… Natomiast tobie „interno” radzę, pogadaj z partnerem i wyjedź do Holandii, tam legalnie weźmiesz ślub a Polskę zostaw uczciwym ludziom… P. S. Tylko kto ci tam pracę załatwi?

interno
interno
odpowiedział na komentarz  Kuźniar
7 lat temu

Sam nie czytasz ze zrozumieniem gamoniu 🙂 Mi nikt pracy załatwiać nie musi i nie obrażam ludzi pracujących w urzędach. Ode mnie nie musisz nic wymagać bo mam cie głęboko w poważaniu zacznij natomiast wymagać od siebie. Pierwsze popraw interpunkcję, nie nadużywaj capslocka, zajmij się swoją nędzną wegetacją a z ocenami innych poczekaj aż się zakończy postępowanie. P.S. To, że jesteś ciepły nie znaczy, że każdy jest twojego pokroju 🙂 Więcej się w temacie nie wypowiadam bo dyskusja z debilem nie prowadzi do niczego konstruktywnego. Nie pozdrawiam.

policeman
policeman
odpowiedział na komentarz  interno
7 lat temu

Czy to normalny kraj ?
http://wielun.naszemiasto.pl/artykul/naczelnik-drogowki-ukarany-nagana-obetna-mu-dodatek-i,3548438,art,t,id,tm.html
„Ja, obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków policjanta, ślubuję: służyć wiernie Narodowi, chronić ustanowiony Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej porządek prawny, strzec bezpieczeństwa Państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia. Wykonując powierzone mi zadania, ślubuję pilnie przestrzegać prawa, dochować wierności konstytucyjnym organom Rzeczypospolitej Polskiej, przestrzegać dyscypliny służbowej oraz wykonywać rozkazy i polecenia przełożonych. Ślubuję strzec tajemnic związanych ze służbą, honoru, godności i dobrego imienia służby oraz przestrzegać zasad etyki zawodowej.”

modlimy się o lepszy rozum dla takiego barana-nie
modlimy się o lepszy rozum dla takiego barana-nie
6 lat temu

kółko różańcowe