R e k l a m a
Strona głównaWiadomościNagroda burmistrza dla utalentowanego kolarza

Nagroda burmistrza dla utalentowanego kolarza

Podczas obrad XXXVII sesji Rady Miejskiej w Pajęcznie Burmistrz Gminy i Miasta Pajęczno wręczył nagrodę finansową – w wysokości 1000zł –  za wybitne osiągnięcia w kolarstwie oraz promocję Gminy Pajęczno zawodnikowi ULKS Pajęczno Cezaremu Bzdakowi. Otrzymał on także nagrodę rzeczową ufundowaną przez jednego z radnych.

Czarek jest uczniem II klasy pajeczańskiego gimnazjum. Kolarstwo szosowe trenuje od 3 lat w Uczniowskim Ludowym Klubie Sportowym Pajęczno pod okiem trenera Roberta Koja. W tym sezonie wygrał 17 wyścigów.

Do najważniejszych wygranych Czarka należy zwycięstwo w Nutella Mini Tour de Pologne Puchar Młodzików, którego finał odbywał się w Krakowie.Trzy dni wcześniej Czarek wygrał etap Mini Touru w Katowicach zapewniając sobie udział w wyścigu finałowym w Krakowie.W nagrodę kolarz ULKSu uczestniczył w obozie sportowym w Szklarskiej Porębie, gdzie tydzień trenował z Michałem Kwiatkowskim czołowym polskim kolarzem.

Ponadto w tym sezonie Czarek wygrał Mistrzostwa Polski Ludowych Zespołów Sportowych zarówno w w jeździe indywidualnej na czas jak i w wyścigu ze startu wspólnego w Turawie. Zwyciężył także w Mistrzostwach Makroregionu Łódzkiego w jeździe indywidualnej na czas i ze startu wspólnego w Kielcach . Na najwyższym stopniu podium stał również: w Kłomnicach, w Chrząstowicach, w Miliczu, w Szczekocinach, w Tychach, w Kole, w Polance Wielkiej, w Bełchatowie, w Izbicku, w Wieluniu i w Prudniku – uczestnicząc w wyścigach Międzynarodowych i Ogólnopolskich.
Serdecznie gratulujemy.

tekst i fot.: pajeczno.pl
R e k l a m a

5 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

5 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
melon
melon
9 lat temu

młody osobiście cie nie znam ale życzę ci abyś trwał w tym co robisz i nigdy się nie poddawał

Jowita
Jowita
9 lat temu

Oby ta pasja doprowadziła Cię na sam szczyt. Powodzenia i trwaj w tym.

szydło
szydło
9 lat temu

Chłopak dostał 1000zł, a mierni kopacze z Rząśni i cieniutcy siatkarze – przejadają/przegrywają rocznie 650 tys. zł (słownie: sześćset pięćdziesiąt tysięcy złotych) i dla nikogo nie stanowi to problemu.

Anonimowo
Anonimowo
9 lat temu

NALEŻAŁO MU SIĘ DOSTAĆ NAGRODĘ TYLKO ŚMIESZNE JEST TO ŻE JAKIŚ RADNY DAŁ OD SIEBIE PIENIĄDZE, TO NIE BYŁY JEGO PIENIĄDZE TYLKO Z PODATNIKÓW KIESZENI .FAJNIE JEST SIE ROBIĆ DOBRYM WUJKIEM TYLKO NIE ZE SWOJEJ SKARBONKI. GRATULUJE TEMU CHŁOPCU I ŻYCZE SUKCESU.

wolny
wolny
9 lat temu

No wiadomo wybory idą obi się porządek w Pajęcznie tylko gdzie wszyscy byli przez ostatnie lata