R e k l a m a
Strona głównaWiadomościNietypowe zakończenie kolizji drogowej w Białej

Nietypowe zakończenie kolizji drogowej w Białej

W Wigilię Bożego narodzenia, w miejscowości Biała doszło do małej stłuczki, która zakończyła się dosyć nietypowo.

Na drodze tuż przed przejazdem kolejowym, srebrny Ford Focus najechał na tył samochodu Suzuki Vitara. Wezwana na miejsce policja szybko ustaliła winnego, jednak z wersją funkcjonariuszy nie zgadzał się 44-letni pasażer Focusa, który zaczął ubliżać pełniącym czynności służbowe policjantom. Pomimo prób przywoływania go do porządku, zdenerwowany mężczyzna nie reagował na prośby i uwagi policji.  W wyniku czego wulgarnego pasażera zatrzymano w związku ze znieważeniem funkcjonariusza na służbie.

Na pewno na zachowanie krewkiego pasażera, mieszkańca gminy Kiełczygłów, miał wpływ jego stan  nietrzeźwości, badanie alkomatem wykazało 2,4 promila w wydychanym powietrzu. Noc Wigilijną spędził w policyjnym areszcie, gdzie po wytrzeźwieniu przedstawiono mu zarzuty. Za znieważenie funkcjonariusza na służbie grozi mu do 2 lat  pozbawienia wolności.


Przesądni czytelnicy mogliby powiedzieć, że miejsce w którym doszło do tego zdarzenia jest pechowe.
Rok temu mieszkanka Gawłowa kierująca samochodem marki Alfa Romeo, zajechała drogę innemu pojazdowi tej samej marki, w wyniku czego spowodowała poważny w skutkach  wypadek.
Jednak najbardziej spektakularne było dachowanie pojazdu marki Żuk, o którym więcej można przeczytać pod tym linkiem

R e k l a m a

2 KOMENTARZE

guest
2 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Bonzo
Bonzo
8 lat temu

Ciekawe czy jak był w Wigilie na dołku to psy przemówiły ludzkim głosem 🙂

putin
putin
7 lat temu

Kolego podpisałeś się jako „Bonzo” ciekawe czy gdybyś to ty pojechał w wigilię na dechy to był byś taki „Bonzo” już widziałem nie jednego takiego który przy kolegach był „Bonzo” a później wciągał śpika! i wołał do mamy.