R e k l a m a
Strona głównaWiadomościNowy radiowóz dla KPP Pajęczno

Nowy radiowóz dla KPP Pajęczno

W dniu 3 listopada nastąpiło przekazanie nowego radiowozu Kia Sportage dla funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie. Pojazd został zakupiony przy wsparciu finansowym Zarządu Powiatu Pajęczańskiego.

Na przekazaniu byli obecni Starosta Powiatu Pajęczańskiego oraz członkowie Zarządu. Radiowóz trafi do Zespołu Ruchu Drogowego. Jest to pojazd typu crossover SUV, który przyda się szczególnie podczas służb na terenach wiejskich w powiecie pajęczańskim.

tekst, fot.: st. asp. Artur Stachera, KPP Pajęczno

 

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

R e k l a m a

35 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

35 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
dudi
dudi
9 lat temu

na nogach lazic !!!! paroby

chamwaudi
chamwaudi
9 lat temu

Głupia i niezrozumiala moda na SUVy… Samochód który zle prowadzi sie po asfalacie i jeszcze gorzej w terenie.
Juz widzę to jak po deszczu milicjanci będą chcieli przejechać się po niwiskach nowa 'terenowka’ i ugrzęzną w błotku po kostki, zaświeci sie milion kontrolek i rolnik sześćdziesiątką bedzie musial im pomoc. Inne jednostki dostaja Hilluxy albo L200 a nam dali ladne autko które przyda sie głównie do stania w parku i patrolowania okolic lugu i targowicy, zwłaszcza nad ranem kiedy się najlepiej spi. Z daleka to śmierdzi kielbasa wyborcza, do tego taka tania podwawelską, ale wszystko po to by bylo bezpieczniej.

chamwaudi
chamwaudi
9 lat temu

Swoja droga taki radiowóz to koszt grubo ponad 100 tysięcy zl i to pieniążki głównie z naszych kieszeni, mysle ze mieszkańcy bardziej by sie ucieszyli gdyby kupiono kilka rowerkow i przekazano je KPP, dla zdrowotności by jeździli po bezdrożach powiatu.

igo
igo
9 lat temu

Wszytko pięknie Zarządzie Powiatu.
Proszę o odpowiedź czy wszystkie potrzeby mieszkańców i Wasze zobowiązania wyborcze zostały już wypełnione że tak lekką rozdajecie pieniądze ?
Nic nie zrobiliście przez tą kadencję / spójrzmy prawdzie w oczy / i myślicie że dając samochód Policji przedłużycie swój czas przy korytku ?

edw
edw
9 lat temu

A burmistrz, to też sponsor tego pojazdu ? Czy tylko na zdjęciu ?

edw
edw
9 lat temu

Swoją drogą policjanci KPP Pajęczno mogliby zająć się np. kierowaniem ruchem na newralgicznych skrzyżowaniach, choćby w dzień targowy. Do przejścia 100-200m nie potrzeba chyba samochodu …

robert
robert
9 lat temu

Zostałem jakis czas temu zatyrzymany do kontroli w Pajęcznie.. po czym gdy zaparkowalem, policyjny samochod podjezdzał coraz blizej do mnie.. by po chwili otworzyla sie szyba i jeden z policjantów wystawiając rękę powiedział…dokumenty ! czy nie powinno byc tak ze policjant wysiada z auta.. podchodzi przedstawia sie i prosi z szacunkiem do legitymowanej osoby o dokumenty ?

Swój człowiek
Swój człowiek
9 lat temu

Z tego co wiem taki radiowóz jaki dostała Pajęczańska Policja nie kosztuje więcej jak 100000tys. PP w Kleszczowie zawstydzi niebawem KPP Pajęczno, ponieważ szykują dla tamtejszych policjantów autko terenowe za 200000tys i tu będzie niespodzianka;)

Dam
Dam
odpowiedział na komentarz  Swój człowiek
9 lat temu

Auto za 200000tys czyli za 200 milionów? To tyle ile roczny budżet Kleszczowa. Nieźle. Pewnie to auto będzie latać i pływać pod wodą.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
9 lat temu

ZMARNOWANE PIENIĄDZE JAK KAŻDA ZŁOTÓWKA NA POLICJE W POWIECIE PAJĘCZAŃSKIM KTÓRA MA TYYYYYLE ROBOTY. MAMY CHYBA NAJWIĘKSZY WSKAŹNIK W POLSCE POLICJANTA CO DO LICZBY MIESZKAŃCÓW. WŁODARZE ZAMIAST ROBIĆ SOBIE ZDJĘCIA Z KOMENDANTEM ZAINTERESOWALI BY SIĘ TRUCICELSKĄ KOTŁOWNIĄ Z ULICY PRZEMYSŁOWEJ, TAM POLECAM ZROBIĆ SOBIE SESJE FOTOGRAFICZNĄ.

wyborca
wyborca
9 lat temu

Hasła wyborcze
PSL Liczy się człowiek – zapomnieli dodać tylko że „Swój”
Po Lewera „Razem do powiatu” zapomniał dopisać PO KASĘ
PiS Słuchać Polaków – Zmieniać Polskę – słuchać to nie zawsze znaczy słyszeć.

edw
edw
odpowiedział na komentarz  wyborca
9 lat temu

SLD – sami lewi dranie, złapią wszystko, co zostanie 😉

wyborca
wyborca
9 lat temu

Wyborco nie daj się kupić im większe banery tym mniej ma do zaoferowania Kandydat. Samymi banerami wyborów się nie wygrywa, trzeba jeszcze mieć pomysł. Jest taki komitet wyborczy ale oprócz nazwy jeszcze żadnego pomysłu nie słyszałem, może to tylko nazwa?

will
will
9 lat temu

Masz racje. Jak widze u siebie w Sulmierzycach banery Sikory czy Lawniczka to sie noz w kieszeni otwiera. Szczegolnie jesli chodzi o pierwszego pana ktorego juz chyba z kazdej roboty wywalili i to tylko ciagla degradacja bo Lawniczek mlody i ma pewnie jakas przyszlosc ale ten pcha sie gdzie moze. Teraz ze Stowarzyszenia bo mu akurat naiwnie wierza 🙁 Na szczescie mamy Orzeszka ktory pogoni te ambicje.

Obrońca Uciśnionych
Obrońca Uciśnionych
9 lat temu

Co do Ławniczka to bardzo fajny człowiek więc sie nie czepiajcie. Niestety jestem z innego okręgu bo bym z chęcią oddal na niego.głos.
Głosujcie na młodych. Czas pozbyć się betonów. Stare dziadki po 60 wnuczków pilnować a nie do władzy

prawda
prawda
9 lat temu

Niech się lepiej za robotę wezmę nieroby pieprzone a nie nowym autkiem będą się wozić co im to da więcej osób złapią wątpię :-/

xyz
xyz
9 lat temu

Za dobrze tej naszej policji to nie jest?
Na nogach by trochę połazili, a nie tylko potrafią jeździć w koło przez 8 godzin i do każdego się doczepiać, zajechać do parku i przestać pół dnia to każdy potrafi, szkoda, że ich nie ma tam gdzie naprawdę się coś dzieje.
Nasza policja to wstyd dla naszego miasteczka !

wyborca
wyborca
9 lat temu

Radiowóz kupiony za pieniądze cementowni a Prezesa tam nie widzę. Czyżby załatwiał już z komendantem limit jazd po procentach?

REGAN
REGAN
odpowiedział na komentarz  wyborca
9 lat temu

Dobrze dysponować nie swoimi pieniędzmi i podpisywać się pod tym swoim imieniem.Mydlenie…… a wyciągnij ze swojego portfela i dopiero się pod tym podpisuj!!! PRZEKRĘTY !!!! DLA KOGO LAURY…..?????????????

Anonimowo
Anonimowo
9 lat temu

będą mieli gdzie spać

mefisto
mefisto
9 lat temu

Kurcze jadę przez Sulmierzyce a tu „bilbordy” Sikory, Ławniczka i Kałużnego. Chyba więcej jak w Rząśni. Każdy normalny wyborca ze Sulmierzyc powinien głosować na człowieka ze swojej gminy. Już to widzę jak Ławniczek zagłosuje za kasą dla Sulmierzyc. Ja głosuje na „Mam pomysł”. Oprócz Orzeszka na liście WYŁĄCZNIE mieszkańcy Sulmierzyc!

obiektywny
obiektywny
9 lat temu

I to właśnie skazuje tą listę na przegraną bo przez to że nie ma nikogo z Rząśni nikt z tej gminy na nią nie zagłosuje a jak wiadomo najpierw wygrywa lista. Poza tym co jedna osoba z tej listy może zdziałać w powiecie?? Nawet gdyby wypruła sobie żyły to nic nie zdziała bo ludzie z tej listy zrazili do siebie i liberałów i lewicę i nawet prawicę dlatego z góry taka osoba skazana jest na opozycję która jak wiadomo za przeproszeniem g… może.

zorientowany
zorientowany
9 lat temu

Nie do konca. Wiadomo, ze musi zrobic 5% w powiecie. A „mam pomysl” ma kazdej gminie mocnych kandydatow takze 5% na luzie osiagna. Jedna osoba niewiele zdziala ale zawsze bedzie ktos ze Sulmierzyc a nie zas wszystko z Rzasni.

zielęcin
zielęcin
9 lat temu

Skupiacie się na Sikorze i innych, a tu wychodzi lepszy asior. Pan Kałużny z Rząśni w końcu ujawnił się jako PLATFORMOWIEC. Podobno sekretarz gminy ma być bezpartyjny … ? ! ? A tu pan z Kopów startuje jako lider listy PO. Ale przynajmniej lud w Rząśni i okolicy w końcu się przekona, że nie tylko on , ale i Stolarczyk idą z POparciem Platformy. To dopiero jest skoczek, z PIS-u do PO i heja ! Do czego on już nie nie startował, lepiej niech księgowości u siebie w gminie przypilnuje !

Ira
Ira
odpowiedział na komentarz  zielęcin
9 lat temu

ale z Samoobrony nie startował, poza tym mieć poparcie partii a być w niej to jednak różnica

will
will
9 lat temu

Co ty gadasz? Stolarczyk od zawsze startuje ze swojego komitetu. Komitetu mieszkancow tej gminy ktorzy popieraja go od wielu lat. Zero PO czy innej partii.

obserwator
obserwator
9 lat temu

Stolarczyk z Platformą? To jest chyba najbardziej neutralny wójt w okolicy… Właśnie tacy powinni być wójtowie , neutralni słuchający ludzi, współpracujący z nimi. Nie należy do żadnej partii od początku swojej kariery, robi konsekwentnie swoje i zamyka gęby ludziom którzy kiedyś go wyśmiewali. Nie rzuca słów na wiatr, robi swoje co ma potwierdzenie W REALNYCH ZMIANACH W GMINIE , dlatego do tego człowieka należy mieć wielki szacunek, nie obiecuje nie gada po prostu robi. Nie potrzebuje żadnych bilbordów nie obkleja gminy na prawo i lewo ON DZIAŁA i to go odróżnia od innych kandydatów. Dlatego ludzie myślący pójdą i zagłosują… Więcej »

Ira
Ira
odpowiedział na komentarz  obserwator
9 lat temu

Święta prawda co do Stolarczyka. A propos tych bilbordów, ja się boję otwierać lodówkę, że o konserwach nie wspomnę

też mieszkanka
też mieszkanka
odpowiedział na komentarz  Ira
9 lat temu

najwyżej schudniesz albo sobie pizzę zamówisz żarty żartami ale dla ekologów jest robota te drzewa obwieszone

kolegazpracy
kolegazpracy
9 lat temu

Mnie bardziej przerażają sny o „Irysie”. Boję się zasnąć, bo gdy zamknę oczy widzę:
http://www.represjonowani.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=57:pseudonimy-tw-i-ich-nazwiska&Itemid=56
Piękny kwiat, a zd”radziecki” pseudonim.
TW są wśród nas, nie jeden jeszcze obalą głaz.
Dzięki „Twoje Pajęczno” za to, że jesteście i służycie społeczności.

Ira
Ira
odpowiedział na komentarz  kolegazpracy
9 lat temu

ktoś staruje z tej listy, znamy kogoś? nerwy puszczają, a to zły znak, dzięki Twoje Pajęczno, że jesteś

też mieszkanka
też mieszkanka
9 lat temu

Bingo! 1:0 dla Iry. Oj żeby z tego nie było T(rybu) W(yborczego). Czegoś mi tu brakuje, jeszcze rano było.
Dzięki „Twoje Pajęczno” za to, że jesteście i służycie społeczności.

MIESZKANIEC GMINY
MIESZKANIEC GMINY
9 lat temu

Jeśli chodzi o p. sikore to nie róbcie sobie żartów. Ten człowiek nie nadaje się na wójta. Niech pozostanie weterynarzem i szczepi pieski i świnki. Osobiście wstydziłbym się gdyby on reprezentował naszą gminę jako gospodarz. Jeśli chodzi o Pana Stolarczyka, to są naprawdę powody do dumy. Facet ma wygląd i duuużo dobrego zrobił na terenie całej gminy. Oby tak dalej Panie Wójcie!!! Trzymam kciuki.

też mieszkanka
też mieszkanka
odpowiedział na komentarz  MIESZKANIEC GMINY
9 lat temu

I ja też trzymam kciuki