R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPacak zastąpił Orzeszka

Pacak zastąpił Orzeszka

Na listopadowej, pierwszej sesji Rady Powiatu brakowało jednego z nowo wybranych radnych, który mimo, iż wygrał wybory, mandatu się zrzekł. Mowa o wójcie gminy Sulmierzyce Gabrielu Orzeszku, startującym w tegorocznych wyborach zarówno na urząd wójta, jak i radnego powiatowego.

Cieszący się bardzo dużym poparciem Orzeszek bez problemu wygrał wybory na obydwa stanowiska, jednak obejmując urząd wójta, zdobyty mandat radnego wygasł z mocy prawa. Jego miejsce w Radzie Powiatu zajął Grzegorz Pacak, który podczas dzisiejszych obrad został uroczyście zaprzysiężony i oficjalnie uzyskał mandat radnego. Grzegorz Pacak był już radnym w gminie Sulmierzyce, mamy nadzieje, że równie dobrze poradzi sobie w Radzie Powiatu.

 

pacak_radaPpowiatu_pajeczno
fot.: Sławomir Rajch, Kulisy Powiatu
R e k l a m a

6 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

6 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Świadek
Świadek
9 lat temu

Sikora połknął muchę ?

też mieszkanka
też mieszkanka
odpowiedział na komentarz  Świadek
9 lat temu

albo nabrał wody w usta

obserwator
obserwator
9 lat temu

Widzę, że agent Wojtczak wszystko obserwuje…

epj
epj
9 lat temu

Pan S. pewnie mysli gdzie co sie stalo z tablicami a p.W. mysli…co mi zprbisz jak mnie zlapiesz

fik
fik
9 lat temu

a może pan S. wstrzymywał bąka?hihi no i dobrze bo ciasne spodnie moglyby popuscic na szwie..hihi

marcin
marcin
9 lat temu

Mylicie się co do ich wyrazu twarzy! Jeśli chodzi o radnego S. to patrzy w stronę byłych kolegów i koleżanek! i zebrało mu się na płacz!! „Kogo ja teraz będę obrażał”?! Borgul ze mną w koalicji! Lewera przewodniczący!! co ja tu robię?! Nie nie mogęęęęęęęęę płakaććććććć!!!! Jeszcze do was wrócę!! rozwalę tą koalicje od środka!! i będę znowu z wami!!!!
Co do pana W. to widać, ze chce być „wodzianką” tej koalicji!! zawieze! przywieze!! jestem zawsze z wami!! a w nagrodę to zdjęcie z sesji mogą mi strzelić!!