R e k l a m a
Strona głównaSportPajęczno jeździ do Solparku

Pajęczno jeździ do Solparku

Mieszkańcy Pajęczna oraz okolicznych miejscowości coraz częściej korzystają z szerokiego wachlarza usług Parku Zdrowia i Rozrywki – Solpark Kleszczów. Największym zainteresowaniem cieszą się wodne atrakcje oraz odnowa biologiczna.

Przypomnijmy, że Solpark jest obiektem sportowo – rekreacyjno – szkoleniowym gwarantującym swoim gościom doskonałą zabawę i wypoczynek, a także możliwość skorzystania z bogatego wachlarza usług. Do dyspozycji klientów jest m.in. strefa basenów, czyli: basen sportowy, w którym jeden z torów został wypłycony do głębokości 0,9m, aby mógł służyć do nauki pływania, baseny rekreacyjne, podzielone na zewnętrzny i wewnętrzny z wieloma atrakcjami wodnymi m.in.: kaskady, bicze wodne, zjeżdżalnie, gejzery. Sympatycy relaksu ciepłych kąpieli mają do dyspozycji trzy wanny jacuzzi. W okresie wakacyjnym niewątpliwą atrakcją jest również możliwość skorzystania z kąpieli pod gołym niebem w temp. 27 st.C. Z myślą o najmłodszych  gościach przygotowane zostały brodziki dla dzieci oraz zjeżdżalnia wodna o długości 118 metrów.

Z pewnością to co nas wyróżnia, to dobrze rozbudowana strefa basenów, ale także obiekty towarzyszące. Mam tu na myśli całą strefę SPA & Wellness z grotą solną, saunami: fińskimi, tureckimi i kriosauną, gabinetem masażu oraz solarium. Nie zapominajmy także o dodatkowych atrakcjach w postaci bilarda, kręgli, doskonałego zaplecza gastronomicznego i hotelowego – mówi Adrian Cybulski, Kierownik Działu Sprzedaży i Marketingu Solpark Kleszczów Sp. z o.o. Ogromnym zainteresowaniem wśród gości Solparku cieszą się także zajęcia z Aquacyclingu. Sa to jedyne tego typu zajęcia w tej części regionu. Aquacycling to trening cardio, który łączy w sobie zalety jazdy na rowerze oraz dobroczynny wpływ wody. Trening odbywa się na specjalnie przystosowanych rowerach, przy dynamicznej muzyce.

Dla wszystkich, którzy chcą poprawić swoją kondycję lub zrzucić kilka zbędnych kilogramów prowadzimy zajęcia aqua  aerobiku. Jako jedni z nielicznych w Polsce oferujemy lekcje pływania dla noworodków i niemowlaków – dodaje Adrian Cybulski.

Niewątpliwym atutem jest dogodne położenie Solparku blisko trasy DK1 w samym centrum Polski, 70km na południe do Łodzi oraz 55 km na północ od Częstochowy i jedyne 15 minut od Pajęczna. Sportowcy oraz amatorzy aktywnego wypoczynku przyjeżdżają tutaj z całego kraju. Ze statystyk prowadzonych przez kompleks wynika, że gro osób, które przyjeżdżają do  Solparku to mieszkańcy naszego regionu, a zwłaszcza powiatu pajęczańskiego, bełchatowskiego i radomszczańskiego. Ale sporą grupę stanowią również  mieszkańcy Częstochowy i okolic.

Klienci, którzy do nas przyjeżdżają najczęściej spędzają u nas kilka godzin, a niekiedy cały dzień. Przyjeżdżają osoby indywidualne jak i całe rodziny. Nasza oferta dostosowana jest do osób w różnym wieku – od niemowlaka, po seniora. Ruszamy również z ofertą do portali, typu Grupon. Dzięki tego typu ofertom, klient będzie miał możliwość skorzystania z naszych usług po konkurencyjnych cenach – podkreśla Adrian Cybulski.

Podsumowując, pomimo, że pogoda jeszcze nie jest wakacyjna, nie zapominajmy o typowej dla wakacji formie ruchu, czyli pływaniu. Pływanie to bowiem zdecydowanie najdoskonalsza forma aktywności, odpowiednia dla osób w każdym wieku, również doskonała jako forma rehabilitacji.

materiał sponsorowany
R e k l a m a

7 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

7 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
ogon
ogon
10 lat temu

Nasz basen tez ma zalety ! zimna woda pod prysznicami wzmacnia odporność!

wer
wer
odpowiedział na komentarz  ogon
10 lat temu

Chyba kolega dawno nie był na basenie w Pajęcznie – no tak 🙂 skoro się jeździ do sąsiadów. Swoja drogą bardzo jesteśmy ciekawi tych statystyk. Materiał sponsorowany wiec można pisać co się chce.

wer
wer
odpowiedział na komentarz  Redakcja
10 lat temu

Trudno porównywać te dwa obiekty do siebie – niestety „zamożność” a raczej w naszym przypadku brak środków finansowych nie pozwala na rozbudowę pływalni w Pajęcznie. Koncepcja rozbudowy pływalni została opracowana już w roku 2008 przez Pawła Wolskiego. Niestety realizacja to jak na razie wielkie marzenia. Pływalnia broni się więc – bardzo dobrą opinią o programach nauki pływania i przyjęła taki właśnie kierunek. Reszta zależy jest od ludzi, którzy mogą podjąć decyzje o rozbudowie pływalni. Wyjeżdżając do innego kompleksu wodnego – nie wspiera się Naszej pływalni. Co za tym idzie dochody są coraz mniejsze – a koszty utrzymania rosną. W związku… Więcej »

Luki
Luki
10 lat temu

Myślałem że solpark to tylko basen i sauna, a tu widzę że na bogatości porobione.
Ktoś był tam na kręglach albo bilach???
Szkoda że u nas nie ma czegoś takiego 🙁

Bartek
Bartek
10 lat temu

bilard jak najbardziej ok!

czepek
czepek
10 lat temu

fakt pod prysznicem woda jest trochę cieplejsza, ale ciśnienie jest tak słabe ze trzeba przytulac sie do ściany