R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPajęczno35-latek zatrzymany z marihuaną i mefedronem

35-latek zatrzymany z marihuaną i mefedronem

Ponad 3 gramy narkotyków przejęli funkcjonariusze z wydziału kryminalnego pajęczańskiej policji, którzy zatrzymali 35 letniego mieszkańca gminy Pajęczno.

Pajęczańscy policjanci, zajmujący się zwalczaniem narkotykowego procederu, sprawdzają każdy trop prowadzący do osób, które mogą posiadać środki odurzające lub substancje psychotropowe. Tym razem w ich ręce wpadł 35-letni mieszkaniec gminy Pajęczno, który wieczorem 22 marca 2024 roku spotkał się ze stróżami prawa.

Kryminalni mając podejrzenie, że mężczyzna może mieć przy sobie środki zabronione postanowili go skontrolować. Podejrzewany był zaskoczony niespodziewanym spotkaniem z nieumundurowanymi policjantami i nie krył swojego zdenerwowania kiedy funkcjonariusze zaczęli go legitymować. Po sprawdzeniu  kieszeni okazało się, że 35-latek miał przy sobie dilerkę wypełnioną suszem roślinnym oraz zawiniątko foliowe z zawartością kryształów – informuje mł. asp. Wioletta Mielczarek z KPP w Pajęcznie.

Łącznie kryminalni przejęli i zabezpieczyli ponad 3 gramy narkotyków. Badania narkotesterem potwierdziły, że to marihuana oraz mefedron. Na podstawie zgromadzonego w sprawie materiału dowodowego mężczyzna usłyszał zarzut z Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Postępowanie w tej sprawie prowadzą teraz pajęczańscy śledczy.

źródło i fot.: KPP Pajęczno

R e k l a m a

1 KOMENTARZ

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

1 Komentarz
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Adam
Adam
3 miesięcy temu

3 gramy…… Ale groźny przestępca 😐