Charytatywny Maraton Taneczny – „NIE OCENIAM – POMAGAM”

0

W sobotę 14 lipca w Hali Sportowej w Pajęcznie odbył się Charytatywny Maraton Taneczny dla Martynki i Szymona pod hasłem „NIE OCENIAM – POMAGAM”.

Impreza obfitowała w masę atrakcji m.in.: pokaz taneczny Tifa Dance School, warsztaty taneczne dla dzieci TDS, Zumba Kids z Gosią Gajdą, zajęcia fitness prowadzone przez Kasię Łuszczyk, Zumbę z Wiolą Jędrzejewską, zaplatanie warkoczyków, gry i zabawy, a także wata cukrowa.

W trakcie maratonu prowadzone były licytacje przedmiotów przekazanych przez darczyńców. Dzięki szczodrości uczestników udało się zebrać kwotę 6300zł, która w całości zostanie przekazana na pomoc Martynie i Szymonowi.
Impreza zakończyła się dyskoteką. Za konsoletą stanęli DJ MUMIN i CUBAN.

– Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji naszego maratonu tanecznego. Dzięki dla organizatorów, darczyńców, sponsorów, instruktorów, występujących, obsługi, prowadzących, licytujących, widzów i wszystkich którzy nas wspierali. Niestety pogoda pokrzyżowała nam plany i przez zmianę miejsca kilka atrakcji trzeba było odwołać, a część osób nie dotarła. Jednak mimo małej frekwencji udało się uzbierać dla Martynki i Szymona 6300 zł – dziękowała Olga Szczypiór, jedna z oraganizatorek akcji.

Dla tych, którzy nie mogli zjawić się osobiście, a chcą wesprzeć akcję przygotowano licytację on-line. Wystarczy wejść na profil akcji i zalicytować https://www.facebook.com/Nie-Oceniam-Pomagam-293321384543172/


guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments