R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPajęcznoDorota Jaskuła pozostanie dyrektorem pajęczańskiej podstawówki

Dorota Jaskuła pozostanie dyrektorem pajęczańskiej podstawówki

W czwartek 25 sierpnia ponownie zebrała się komisja konkursowa, mająca na celu powołanie nowego dyrektora Szkoły Podstawowej im. Juliana Tuwima w Pajęcznie. Konkurs został powtórzony, ponieważ poprzednia decyzja komisji zostałą unieważniona.

Do udziału w zmaganiach o fotel dyrektora stanęły dwie kandydatki, jedną z nich była dotychczasowa dyrektor pajęczańskiej placówki Dorota Jaskuła. Komisja Konkursowa w której skład wchodzą m.in. przedstawiciele kuratorium oświaty, rady pedagogicznej oraz gminy podobnie jak podczas poprzednich obrad zdecydowała o ponownym wyborze Doroty Jaskuły na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Pajęcznie. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że o wyborze dotychczasowej dyrektor zadecydował jeden głos. Dorota Jaskuła przewodzi pajęczańskiej placówce od września 2011 roku.

R e k l a m a

14 KOMENTARZE

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

14 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Skipper
Skipper
7 lat temu

A kto był kontrkandydatem ?

FaktyPoFaktach
FaktyPoFaktach
7 lat temu

Poprzednia decyzja została unieważniona przez burmistrza, bo dyrektorką miała zostać córka jego kolegi. Nawet nie zostało to podane do informacji publicznej, bo musieliby podać sensowny argument który spowodował unieważnienie. Jak widać ponowne wybory były tylko formalnością 😉

gosc2
gosc2
7 lat temu

Ciekawe kto zostanie wicedyrektorem,
czy nie czasem polityk.

Olo
Olo
odpowiedział na komentarz  gosc2
7 lat temu

Ktoś z pism.

Olek
Olek
odpowiedział na komentarz  Olo
7 lat temu

Startować każdy może, jeśli spełnia wymagania.

Jaaaa se
Jaaaa se
odpowiedział na komentarz  gosc2
7 lat temu

Pani Agnieszka Walaszczyk, nauczycielka niemieckiego.

beata
beata
7 lat temu

super

aga
aga
7 lat temu

cieszę się że dyrektorem została pani Jaskuła ponieważ to jedyna osoba która interesuje się dziećmi i ich dobrem po prostu wspaniała kobieta

aga
aga
7 lat temu

czas na zmianę ale burmistrza

Buti
Buti
odpowiedział na komentarz  aga
7 lat temu

Nawet jeśli to na kogo?

Burmistrza wybierają ludzie, natomiast dyrektora jakaś komisja. Nie wiem czy jeśli wybierali by rodzice p. Dorota by została, no ale jest jak jest.
W artykule jest napisane, że obecna dyrektor urzęduje od 2011 roku więc był czas najwyższy na nowe wybory. Szkoda, że wystartowały tylko dwie kandydatki.

Leśna
Leśna
7 lat temu

Serdecznie gratuluję Pani dyrektor i życzę samych pozytywów;-) Myślę, że jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, osobiście nie mam zastrzeżeń a wręcz uważam że jest bardzo dobrym dyrektorem, wiem co mówię, mam dziecko w tej szkole.

Buti
Buti
odpowiedział na komentarz  Leśna
7 lat temu

Ja też jestem rodzicem i z tego co rozmawiałam to wielu rodziców wolało by na tym stanowisku kogoś innego. Jednak skoro wygrała pani Dorota to nie ma jej błędów co publicznie wypominać, ale mam nadzieję, że się trochę ogarnie i będzie lepiej niż dotychczas.

Supet
Supet
7 lat temu

Pani Dyrektor wspaniały człowiek kompetentna osoba stanowcza zasadnicza i nadającą się na kierowanie placówką jestem również mamą której dziecko chodzi do szkoły

Ona12
Ona12
7 lat temu

Oby tylko szkoła miała dobre wyniki…