R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPajęcznoDzieci świętowały Dzień Babci i Dziadka

Dzieci świętowały Dzień Babci i Dziadka [WIDEO]

W Publicznym Przedszkolu Nr 2 w Pajęcznie zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

21 stycznia w nowo odrestaurowanej  sali Cechu Rzemiosł Różnych w Pajęcznie odbył się koncert życzeń pod tytułem ,,Miej serce i kwiatka dla Babci i Dziadka”. Na wstępie dyrektor przedszkola mgr Elżbieta Kapela  przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami, oraz złożyła im serdeczne życzenia wszelkiej pomyślności i radości.  W pięknie udekorowanej sali dzieci  pod kierunkiem wychowawczyń – Bożeny Klekotki, Ewy Leszczyk, Iwony Szmigiel, Justyny Duszy, Ewy Najgebaur, Marleny Barylskiej-Gałkowskiej, Alicji Górnik i Adelii Czarneckiej – przedstawiły  program artystyczny pełen ciepłych słów, piosenek, tańców i wierszy.

Następnie przedszkolaki obdarowały swoich ukochanych gości własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Były to piękne laurki z życzeniami oraz cudowne kwiatki z  papieru i bibuły. Wiele radości i humoru przyniosły wspólne konkursy. Babcie i dziadkowie ochoczo bawili się ze swoimi wnukami, a zabawa tak bardzo im się podobała, że wszyscy chcą powtórki już za rok.

R e k l a m a

1 KOMENTARZ

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

1 Komentarz
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
iza
iza
8 lat temu

Słodkie pociechy wszystkich babć i dziadków