Dzień przedsiębiorczości z Policją

3

W Komendzie Powiatowej Policji w Pajęcznie w ramach dnia przedsiębiorczości odbyło się spotkanie z uczniami klas VII Szkoły Podstawowej w Nowej Brzeźnicy.

W środę 28 marca pajęczańską Komendę Policji odwiedzili uczniowie z VII klas Szkoły Podstawowej w Nowej Brzeźnicy w ramach dnia przedsiębiorczości. Podczas spotkania uczniowie mogli dowiedzieć się o pracy policjantów, strukturach komendy, poszczególnych wydziałów i komórek organizacyjnych Policji.

Największym zainteresowaniem okazał się pokaz sprzętu wykorzystywanego w codziennej pracy przez funkcjonariuszy oraz wyposażenie policjantów wykorzystywane przez Oddziały Prewencji Policji. Każdy z uczestników miał także okazję usiąść w policyjnym radiowozie. Dyżurny jednostki omówił funkcjonowanie oraz prace na stanowisku kierowania.

Podczas spotkania omówiono również zasady rekrutacji w szeregi Policji oraz przekazano informacje o możliwościach dalszego kształcenia w klasach mundurowych. W spotkaniu uczestniczyło niemal 40 uczniów oraz nauczyciele.

źródło: KPP Pajęczno
R e k l a m a
guest
3 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
WLODEK
WLODEK
2 lat temu

Już rekrutację rozpoczęli czyżby brak chetnych

hmmm
hmmm
2 lat temu

Pierwszy i przedostatni na zdjęciu radiowóz ma uszkodzony przedni zderzak ?

znawca
znawca
2 lat temu

zliwkwidowali wcześniejszą emeryturę i brak chętnych do pracy