Dzień przedsiębiorczości z Policją

3

W Komendzie Powiatowej Policji w Pajęcznie w ramach dnia przedsiębiorczości odbyło się spotkanie z uczniami klas VII Szkoły Podstawowej w Nowej Brzeźnicy.

W środę 28 marca pajęczańską Komendę Policji odwiedzili uczniowie z VII klas Szkoły Podstawowej w Nowej Brzeźnicy w ramach dnia przedsiębiorczości. Podczas spotkania uczniowie mogli dowiedzieć się o pracy policjantów, strukturach komendy, poszczególnych wydziałów i komórek organizacyjnych Policji.

Największym zainteresowaniem okazał się pokaz sprzętu wykorzystywanego w codziennej pracy przez funkcjonariuszy oraz wyposażenie policjantów wykorzystywane przez Oddziały Prewencji Policji. Każdy z uczestników miał także okazję usiąść w policyjnym radiowozie. Dyżurny jednostki omówił funkcjonowanie oraz prace na stanowisku kierowania.

Podczas spotkania omówiono również zasady rekrutacji w szeregi Policji oraz przekazano informacje o możliwościach dalszego kształcenia w klasach mundurowych. W spotkaniu uczestniczyło niemal 40 uczniów oraz nauczyciele.

źródło: KPP Pajęczno

3
Odpowiedz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
znawcahmmmWLODEK Recent comment authors
najnowsze najstarsze najpopularniejsze
WLODEK
WLODEK

Już rekrutację rozpoczęli czyżby brak chetnych

hmmm
hmmm

Pierwszy i przedostatni na zdjęciu radiowóz ma uszkodzony przedni zderzak ?

znawca
znawca

zliwkwidowali wcześniejszą emeryturę i brak chętnych do pracy