R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPajęcznoFree Smoking Gypsies Tour

Free Smoking Gypsies Tour

 

KONCERT ODWOŁANY!!!

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pajęcznie zaprasza na rockowy wieczór w kinie Świteź. Wystąpią zespoły Smoking Barrelz, oraz Gypsy and the Acid Queen. Koncert odbędzie się 9 października, w kinie Świteź (piątek, godz 18.00).

„Free Smoking Gypsies Tour” to trasa dwóch intrygujących zespołów z Krakowa. Gypsy and the Acid Queen oraz Smoking Barrelz wyruszają w drogę na początku października i zawitają między innymi do Wrocławia, Poznania i Warszawy.

Ważnym punktem na koncertowej trasie będzie również kino Świteź. Smoking Barrelz będą promować swój debiutancki album zatytułowany „Na Zjeździe”. Album zbiera dobre recenzje i podobno świetnie sprawdza się „na żywo”. Gypsy and the Acid Queen to solowy projekt Kuby Jaworskiego (wcześniej m.in. gitarzysta Vallium). Wykorzystując technikę loopowania, sam na scenie tworzy brzmienie całego zespołu, wprowadzając słuchaczy w hipnotyczny trans inspirowany muzyką lat 70 połączoną z nowatorskim podejściem do muzyki.

Warto wspomnieć, że to nie pierwsza wizyta Kuby w Pajęcznie. Projekt Gypsy and the Queen zrobił jesienią prawdziwą furorę podczas kameralnego house-gigu. Koncert w kinie Świteź odbędzie się 9 października, (piątek, godz. 19.00).
Bilety (5 zł) do nabycia przed koncertem.
Zapraszamy!

 

R e k l a m a

2 KOMENTARZE

guest

2 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
M
M
7 lat temu

Trochę późno podajecie te informacje!!!! na stronie UGiM była już wcześniej

Zniesmaczony
Zniesmaczony
odpowiedział na komentarz  M
7 lat temu

Tzn. że zostałeś odpowiednio powiadomiony 🙂