R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPajęcznoGorąca rywalizacja w Pajęcznie? Mielczarek kontra Tokarski

Gorąca rywalizacja w Pajęcznie? Mielczarek kontra Tokarski [ANKIETA]

Zbliżające się wybory samorządowe w Pajęcznie mogą okazać się niezwykle emocjonujące. Znamy już nazwisko pierwszego kandydata, który ubiegał się będzie o fotel burmistrza.

Do wyborów samorządowych pozostały nieco ponad dwa miesiące, jednak jak narazie kandydaci są dosyć nieśmiali w swoich deklaracjach. Dzisiaj poznaliśmy pierwsze nazwisko na wyborczej liście, swój start potwierdził wieloletni burmistrz Pajęczna Dariusz Tokarski:

Szanowni Państwo,
TAK potwierdzam, będę kandydował w wyborach samorządowych 7 kwietnia na Burmistrza Pajęczna.
Razem ze mną do Rady Miejskiej kandydować będzie grupa wspaniałych, ambitnych, aktywnych osób, którym na sercu leży dobro Naszej Gminy.
Będziemy startować z naszego lokalnego komitetu KWW Dariusza Tokarskiego.
Decyzja nie należała do łatwych, ale tutaj w Pajęcznie się urodziłem, tutaj mieszkam, tutaj pracując zostawiłem wiele serca. Jestem dumny że przez wiele lat pracy dla Naszej Społeczności razem z Radnymi, Współpracownikami i przy ogromnym wsparciu Mieszkańców udało się przyczynić do rozwoju Naszej Małej Ojczyzny.
Działając w myśl powiedzenia „zgoda buduje, a niezgoda rujnuje”
Proszę Państwa o zaufanie i poparcie dla mnie oraz moich kandydatów do Rady Miejskiej.
Bądźmy dumni, że tu mieszkamy.

Walki o reelekcję nie ogłosił jeszcze aktualny burmistrz Piotr Mielczarek. Jednak zarówno nieoficjalne doniesienia, jak i ostatnie działania urzędującego włodarza zdają się potwierdzać, że taką próbę podejmie. Na ten moment wyborcza „giełda nazwisk” jest krótka. Wszystko wskazuje na to, że głównymi kandydatami do rywalizacji o fotel burmistrza będzie obecny włodarz miasta, Piotr Mielczarek oraz wieloletni burmistrz Pajęczna, Dariusz Tokarski. Panowie spotkali się już w poprzednich wyborach w 2018 roku, wówczas ich rywalizacji towarzyszyła niezwykle gorąca atmosfera.

Jak teraz zakończy się wyborcza batalia? Dowiem się już zapewne 7 kwietnia. Natomiast już dzisiaj zapraszamy do udziału w anonimowej ankiecie wyborczej.

This poll is no longer accepting votes

Na kogo zagłosujesz w wyborach na Burmistrza Miasta i Gminy Pajęczno?
1122 votes · 1122 answers
R e k l a m a