“Jesteśmy stąd” – magiczny koncert w pajęczańskim Sanktuarium [WIDEO]

6

Niesamowita muzyczna uczta została zaserwowana wszystkim, którzy minionej niedzieli pojawili się na koncercie „Jesteśmy stąd”.

W niedzielny wieczór 7 października w pajęczańskim Sanktuarium Maryjnym miało miejsce niezwykłe wydarzenie muzyczne. Przez niemal dwie godziny w murach kościoła rozbrzmiewały przepiękne utwory muzyczne, a goście mogli podziwiać niebywały kunszt zaproszonych artystów. W ramach koncertu „Jesteśmy stąd…” wystąpili pochodzący z Pajęczna i najbliższej okolicy artyści muzycy: Martyna Młynarska-Modlińska, Aleksandra Zuzewicz-Rogaczewska, Anita Urban, Paweł Usarek i Sebastian Matyja. Koncert prowadził niezastąpiony Wojtek Beśka, którego błyskotliwe zapowiedzi i komentarze występów spięły w całość to magiczne wydarzenie.

Repertuar koncertu był zróżnicowany: od znanych arii operowych i operetkowych, poprzez musicale, motywy muzyczne z filmów oraz przeboje estradowe po największe dzieła instrumentalistki organowej. O niebywałym talencie zaproszonych artystów niech świadczy fakt, iż każdy utwór nagradzany był gromkimi brawami ze strony licznie zgromadzonej publiczności. Swoistą “kropką nad i” był duet Anity Urban i Pawła Usarka, którzy wspólnie zaśpiewali „Dumkę na dwa serca”. Na zakończenie tego udanego wieczoru, artystom bukiety kwiatów i pamiątkowe statuetki wręczył Burmistrz Pajęczna, a zarazem pomysłodawca koncertu Dariusz Tokarski oraz Prezes Stowarzyszenia Absolwentów Zespołu Szkół w Pajęcznie Jacek Lewera. Głównym organizatorem wydarzenia był Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pajęcznie.


guest
6 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Pol
Pol
1 rok temu

Bardzo ładny występ .Popieramy swoich których już znamy .

Polak
Polak
odpowiedział na komentarz  Pol
1 rok temu

Już jedna mówiła, że jest stąd.

Niwiska
Niwiska
1 rok temu

Super pomysł, niezapomniane wydarzenie kulturalne. Tylko pogratulować.

pkjfjl;jkf@onet.pl
pkjfjl;jkf@onet.pl
odpowiedział na komentarz  Niwiska
1 rok temu

no powiem Wam że sie postarali!

A-ina
A-ina
1 rok temu

Kino i sala koncertowa w Pajęcznie już nie potrzebna. Kultura przeniosła się do kościoła.

StawJakJezioro
StawJakJezioro
odpowiedział na komentarz  A-ina
1 rok temu

A gdzie tam do kościoła? Pan Mielczarek chce przenieść kulturę i bibliotekę na stadion do domu sportu .