Dzień Kobiet na wesoło. W Pajęcznie wystąpił Marcin Daniec [ZDJĘCIA]

0

Marcin Daniec jeden z najpopularniejszych polskich satyryków odwiedził w ubiegły piątek Pajęczno. Spotkanie z artystą odbyło się w piątek 4 marca w ramach „Dnia Kobiet” zorganizowanego przez Miejsko Gminny Ośrodek Kultury.

Artysta przyciągnął do Pajęczna prawdziwe tłumy. Panie, które zjawiły się tego dnia w hali sportowej pajęczańskiego gimnazjum, zostały przywitane czerwoną różą. Wieczór został zainaugurowany przez Burmistrz Pajęczna – Dariusza Tokarskiego, który złożył wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia. Następnie na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru – Marcin Daniec, który zafundował licznie zgromadzonej publiczność ponad półtorej godziny świetnej zabawy.

Fenomen Marcina Dańca opiera się na znakomitym kontakcie z publicznością. Satyryk nieustannie zaczepiał i zagadywał publiczność, która stała się częścią jego programu. Pajęczańska widownia od samego początku została wciągnięta w dialog z bohaterem wieczoru, jego żarty wywoływały salwy śmiechu i fantastycznie budowały atmosferę spotkania. Żywiołowy występ rozbawił wszystkich, często do łez.
Zapraszamy na relację fotograficzną z wydarzenia (fot.WB/MGOKiS)

Poprzedni artykułŻyczenia z okazji Dnia Kobiet
Następny artykułDni Działoszyna 2016 – zobacz kto zagra
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments