Protest przeciw powiększeniu wysypiska w Tuszynie

5

Już jutro (czwartek) o godz. 16:30 w miejscowości Tuszyn odbędzie się kolejny protest mieszkańców przeciw powiększeniu składowiska odpadów.

Mieszkańcy gminy Pajęczno nie składają broni. Na czwartek 20 sierpnia zaplanowano kolejny protest przeciw powiększeniu wysypiska odpadów w Dylowie A. Tym razem organizatorem wydarzenia jest wieś Tuszyn. Swój udział zapowiedzieli również mieszkańcy Dylowa Rządowego. Sprawą rozbudowy składowiska zainteresowali się także reporterzy programu TVP “ALARM”, którzy bedą obecni podczas jutrzejszego protestu.

Protestujący sprzeciwiają się powiększeniu składowiska odpadów, jak również podwyższeniu pryzmy kompostowej o kolejne metry. W ramach protestu przejdą z transparentami pod teren wysypiska. Jest to już trzeci protest zorganizowany w ostatnim czasie, od kiedy na jaw wyszły informacje o planowanej rozbudowie składowiska odpadów.

R e k l a m a
guest
5 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Gruby
Gruby
6 miesięcy temu

Ale sobie pomazała te kulochy

123pno
123pno
odpowiedział na komentarz  Gruby
6 miesięcy temu

Patologia

Księgowy
Księgowy
6 miesięcy temu

Zarobki bogaczy od Pieluchy, np. Marzena Kowalska wg oświadczenia za 2019 rok-215 328,86 zł. To tylko dochód z PGE. A prąd coraz droższy.

Darek
Darek
6 miesięcy temu

Dobrze, że protestują jak tam mieszkać

Ewa
Ewa
6 miesięcy temu

Góra śmieci powstanie, szkoda tych mieszkańców