R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPajęcznoMuszkieterowie otwierają nowy plac zabaw

Muszkieterowie otwierają nowy plac zabaw

Supermarket Intermarché w Pajęcznie zaprasza na otwarcie nowego placu zabaw dla dzieci. Wydarzeniu towarzyszyć będą pełne wrażeń atrakcje oraz niezapomniana zabawa.

W czwartek 22 czerwca, o godz. 13:00, z okazji nadchodzących wakacji, właściciele supermarketu Intermarché w Pajęcznie przekażą do użytku mieszkańców nowy plac zabaw, zlokalizowany na terenie parafii p.w. Narodzenia Pańskiego przy ul. Ogrodowej 91. Podczas uroczystości inauguracyjnej przedstawiciele sklepu Intermarché przy ul. Kościuszki w Pajęcznie przekażą plac zabaw najmłodszym mieszkańcom naszego miasta. Dla dzieci czekają gry i zabawy z animatorami, m.in. wyścigi, rzuty do celu oraz slalom pomiędzy przeszkodami. Każdy uczestnik zabawy otrzyma słodki upominek oraz nagrody.

Celem kampanii „Place Zabaw – Muszkieterowie” jest tworzenie bezpiecznych, nowoczesnych i kolorowych placów zabaw, których w Polsce wciąż brakuje. Akcja prowadzona jest przy wsparciu władz lokalnych, które wyznaczają i przygotowują teren, na którym budowane są place zabaw. Muszkieterowie pokrywają koszty zakupu oraz montażu zestawów zabawowych. Plac zabaw w Pajęcznie to już 132. plac, wybudowany w ramach tej akcji. Właściciele supermarketów Intermarché i Bricomarché łącznie przeznaczyli na budowę placów już prawie 3 500 000 zł.

„Place zabaw-Muszkieterowie” to przede wszystkim odpowiedź na potrzeby mieszkańców, które są niezwykle istotne nie tylko dla Fundacji, ale dla wszystkich przedsiębiorców, zrzeszonych w Grupie Muszkieterów. Z tego właśnie względu place zabaw powstają tam, gdzie ich naprawdę brakuje, a gotowy obiekt staje się własnością lokalnej społeczności – mówi Marek Feruga, Prezes Fundacji Muszkieterów.

Plac zabaw w Pajęcznie wyposażony jest w nowoczesne, certyfikowane urządzenia, które zapewniają dzieciom wspaniałą i bezpieczną zabawę. Wśród wielu różnorodnych i kolorowych zabawek, instalowane są m.in. huśtawki, zjeżdżalnie i piaskownica. Plac zabaw na terenie parafii przy ul. Ogrodowej będzie dostępny dla wszystkich maluchów oraz ich rodziców.

 

R e k l a m a

10 KOMENTARZE

guest
10 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
gość
gość
4 lat temu

To w końcu kto otwiera? Intermarche czy parafia? Jakie to ma znaczenie, że przynależy do jakiejś parafii?

Twój Stary
Twój Stary
odpowiedział na komentarz  gość
4 lat temu

Ważne żeby robić zakupy w tym sklepie, a najlepiej żeby o tym już od dziecka pamiętać 🙂

Gosc
Gosc
odpowiedział na komentarz  gość
4 lat temu

Czy to wazne kto otwiera, ważne że dzieciaczki (wszystkie) bedą miały gdzie bawić się z rodzicami, bez podziału na parafie☺

Zośka
Zośka
4 lat temu

Z całym szacunkiem. … ale zamiast się cieszyć, że dzieciaki będą mogły spędzać czas na świeżym powietrzu to doszukujecie się bardzo dziwnych rzeczy. Nie wiem czy zwrociliscie uwagę, ale podział „na parafię ” został chyba tylko w Waszych głowach… fizycznie to już nie funkcjonuje.

Przestańcie marudzić na to co się dla Nas robi, zacznijcie trochę doceniać. Chyba, że już za dużo. ………macie.

Sarenka
Sarenka
4 lat temu

Zamiast nowych miejsc pracy w Pajecznie głupoty

palot
palot
odpowiedział na komentarz  Sarenka
4 lat temu

Mało masz miejsc pracy ? Intermarche, Biedronka…

juzek
juzek
odpowiedział na komentarz  palot
4 lat temu

hahaha tysiac zlotych netto nie nazywaj wyplata bo pekne ze smiechu. to jest wegetacja. tylko ze sie ludzie przyzwyczaili do nedzy to nie wyszli na ulice

praca w biedronce na kasie to szczyt marzen czesci ludzi, inni w tym czasie realizuja marzenia

:-)
:-)
4 lat temu

Już podział na parafie… Ech… Ludzie…
Gdyby się do kościoła chodziło, czy to do „starego”, czy to do „nowego”, to by się wiedziało, że parafie ze sobą współpracują… 🙂

:-)
:-)
4 lat temu

Dobre rozwiązanie, jak się już nie ma pomysłu jak zwabić ludzi ko kościoła to się plac zabaw otwiera .

krysia
krysia
odpowiedział na komentarz  :-)
4 lat temu

ludzie ogarnijcie ,się co by się nie zrobiło to wszystko żle,a już na księży to tak najeżdżacie przecież nikt nikogo do niczego nie zmusza