R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPajęcznoNowe bloki w Pajęcznie. Deweloper spotka się z zainteresowanymi zakupem mieszkań

Nowe bloki w Pajęcznie. Deweloper spotka się z zainteresowanymi zakupem mieszkań

W Pajęcznie powstaną nowe bloki. Pod koniec stycznia inwestor spotka się z osobami zainteresowanymi zakupem mieszkania.

O powstaniu nowych bloków w Pajęcznie informowaliśmy jako pierwsi, jeszcze w październiku ubiegłego roku. Z racji, że publikacja zbiegła się w czasie z wyborami samorządowymi, niektórzy czytelnicy uznali informację za „kiełbasę wyborczą”. Mamy jednak dobrą wiadomość jeszcze w styczniu nastąpi spotkanie inwestora z mieszkańcami zainteresowanymi zakupem nowego mieszkania.

Proces inwestycyjny został rozpoczęty już w 2018 roku z inicjatywy poprzedniego burmistrza Dariusza Tokarskiego. Nowoczesny kompleks mieszkalny powstanie przy ul. Przemysłowej w Pajęcznie. Jest to świetna lokalizacja, biorąc pod uwagę bliskość do centrum miasta, szkoły i przedszkola. Nowe budynki będą sąsiadowały z innym „świeżo” powstałym osiedlem, które przed kilkoma laty zostało oddane do użytku. Wybuduje je również ten sam sprawdzony inwestor – F.H.B. Krupa z Częstochowy.

Nie znamy jeszcze dokładnych planów budowy, jednak biorąc pod uwagę poprzednią inwestycję, możemy spodziewać się kawalerek oraz mieszkań 2 i 3 pokojowych. Mieszkania wyposażone będą w balkon lub taras. Dodatkowo pod budynkiem znajdować się będzie garaż oraz piwnice. Jest to inwestycja kompleksowa, więc oprócz samego budynku, zagospodarowany zostanie teren dookoła. Powstaną skwery, alejki, chodniki i parkingi.

Pod koniec stycznia deweloper spotka się z osobami zainteresowanymi zakupem własnego mieszkania.
Spotkanie odbędzie się 24 stycznia o godz. 18:00 w czytelni Biblioteki Publicznej w Pajęcznie (ul. Wiśniowa 5, budynek Ośrodka Kultury) i ma na celu przybliżenie oferty, a także określenie ilości oraz specyfikacji mieszkań które zostaną wybudowane. Dlatego warto, aby kupujący już na tym etapie spotkali się z inwestorem. Dokładne informacje dotyczące oferty można uzyskać pod numerem telefonu: 603 590 985.

R e k l a m a