Ogólnopolskie Targi Końskie w Pajęcznie odbędą się jesienią

27

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich hodowców i miłośników koni, którzy tak tłumnie odwiedzają co roku Pajęczno. Ogólnopolskie Targi Końskie w Pajęcznie odbędą się już we wrześniu.

“Ogólnopolskie Targi Końskie” to wydarzenie, które co roku przyciągało do Pajęczna setki hodowców i tysiące miłośników koni nie tylko z Polski, ale i całej Europy. Imprezę zapoczątkował, a potem kontynuował już jako burmistrz Dariusz Tokarski.

Po zmianie włodarza Pajęczna tradycję organizowania targów końskich zdecydował się podtrzymać Andrzej Franczak, właściciel firmy „CATERING BAF”, który wspólnie z Dariuszem Tokarskim  zorganizował targi w 2019 roku. Z powodu obostrzeń związanych z COVID-19 zarówno ubiegłoroczne, jak i tegoroczna edycja wiosenna zostały odwołane. Po niemal dwóch latach przerwy impreza wraca do Pajęczna.

Pozytywną decyzja z Ratusza !!! Dzięki uprzejmości naszych władz samorządowych, a w szczególności burmistrza Piotra Mielczarka Ogólnopolskie Targi w Pajęcznie się odbędą – czytamy w mediach społecznościowych Catering BAF.

Targi odbędą się w sobotę 4 września na Placu Targowym, a w ofercie wystawców znajdziemy kilkaset koni różnych ras, akcesoria jeździeckie, pojazdy zaprzęgowe, a także maszyny rolnicze i rośliny ozdobne.

Poprzedni artykułPrzemysław Janus pobił rekord Polski w jeździe rowerem MTB
Następny artykułIII Charytatywny Bieg Leśny Cross Patówka Biegamy dla Antka
guest

27 Komentarze
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze