R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPajęcznoPajęczańska biblioteka ma szanse na cenne nagrody

Pajęczańska biblioteka ma szanse na cenne nagrody

Książka powinna towarzyszyć dziecku od jego najmłodszych lat bowiem wpływa na jego rozwój emocjonalny jak i intelektualny. Producent znanej Kinder Mlecznej Kanapki podjął się przedsięwzięcia ,którego celem jest propagowanie ideii spędzania czasu z dzieckiem przy wspólnym czytaniu pogłębiające tym samym bliskość rodzica z dzieckiem.

Pod koniec września został ogłoszony konkurs „Przerwa na wspólne czytanie” do którego została zgłoszona Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Pajęczno. Rywalizacja polega na aktywnym głosowaniu na zgłoszoną placówkę za pośrednictwem internetu. Wystarczy otworzyć stronę www.wspolneczytanie.pl wyszukać pajęczańską bibliotekę i zagłosować.

– Prosimy o wsparcie, wspólnie możemy wygrać!! Sprawmy aby księgozbiór dla najmłodszych czytelników został wzbogacony. Z góry dziękujemy za oddane głosy!! Obecnie zajmujemy 62 miejsce z 654 głosami na 877 zgłoszonych bibliotek – apeluje Anna Paczuszka, która zgłosiła bibilotekę do udziału w konkursie.

Do wygrania są cenne nagrody, dla pierwszych 20 bibliotek z największą ilością głosów przewidziano zestaw 250 książek o łącznej wartości ponad sześciu tysięcy złotych oraz dwie pufy z logotypem fundatora. Biblioteki z miejsc od 21 do 121 otrzymają zestaw 50 książek o łącznej wartości 1250 zł.

Głosowanie potrwa do 31 października. Codziennie można oddać 1 głos.

R e k l a m a

1 KOMENTARZ

guest
1 Komentarz
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
HelloWorld
HelloWorld
4 lat temu

Czasu coraz mniej a wciąż jest szansa na nagrody.
Biblioteka w okolicach 70 miejsca spokojnie łapie się na nagrody II stopnia więc nie pozwólmy, żeby zmarnować to co udało się osiągnąć.
Głosujmy bo do końca zostało niewiele czasu