Pajęczański Dom Sportu już otwarty [WIDEO]

3

Międzypaństwowym spotkaniem piłki nożnej pomiędzy reprezentacjami Prezydentów, Burmistrzów i Wójtów POLSKA – UKRAINA zainaugurowano otwarcie Pajęczańskiego Domu Sportu.

W piąte 19 maja odbyła się uroczystość oddania do użytku Pajęczańskiego Domu Sportu. Obiekt usytuowany jest na Stadionie Miejskim i będzie służył jako zaplecze sportowe, socjalne i administracyjne wszystkim klubom sportowym z terenu Gminy i Miasta Pajęczno. W budynku znajdują się szatnie, toalety, pomieszczenia biurowe, sala konferencyjna oraz pokoje noclegowe. Całkowity koszt budowy wyniósł 1.600.000 zł. Gmina pozyskała na to zadanie dotacje z Ministerstwa Sportu w kwocie 269.000 zł.

Z okazji otwarcia Pajęczańskiego Domu Sportu rozegrane zostało międzypaństwowe spotkanie piłki nożnej pomiędzy reprezentacjami Prezydentów, Burmistrzów i Wójtów POLSKA – UKRAINA. W składzie polskiej drużyny (jako kapitan) wystąpił Burmistrz Gminy i Miasta Pajęczno Dariusz Tokarski. Mecz zakończył się zwycięstwem reprezentacji Polski 2:1, a burmistrz Tokarski zdobył z rzutu karnego wyrównującą bramkę dla naszej drużyny. Spotkanie uświetnił były selekcjoner reprezentacji Polski Andrzej Strejlau.

Zapraszamy do obejrzenia wideo-relacji autorstwa SiewieTV oraz naszej galerii zdjęć.

Poprzedni artykułObchody 25-lecia Państwowej Straży Pożarnej [ZDJĘCIA]
Następny artykułUwaga na burze z gradem
guest
3 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Nygus
Nygus
4 lat temu

Tokarski zastał Pajęczno drewniane zostawi murowane!Nie ma mocnego na Tokarskiego będzie rządził do końca.Szkoda tylko że lewy jest już tak na uboczu szara mysz a taki mocny się wydawał. Ach co za niespodzianka

Nick
Nick
odpowiedział na komentarz  Nygus
4 lat temu

ale taguj #60konizawpis

10warta
10warta
odpowiedział na komentarz  Nick
4 lat temu

Sporawo. Biorę!!
😝