R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPajęcznoPiknik Rodzinny w pajęczańskim gimnazjum

Piknik Rodzinny w pajęczańskim gimnazjum [ZDJĘCIA]

W gorące niedzielne popołudnie w Publicznym Gimnazjum im. Noblistów Polskich odbył się po raz pierwszy „Piknik Rodzinny”. 

Impreza obfitowała w masę atrakcji, był pokaz iluzji, koncert Big Bandu Cementowni Warta S.A. oraz bogaty program artystyczny przygotowany przez uczniów gimnazjum. Na placu za szkołą stanęły stoiska z kiełbaskami z grilla, słodkościami oraz kanapkami. Dużym zainteresowaniem cieszyły się sportowo-intelektualne zmagania pomiędzy rodzicami i uczniami podczas turnieju integracyjnego.

Nieco młodsi goście pikniku pod okiem gimnazjalistów dawali drugie życie pozornie zużytym już przedmiotom podczas zajęć plastycznych na stanowisku recyklingu kreatywnego. Miłośnicy aktywnego spędzania czasu mogli wziąć również udział w marszu Nordic Walking oraz nauce tańca belgijskiego. Podczas pikniku zakopana została kapsuła czasu, w której znalazły się listy gimnazjalistów. Niewątpliwe imprezę należy uznać za udaną, o czym świadczyć mogły zadowolone buzie dzieciaków. Zabawa trwała do późnego popołudnia i stała się miejscem, mile spędzonego czasu całych rodzin.

R e k l a m a

1 KOMENTARZ

Subscribe
Powiadamiaj o
guest

1 Komentarz
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Aśka
Aśka
8 lat temu

bylo milo 🙂 z dziećmi dalo sie odpoczac