R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPajęcznoPluszaki odwiedziły przedszkole

Pluszaki odwiedziły przedszkole

W piątek 25 listopada przedszkolaki z Publicznego Przedszkola Nr 1 w Pajęcznie uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Uroczysty dzień rozpoczął się od prezentacji programu artystycznego przygotowanego przez grupę 6-latków pod kierunkiem Pani Aleksandry Popiel. Dzieci śpiewały piosenki, tańczyły i recytowały wierszyki o misiach. O tym, że moda na misie nie przeminęła niech świadczy fakt, że każde dziecko w tym dniu przybyło do przedszkola ze swoim pluszowym przyjacielem. Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże a każdy z nich był piękny i wyjątkowy.

Następnie wychowankowie wykorzystali swoje pluszaki do aranżacji wspólnych zabaw.Dzień Pluszowego Misia w Publicznym Przedszkolu Nr 1 w Pajęcznie był dniem pełnym uśmiechu i wspaniałej zabawy, jednak najwięcej radości dostarczyła naszym milusińskim wizyta nieoczekiwanego gościa – ESBankusia (Maskotki Esbanku Banku Spółdzielczego). Przybyły gość obdarował dzieci balonami oraz zaprosił do wspólnego świętowania swoich urodzin.

Dzień pełen emocji i niesamowitych wrażeń zakończył się wykonaniem pamiątkowych zdjęć. Dzieci z uśmiechem pożegnały ESbankusie zapraszając go na kolejną wizytę.


Publiczne Przedszkole Nr 1 w Pajęcznie

R e k l a m a
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments