R e k l a m a
Strona głównaWiadomościPajęcznoPolicyjny pościg za poszukiwanym przestępcą zakończony kolizją

Policyjny pościg za poszukiwanym przestępcą zakończony kolizją

Policjanci z komisariatu w Działoszynie zatrzymali ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości 27-letniego mieszkańca gminy Siemkowice. Poszukiwany wpadł podczas kontroli drogowej po tym, jak doprowadził do zderzenia z zaparkowanym pojazdem.

W piątek 12 stycznia około godziny 11:40 funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Działoszynie otrzymali od dyżurnego informację dotyczącą ciemnego Forda, którego kierujący mógł znajdować się w stanie nietrzeźwości. Policjanci namierzyli samochód na drodze krajowej nr 42 w miejscowości Trębaczew, kiedy kierowca wyprzedzał samochód ciężarowy “na trzeciego”. Reagując na to wykroczenie stróże prawa zawrócili i ruszyli w pościg za piratem drogowym.

– Podczas jazdy policjanci odnotowali szereg naruszeń przepisów ruchu drogowyego popełnionych przez kierującego fordem. Okazało się, że był to pojazd odpowiadający opisowi podenemu przez dyżurnego. W Pajęcznie na łuku drogi kierujący Fordem Mondeo stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w prawidłowo zaparkowanego Forda Kuga. Kierujący wybiegł z pojazdu i zaczął uciekać pieszo w kierunku pobliskich bloków. Po krótkim pościgu został zatrzymany przez policjantów. Ku zdziwieniu funkcjonariuszy zatrzymany kierowca był trzeźwy. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że był poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności w zakładzie karnym – informuje rzecznik prasowy KPP w Pajęcznie sierż. szt Marcin Pawełoszek.

Poszukiwany mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do jednostki Policji. Za spowodowanie kolizji oraz złamanie przepisów ruchu drogowego został dodatkowo ukarany mandatem karnym w kwocie 1500 zł i 22 punktami karnymi.

fot.: KPP Pajęczno

R e k l a m a

7 KOMENTARZE

guest
7 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
Wsxzaq
Wsxzaq
3 lat temu

Ciekawe kto to 😂😂

Xyz
Xyz
3 lat temu

2/3 ? 😂
Dwa auta składowane a trzecie jest wygrane

Koń Pajęczański
Koń Pajęczański
3 lat temu

Mistrz kierownicy ucieka 😉

Rrrrr
Rrrrr
3 lat temu

Chyba się za dużo CSI naoglądali 😀

Emilka W
Emilka W
3 lat temu

JAK SIĘ NAZYWA TEN UCIEKINIER?

mieszkaniec
mieszkaniec
3 lat temu

ehh co za życie

Sylwek
Sylwek
1 rok temu

Michał jak jeździsz!