Potrzebna krew dla mieszkanki Pajęczna

4

Mieszkanka Pajęczna Anna Rogaczewska zmaga się białaczką. Choroba jest w zaawansowanym stadium i niezbędne jest przetaczanie krwi, której niestety brakuje. Potrzebna jest każda grupa krwi, a w szczególności pilna 0Rh+ i 0Rh-.

Krew najlepiej oddać bezpośrednio w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi na ulicy Franciszkańskiej 8.

Oddając krew w innym punkcie krwiodastwa należy udzielić informacji, że oddaje się ją na rzecz Anny Rogaczewskiej, która przebywa w szpitalu im.M.Kopernika przy ulicy Ciołkowskiego 2 w Łodzi na oddziale Hematologii.

W sobotę 5 marca odbędzie się wyjazdowa akcja wieluńskiego RCKiK. Przy Parafii Narodzenia Pańskiego w Pajęcznie (ul. Ogrodowa 4) od godziny 9:00 do 12:00 stanie mobilny punkt krwiodawstwa w którym również będzie można oddać krew na rzecz Anny Rogaczewskiej.

Poprzedni artykułFerie na dmuchanym placu zabaw
Następny artykułZbiórka odpadów wielkogabarytowych w gminie Pajęczno
Subscribe
Powiadamiaj o
guest

4 komentarzy
najstarsze
najnowsze najpopularniejsze
Inline Feedbacks
View all comments
krew
krew
8 lat temu

05.marca od godz.9.00 do 12.00 przed kosciolem bedzie stal ambulans z Wielunia zapraszam krwiodawcow

Pytanko
Pytanko
odpowiedział na komentarz  krew
8 lat temu

Przed którym kościołem ??

krew
krew
odpowiedział na komentarz  Pytanko
8 lat temu

Na Ogrodowej u ksiedza Szymona

ODDAMKREW
ODDAMKREW
8 lat temu

Moja grupa krwi , to 0RH- .. Do 18 roku życia brakuje mi zaledwie 4 miesięce , w piątek będę w częstochowie to mogłabym oddać krew , po wypisaniu jakiejś zgody rodziców będę mogła oddać krew ?