Pożar na wysypisku śmieci pod Pajęcznem

12

Kilka zastępów straży pożarnej brało udział w gaszeniu pożaru jaki w czwartek po południu wybuchł na składowisku odpadów w Dylowie A pod Pajęcznem.

Pożar na składowisku śmieci w Dylowie A pod Pajęcznem zgłoszono służbom ratowniczym w czwartek 10 kwietnia około godziny 15. Na miejsce zdarzenia szybko dotarły okoliczne zastępy straży pożarnej oraz policja. Okazało się, że zapaliła się niewielka część składowanych odpadów. Strażacy bez większych problemów opanowali ogień.

R e k l a m aslideslideslideslideslideslideslideslide

12
Odpowiedz

avatar
4 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
Mieszkaniec powiatuMartaPisiaMieszkaniec Pajecznauncle dance Recent comment authors
najnowsze najstarsze najpopularniejsze
PolakZKrwiIKości
PolakZKrwiIKości

Właściciel chce wyłudzić pieniądze to podpala, zająć się tym śmietniskiem i zlikwidować to, nasze zdrowie jest zagrożone tylko czekać aż społeczeństwo sie pochoruje na raka płuc itp.

chamwaudi
chamwaudi

Polecam żebyś od dziś nie wytwarzał żadnych śmieci, a jeśli przypadkiem kupisz coś w plastikowym bądź szklanym opakowaniu masz to komisyjnie przy wszystkich zeżreć, jeśli się uda to wysypisko nie będzie miało sensu, wszystkie śmieci będą zwożone do Twojego domu i będziesz to wpierdzielał wraz z całą rodziną. Odchody również polecam abyś zjadał, oczyszczalnia również zostanie zamknięta. Zapomnialbym jeszcze, masz nie palić w piecu, bo dym i popiół, ewentualnie żryj popiół i zaciągaj się tym co wyleci z komina.

Mieszkaniec Pajeczna
Mieszkaniec Pajeczna

Tyle, że moje śmieci są składowane na moim terytorium, ale nie toleruje faktu, że w miejscu gdzie mieszkam są zwozone i składowane odpady z CAŁEGO województwa! Ten kto do tego doprowadził powinien w więzieniu siedziec, a tym czasem liczy zyski..

asda
asda

Zapewne jednak chciałbyś żeby środki z budżetu województwa płynęły do Pajęczna na inwestycje i modernizacje. Nie ma nic za darmo.

uncle dance
uncle dance

czyli rozumiem że to rodzaj szantażu, a bez śmieci województwo dałoby bana na inwestycje? Zresztą jakoś nie przypominam sobie jakichkolwiek inwestycji wojewodzkich u nas

Mieszkaniec Pajeczna
Mieszkaniec Pajeczna

Na terenie miejscowsci w której mieszkam(bardzo blisko wyspiska) nie odnotowałem żadnych korzyści z posiadania takiego zakładu w swojej okolicy. Tak samo jak inwestycji i modernizacji z tym związanych. To jest bardzo ‘cuchnaca’ sprawa i jest to nieprawdopodobne, że przekręt w postaci powiekszenia wysypiska i budowanie sortowni, przeszedł bez większego echa.

Mamamam
Mamamam

Taki gaz jaki się z tego śmietniska wytwarza, to nie zdziwię się że samozapłon powstał, śmierdzi zgniłymi jajami. Ino ból żołądka i biegunka jak ino smród do nosa dotrze.

Tylko
Tylko

Tylko

Polonistka
Polonistka

Nie mówi się “ino”, ino “tylko” 😂

Pisia
Pisia

Pisiory rządzą a wysypiska się dalej palą. Co to znaczy, że weszli w układ i doją kasę. Cały PiS.

Marta
Marta

Dobra zmiana

Mieszkaniec powiatu
Mieszkaniec powiatu

Unikaj POPISu jak syfilisu